IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #881  
Стар 17th January 2012, 10:15
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Аз съм овен.
Отговори с цитат
  #882  
Стар 17th January 2012, 10:23
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kris-Pis Виж мнението
Дам и за Скорпиона си права, от личен опит говоря...по някакво странно стечение на обстоятелствата всичките ми бивши "гаджета" са Скорпион хахахха
Даааа!! Много са магнетични и чаровни, но толкова мръсни, интриганти и двулични... Просто не са добри хора, зли са.. Заради 2 Скорпиона (мъжки и женски) ми се наложи да се изселя в друга държава, такива интриганти, направо ми разкатаха фамилията...
Земните (Телци, деви, козирози) са леко досадни и ти бъркат в здравето, поне в моето, защото аз съм водна зодия, но са добри хора по презумция. Държат на приятелите и близките си. Докато Скорпитата могат да продадат собствените си майки, и никога никаква вина не поемат. Винаги са прави, а другите грешат..


Цитирай:
Маркова, Деси и Саси - кои зодии сте вие? Nells кажи, ако искаш и ти твойта
Аз съм на 21 Юни, на границата между Рак и Близнаци , но повече Рак.

Цитирай:
Абе всичко, що е зодия мъж, трябва да се избягва
Много вярно! За съжаление невъзможно!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #883  
Стар 17th January 2012, 11:11
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Аз съм овен.
хахахаххахаха знаех сииии - аз също съм Овен !!! А навсякъде пише, че тези две зодии не са подходящи за семеен живот, защото както знаете "два остри камъка брашно не мелят"...просто са много различни - Козирога е толкова сдържан и дисциплиниран, ако щеш, а Овена лети в небесата-мечтател и обожаващ тръпките и емоциите!

Цитирай:
Аз съм на 21 Юни, на границата между Рак и Близнаци , но повече Рак.
Най-добрата ми приятелка /говорим за 12 годишно приятелство без никаква кавга!/ е Близнаци, а най-добрия ми приятел е Рак Адски си права за Скорпионите....макар,че май никой мъж не обича да признава грешките си и все са "Света вода..."
Отговори с цитат
  #884  
Стар 17th January 2012, 11:11
Аватара на sasi
sasi sasi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 31
По подразбиране

И за скорпион съм съгласна !!!!!

Аз съм Везни.....търпя,търпя,ама тва не се търпи !!!!

Маркова.....имаш предишен опит....знаеш си какво ще бъде и с втория Козирог,мисля,че е минимален % да е по-различно ,към добро де...
Отговори с цитат
  #885  
Стар 17th January 2012, 11:15
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sasi Виж мнението
И за скорпион съм съгласна !!!!!
Маркова.....имаш предишен опит....знаеш си какво ще бъде и с втория Козирог,мисля,че е минимален % да е по-различно ,към добро де...
Никакъв шанс!!! Козирогът си е Козирог...чела съм по форумите за зодии...всички жени пишат еднакво за Козирозите хахаха но пък навсякъде по хороскопните характеристики за знака пише, че са много верни на половинката си хах мислите ли?
Отговори с цитат
  #886  
Стар 17th January 2012, 11:20
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Верни друг път.....но са много сдържани да, а аз обичам ако нещо трябва да се случва просто да се случва...ей го са тоз новия ме забива вече шести месец у фейса, най-накрая излязохме два пъти и все още обаче никакъв резултат. Изнервя ме яко и още повече ме дразни факта че все пак успя да се вмъкне в главата ми, но аз съм упорито животно и определено тези виртуални отношения не ме устройват и ще го разкарвам.
Отговори с цитат
  #887  
Стар 17th January 2012, 11:22
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Знам че е малко трудно за вярване, но нямам причина да лъжа. Преди 3 и половина години преживях едно силно любовно разочарование от един мъж (лъв, но все пак си оставам фен на тази зодия) и от тогава не съм имала никакви отношения с мъж каквито и да било. Да хора живее се и без секс. Затворих се в себе си и така до сега. сега обаче вече ми писна и искам раздвижване, емоции, искам да излизам, да се забавлявам и нямам време да чакам някой да си общува с мен само виртуално.
Отговори с цитат
  #888  
Стар 17th January 2012, 11:38
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Знам че е малко трудно за вярване, но нямам причина да лъжа. Преди 3 и половина години преживях едно силно любовно разочарование от един мъж (лъв, но все пак си оставам фен на тази зодия) и от тогава не съм имала никакви отношения с мъж каквито и да било. Да хора живее се и без секс. Затворих се в себе си и така до сега. сега обаче вече ми писна и искам раздвижване, емоции, искам да излизам, да се забавлявам и нямам време да чакам някой да си общува с мен само виртуално.
Аз съм издържала без секс 4 години и половина... Да, възможно е, но не е полезно. За психическото състояние.. Тъй че излизай на пазара ВЕДНАГА!!!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #889  
Стар 17th January 2012, 11:43
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Аз съм издържала без секс 4 години и половина... Да, възможно е, но не е полезно. За психическото състояние.. Тъй че излизай на пазара ВЕДНАГА!!!
Много беден пазара покрай мен.....или аз съм прекалено придирчива...много трудно някой да ми хареше, но хареше ли ми се влюбвам от раз - лоша работа.Но да, определено не е полезно за психическото здраве.
Отговори с цитат
  #890  
Стар 17th January 2012, 12:00
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Знам че е малко трудно за вярване, но нямам причина да лъжа. Преди 3 и половина години преживях едно силно любовно разочарование от един мъж (лъв, но все пак си оставам фен на тази зодия) и от тогава не съм имала никакви отношения с мъж каквито и да било. Да хора живее се и без секс. Затворих се в себе си и така до сега. сега обаче вече ми писна и искам раздвижване, емоции, искам да излизам, да се забавлявам и нямам време да чакам някой да си общува с мен само виртуално.
Живее се и аз вярвам, но не е трябвало да се затваряш така...Както казват: "Жена трябва да лее сълзи само за един единствен мъж- този,който през рамо й вика "Хвани ме, мамо!" " Това което искаш, за съжаление, не го очаквай от Козирог, те са домошари
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:54.