IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st May 2008, 10:58
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране Сенки под очите - нежеланият грим

Tъмните кръгове под очите – освен наследствената предразположеност и нездравословния начин на живот, те се образуват и в следствие на факта, че кожата под очите е тънка и поглъщайки светлина потъмнява. Едно е сигурно – независимо от причината, появата на сенки под очите загрозява всяко лице, независимо колко добре поддържано е то. Борбата с тях е трудна, но ние Ви предлагаме ефикасно лечение – крем и стик Cernor XO. Tова са медицински продукти с витамин К оксид и минерална слюда, които спомагат за изчезването на тъмните кръгове под очите и избистрят погледа. Комбинираната терапия от двата продукта води до забележими резултати.
Научете повече за Cernor XO на http://jdmedicals.com/display.php?sh...m=5&show_sub=9.
Използвали ли сте някога Cernor XO? Ако да - какво е мнението Ви за него? Mоже да дадете коментар за продукта директно на www.jdmedicals.com.
Какви продукти използвате, за да се справяте със сенките под очите?
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #2  
Стар 1st December 2008, 12:14
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

някой пробвал ли го е? чудя се дали да не го взема, но се колебая, защото не ми се иска да го смесвам с крем за лице от друга фирма
Отговори с цитат
  #3  
Стар 1st December 2008, 17:40
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране по темата

Ползвам цялата серия Flavo-c против стареене .Ползвала съм и кремчето против тъмни кръгове много е хубав резолтата е видим след 15-20 ден .Много са добри продуктите !Успех!
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd December 2008, 12:30
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

супер, радвам се за теб, само че аз не мога да плозвам серията против стареен е защото съм на 23
а и другия крем за лице май не ми върши работа


благодаря за отговора
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd December 2008, 16:04
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране по темата

Можеш да ползваш този който е против тъмни кръгове !Също така този крем който е с хилоронова киселина е страхотен !Е все пак всеки сам си решава какво да ползва !Успех
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24th January 2009, 19:19
Аватара на anelee23
anelee23 anelee23 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Plovdiv
Мнения: 36
По подразбиране

Здравейте,много ми се иска да поръчам този крем против тъмните кръгове но се чудя при мен ще има ли ефект тъй като проблема ми е наследствен- не става въпрос за недоспиване или нещо от сорта нито за някакво заболяване,но и майка ми го има! Каквото и да правя,дори и когато се гримирам - те пак си личат защото кожата ми в този участък е доста по-тънка!
Кажете ми дали според Вас ще ми помогне?! Ще съм благодарна на скорошно и по възможност компетентно мнение.Поздрави от Пловдив!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25th January 2009, 02:45
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от trigers
супер, радвам се за теб, само че аз не мога да плозвам серията против стареен е защото съм на 23
а и другия крем за лице май не ми върши работа


благодаря за отговора
По принцип продуктите с вит. С са подходящи за всякаква възраст. Той е много необходим на организма изобщо.

А против стареене значи да се забави стареенето и грижата в тази област е желателно да започне след 21г. Особено за околоочният контур. Превенцията е много по-добрия вариант, отколкото поправянето на следите от стареене след това, като се има предвид в какви градски условия живеем,много често се наблюдава и преждевременно остаряване на кожата и не само на нея.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26th January 2009, 11:59
Аватара на anelee23
anelee23 anelee23 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Plovdiv
Мнения: 36
По подразбиране

Dani_4ka можеш ли да кажеш нещо по моя въпрос ? Или някой от J & D Medicals?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 26th January 2009, 12:03
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране по темата

Крема против тъмни кръгове е добър ,аз го ползвах и бях доволна .Някаде бях чела че някой дерматолози правят инжектирване на хиалуронова киселина ,за да се премахнат тъмните кръгове .
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 27th January 2009, 12:12
Аватара на anelee23
anelee23 anelee23 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Plovdiv
Мнения: 36
По подразбиране

Така ли, dimitriq76? А горе-долу знаеш ли за какви пари става въпрос и дали боли??
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сенкиподочитенежеланиятгрим
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:48.