IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 31st December 2011, 15:18
Аватара на Lola_75018
Lola_75018 Lola_75018 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 2
Red face Момичета, пилинг TCA !

И пак за пилинга.
Прочетох повечето отговори за химическият пилинг с киселината.
Знам доста за него(дори моя приятелка си правеше често)и имам въпроси свързани с кремчетата.
Живея в Франция и тук са доста скъпи тези пилинги.Появиха ми се петна на челото и бyзите от слънцето(и хормоните)-Мелазма-и трябва да ги махам.Пробвах с лазер(флаш лампа) но почи без ефект.
Пробвах с плодови киселини маски и кремчета и освен изсветляване на кожата ,нищо повече.
Имам също 2 премахнати татyировки с лазер,но от тях имам леки белези(почти незабележими)но лятото от слънцето веднага потъмняват и се виждат.
Така се реших на ТCA пилинг.
Но стига за мен,интересyва ме Пре и пост кремчетата които сте ползвали(Марки),защото тук има много и най различни.
Намерих 2 сайта(френски разбира се)с лаборатории които продават всичко за пилинга.Кремчетата са по 35 евро едното.Виждат ми се скъпи и за това искам да споделите какви вие сте ползвали.
Четох също ,че след пилинга може да се ползва хидратиращ крем на базата на екстракт от Мимоза които спомага за бързото заздравяване на кожата.
такъв крем съм ползвала за рани и наистина бързо се заздравява.Интересyва ме също защитнят от слънцето крем,но искам да е с висох фактор 50\60,хидратиращ и да не е с оцветител,защото кyпих един без много да му мисля и като го пробвах все едно се бях намазал с шоколад.
Значи да не е с цвят.
Та така како вие предлагате?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Момичетапилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:42.