IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th November 2005, 15:41
LIMON LIMON не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 4
По подразбиране ЯБЪЛКОВ ОЦЕТ

от ябълковия оцет се отслабвало, вярно ли е? А дали има вредно действие при продължително пиене?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th November 2005, 16:04
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

Аз и в момента го пия сутрин на гладно с малко мед в топла вода...преди време съм го пила близо 6 месеца и стомаха ми се чувстваше много добре.
Според мен прибира коремчето, аз много се бях отпуснала тази зима и след 1 мес. се е прибрало. Но не съм забелязала на кг. да мърдам
Отговори с цитат
  #3  
Стар 3rd December 2005, 22:08
riddicko riddicko не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2004
Мнения: 71
По подразбиране Ябълков оцет

Ябълковият оцет

съдържа 19 от 22-та най-необходими за здравето ни минерали. Най-важният от тези минерали е калият. Другите са фосфор, хлор, натрий, магнезий, желязо, флуор и силоксан. С цялото това многообразие от оръжия срещу болестите не е чудно, че ябълковия оцет подобрява кръвообращението, нормализира кръвното налягане и драстично намалява риска от инфаркт. Освен това ябълковият оцет унищожава бактериите, вирусите и други вредни микроорганизми и предотвратява навлизането на отрови в организма. Богатия на минерали оцет помага за разграждането на натрупаните в тялото мазнини и не позволява понататъшно натрупване на тлъстини. Специалистите дори смятат, че с помощта на ябълковия оцет, човек може да отслабне, без да спазва диета. Лекарите препоръчват при всяко ядене да се пият по два чаени лъжички оцет в чаша вода. Резултатът според тях ще бъде на лице още след два месеца. Ябълковият оцет помага и за освобождаване от напрежението, стреса, главоболието и мигрените. Причината за тези проблеми често се крие в натрупаните в тялото вредни вещества. Но като вземате всяка сутрин и вечер или при всяко хранене по лъжичка ябълков оцет, разтворена във вода вие ще възстановите естествената киселинна среда в организма си. Оцетът е безценен и за храносмилателната система, бъбреците и пикочния мехур поради способността да неутрализира микробите и отровите. Той се използува и за лекуване на артрит и за облекчаване на болки.
__________________
всички тайни за фитнеса и отслабването www.tonusa.hit.bg ; e-mail: tonusa@gmail.com
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd February 2006, 13:09
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Да, отслабва се !
Аз лично свалих с него 8 кг. и сега съм доволна от фигурата си, освен това стопих килограми равномерно по цялото тяло.
В такава форма съм вече трета година и се чувствам отлично !
Не го пия постоянно, но допреди да поотслабна го пиех в продължение на три месеца без прекъсване два пъти на ден по една суп. лъжица
Той май просто подтиска апетита и така с времето стомаха се свива и започва да изисква по малко храна
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th March 2006, 16:51
alia alia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2
По подразбиране

Искам да ви попитам дали оригиналният ябълков оцет може да се замести с такъв на таблетки който се предлага в аптеките? И най-важното дали с него се постига ефект по отношение на отслабването
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th March 2006, 17:08
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alia
Искам да ви попитам дали оригиналният ябълков оцет може да се замести с такъв на таблетки който се предлага в аптеките? И най-важното дали с него се постига ефект по отношение на отслабването
В аптеките продават хапчета със съдържание на оцет и се пие 30 мин. преди ядене, поне тези който аз знам не съм ги пила,но моя приятелка ги пие, незнам какав ефект има на нея не и личи.....още!
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th March 2006, 00:33
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Пия го от доста време. Потиска апетит, определено. Аз съм много лакома, но сега значително намалих количеството храна. Наистина действа. И много вода и чайове без захар, наливайте се просто. А и като прочетох мнението на някой, който явно е доста по-наясно, се убедих, че съм на прав път. Все пак не само килограмите са важни, нали? А и това да сме здрави. Иначе и кг ще се трупат, и мяма да изглеждаме добре Пия този на таблетки, пила съм и с пектин, и само оцет, добър е
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #8  
Стар 24th March 2006, 13:16
Аватара на top_secret_girl
top_secret_girl top_secret_girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Sofia
Мнения: 50
По подразбиране

Аз лично не съм голям привърженик на това.Една моя приятелка пие всеки ден определено количество оцет разредено с вода но не ми е казвала за резултат.Според мен ако се прекали може да се появи дори язва на стомаха...незнам за сега нямам проблеми с килограмите но ми е малко странно и рисковано това с оцета.
__________________
When the world gets in my face I say "Have a Nice Day"!!!!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 6th April 2006, 11:18
Venus Venus не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 50
Изпратете съобщение чрез MSN до Venus
По подразбиране

Ябълковият оцет е едно от най-мощните мултифункционални оръжия. Предпазва от десетки болести, дори артрит. Аз го използвам и вънщно против пъпки или върху ранички, макар че щипе. Важно е да използвате истински оцет, а не от тези в пластмасовите шишета по магазините. Ако познавате човек, който прави или намерите по пазарите някъде ще е най-добре. Действа страхотно на целия организъм и няма нищо вредно в него. Откакто го пия, почти и не боледувам или най-много за 2-3 дни. Пробвайте, но наистина трябва да е домашен, другото са разни есенции, аромати...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 18th May 2006, 14:20
temptation__f temptation__f не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 5
По подразбиране

да, найстина действа и аз успях да сваля няколко кг с помоща на ябълковия оцет, пиех преди ядене, защото знам, че той засилва метаболизма! а и е полезен не само за отслабване
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЯБЪЛКОВОЦЕТ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:23.