IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd December 2004, 22:29
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране как да стегна тялото си за един месец в домашни условия

здравейте!

нуждая се от съвет за стягане на тялото за един месец в домашни условия...
аз не съм пълна но тялото ми е отпуснато, от липса на спорт
досега не съм имала времето или услоовята за това , и не мога да предприема нищо


благодаря!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd December 2004, 17:38
Аватара на _VIP_
_VIP_ _VIP_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: Drujba - kvartala na bogatite
Мнения: 438
По подразбиране

Няма как! Ти в зала за един месец трудно ще го стегнеш, па ти сега и в домашни условия
__________________
SHAMPIONA NE SE RAZJDA, TOI SE SAZDAVA
____________________________________
ЧОВЕК Е 70% ВОДА, ОСТАНАЛОТО Е СТРАСТ!
www.levskispartak.com
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th December 2004, 16:24
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране тия три неща...

Ходене, тичане и коремни преси. Щях да ти кажа и плуване,ама едва ли имаш закрит басейн
Но В.И.П е прав- за едим месец не може....Но и за какво ти е да бързаш?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th December 2004, 23:13
Аватара на _VIP_
_VIP_ _VIP_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: Drujba - kvartala na bogatite
Мнения: 438
По подразбиране

ми не е нужно да има закрит басейн. В СФ има сумати басейни. Препоръчвам ти да идеш на басейн \"Спартак\" най-добрия в България
__________________
SHAMPIONA NE SE RAZJDA, TOI SE SAZDAVA
____________________________________
ЧОВЕК Е 70% ВОДА, ОСТАНАЛОТО Е СТРАСТ!
www.levskispartak.com
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th December 2004, 19:25
Mace
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

В домашни условия за един месец няма да стане.(Знам го от личен опит!!!)Имам и уред и съм пробвала.Първо мусколни трески до като свикнеш.и до като ти минат и то половината месец е минал!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 30th December 2004, 00:39
Monster Monster не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2004
Мнения: 22
По подразбиране

за един месец стягане става само с неопренов костюм/взимаш си един номер по-малък,намъкваш се в него и си супер стегната/ :винк: майтапа на странане е особено възможно да стане това което искаш!още повече че не си тренирала досега!наистина хората се орелефяват за 1 месец, но преди това са тренирали по програма 5-6 и са чистили поне още 1 ...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 30th December 2004, 07:38
кос
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Разбира се че може. Първото което трябва да имаме е силна мотивация.Това може да е всичко ,от любов или желание да се харесате на определен мъж до яростно желание да промените живота си.След това трябва да имате достатъчно време за това.Нужни са и някои дребни фитнес уреди като дъмбели,велоергометър,пост елка и място което да е само ваше за упражнения. А забравих касетофона с хубава и приятна музика. Ако имате всичко това следва да изработим необхидимите упражнения / в зависимост от това кои групи мускули искате да стегнете/.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 4th January 2005, 11:20
MuTaKa MuTaKa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 25
По подразбиране

кос, ти да не си от шаолин? или гледаш много сериали;Pp Става за един месец ама с треньор и не в къщи... даже е предостатъчен един месец... не за фрапиращи резултати, но поне да се почувстваш по-добре и да видиш и почувстваш някаква разлика... иначе това ми напомня за... идват лятото при мене разни пичове и след 2 седмици заминават на море и искат за тия 2 седмици да станат като от списанията... И аз им обяснявам че нищо не може да се направи и те пак... "не бе не.. аз не искам да ставам чак такъв" и ми сочи един плакат на стената... викам "добре бе, ше направа всичко възможно да не ставаш чак такъв"... а той един мамин сладък пухчо с едно шкембенце... няма значение де... при жените по принцип, особено ако не са пълни, има ефект след месец, месец и половина...
__________________
185/85kg...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 4th January 2005, 22:36
Аватара на Paradizio
Paradizio Paradizio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: Sofia
Мнения: 71
По подразбиране

съгласен с митака, хубавото тяло е резултат на постоянни грижи, а перфектното на постаянни лишения. Трябва да си пълен психар да подържаш перфектно тяло години наред, но и да си пълна мърда за да не полагаш грам грижа. За мене мога да говоря - аз лично предпочитам поддържаните, а не перфектните жени, перфектните нямат чар. (лично мнение но съм сигурен че много ще го подкрепят). За месец може, но с треньор които поне да ти направи хранителен режим и да ти даде набор от основни упражнения. За да има видими резултаи, може да не е точно диета (зависи не всяка има нужда от диета) но задължитено - правилно хранене. Може да пробваш и с \"fat бурнер\" но си го вземи от място където ще ти дадът точни инструкции как да го приемаш. И съвет от мене - прави упражнения за всис4ки мускули на тялото задължително, ако ще наблягаш на нещо обаче, наблегни на бедрата и дупето, не на пресата и ръцете (у едан жена предпочитам стегнати бедра и дупе много повече отколкото яки рамене и фаянс по корема). Поне отиди на една две тренировки с инструктор, ако другото ти се вижда сложна работа. Виж какви упражнения дава, запомни последователността и колкото можеш повече упражнения и си ги прави в къщи (ако имаш нервите), но запомни, че ако не се умориш наистина много и не се почустваш изтущена след тренировката, значи нищо не си направила. Трябва да ти е гадно, а като стане гадното лесно, трябва да увеличиш напрежението, така че пак да ти стане гадно, за съжеление е така, ако нищо не правиш - нищо не правиш. Но мене ако питаш ходи си на об6ти тренировки ако имаш времето (а ако имаш желание за резултат време ще намериш), никoй няма да ти се смее. Амбицията когато 20 чаовека скачат около тебе е съвсем различна, подсъзнателен рефлех е е да дадеш всичко от себе си, за да не се изложиш. Повярвай това винаги е най-надейният вариант.
__________________
всяка крачка напред е следствие на шут отзад
Отговори с цитат
  #10  
Стар 9th January 2005, 23:18
Gery
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
MuTaKa
Гост





Пуснато на: Пон Яну 03, 2005 11:45 am Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Сестро, 7 дни по 12 км на ден и това в планината... ако можеш да го издържиш това и наистина го направиш после ше си като жената котка!
Това е истината. темата е бързо стягане и отслабване в Женски Фитнес
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: какдастегнатялотосизаединмесецдомашниусловия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:05.