IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4621  
Стар 26th October 2015, 18:25
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от miradona Виж мнението
Мога да ви дам две страхотни рецепти,които се приготвят бързо, а резултата е адскиии вкусен.

Рецепта 1:Пилешки гърди обезкостени,около 3 броя,се нарязват на къс4ета и се запържват,до златист цвят.Прибавят се един буркан мариновани гъби,също нарязани,слагате подправки-босилек,4ер.пипер,каквито си пожелаете.След като сместа се запържи добре,се слага в стъклен огнеупорен съд,така наре4ената йена,като се реди по следния на4ин:пласт от сместа и отгоре топено сирене,после пак пласт и отгоре пак топено сирене и накрая кашкавал.Пече се,докато се запе4е кашкавала.Не забравяйте,4е йената трябва да се сложи в студена фурна,за да не се спука.

Рецепта 2:Нарязвате около килограм картофи на куб4ета,слагате ги пак в йена,малко подправки,малко вода на половината на съда и ги слагате в микровълновата за около 20-30 мин,като разбърквате през 10 мин.Като ги извадите,те ве4е са сварени.През това време запържвате ситно нарязан бекон(шунка,филе) с 1 глава ситно нарязан лук.КАто се сварят картофите ,прибавяте бекона,слагате пак топено сирене,само 4е този път само отгоре и пак в микрото докато се стопи сиренето.Като го извадите,го разбърквате да се омеси хубаво и може да добавите и кисели краставички.
майна, не съм предполагал, че в тая купа могат да се приготвят такива щуротии (отвъд салата ) - иначе имам една наследствена в нас
Много ме забавлява как си сложил тва с вратите се ено ти е подпис, а то е реклама в темата - впрочем, заблуди ме...

... иначе моето готвене напоследък се изразява в тва да метна нещо на скарата и да го обърна 3-4 пъти, нещо все си намирам оправдание да не ми стига времето..
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #4622  
Стар 27th October 2015, 14:11
Аватара на martina333
martina333 martina333 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 134
По подразбиране

Днес ще правя сърчица от яйце и кренвирш, много ги обичаме.
Отговори с цитат
  #4623  
Стар 9th November 2015, 10:24
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Вчера (щото и имен ден), та имаше готвене, обаче най си харесах сладкиша. Съвсем обикновено, леко сиропирано кексче, обаче и в тестото - какао, и в заливката - какао ... уф, много обичам сладкиши ...
Отговори с цитат
  #4624  
Стар 22nd November 2015, 14:45
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Днес не знам, ама вчера правих тиквеници - с точени кори (сигурно съм една от малкото луди, които си точат корите ). Пък и щото ми свърши набързо бялото брашно, та с пълнозърнесто ги правих ... даже и здравословни ще излязат. (това последното за оправдание ще го имам ако преям с тях).
Отговори с цитат
  #4625  
Стар 23rd November 2015, 10:56
Аватара на denidimitrova
denidimitrova denidimitrova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 41
По подразбиране

Някой прави ли лучени кръгчета и как точно? В интернет има рецепти, но всички са различни и не мога да реша коя...
Отговори с цитат
  #4626  
Стар 1st December 2015, 18:26
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Спанак с яйца. И с малко брашно (пълнозърнесто) - за отделената водичка.

Дени, направи ли кръгчетата?
Отговори с цитат
  #4627  
Стар 4th December 2015, 13:49
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Вчера: супа с киселец (с малкия го брахме по планините; и повече яде суров, отколкото на супа ... тююю, това дете), имамбаялдъ и бисквитена торта.
Хеееййй, само аз ли готвя (и ям) тук?
Отговори с цитат
  #4628  
Стар 5th December 2015, 16:39
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз се връщам от купоооооооооон (емот жоржано) и кат махмурлийка винаги правя торти

та... за момента ена торта с маскарпоне, която отлежава в хладилника... ся ше дремна малко, че сме си легнали в 6 сутринта и за вечеря руло стефани ма по Хамерикански... викат му мийтлъФ.
Отговори с цитат
  #4629  
Стар 6th December 2015, 08:49
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

a тъй давайте идеи, че аз все се чудя к'во да готвя
Отговори с цитат
  #4630  
Стар 6th December 2015, 09:50
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Аз се връщам от купоооооооооон (емот жоржано) и кат махмурлийка винаги правя торти

та... за момента ена торта с маскарпоне, която отлежава в хладилника...
Ммммм, тоТа ... приготвих се:
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквощеготвитеднес
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:17.