IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2711  
Стар 25th January 2012, 15:59
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от law Виж мнението
Да, надявам се да е от оттока. Нямах го като бях с лентата в болницата, но като я махнаха се поду малко там под рамото. Утре съм на първа смяна на превръзка, дано всичко е наред.

Иначе не можах особено да спя снощи от схащането в гърба. Маркова, ти ли пиеше валерианче? Помага ли за приспиване?
Скъпа мен валерианчето не ми действаше и си взимах ксанаксче, по половинка вечер , малко преди лягане. Но това е лекарство което се дава със зелена рецепта, моята лична лекарка ми го препоръча още от преди когато имах проблеми със съня. За всеки случай с него успях да спя иначе направо ми се разказваше играта от схващане и недоспиване.
  #2712  
Стар 25th January 2012, 16:08
law law не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Ясно, само че на мен няма кой да ми го изпише - мога да питам Стоянов утре.

Представяте ли си, че майка ми е лекар в Пирогов и крия всичко това от нея. Ако разбере направо ще ме линчува. Добре, че ще се видим след седмица... иначе тя може да ми го изпише.
  #2713  
Стар 25th January 2012, 16:24
law law не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от law Виж мнението
Ясно, само че на мен няма кой да ми го изпише - мога да питам Стоянов утре.

Представяте ли си, че майка ми е лекар в Пирогов и крия всичко това от нея. Ако разбере направо ще ме линчува. Добре, че ще се видим след седмица... иначе тя може да ми го изпише.
Дано не ми се случи нещо да ме закарат директно в спешното при нея. Вече ме хваща черен хумор от това състояние на нищоправене.
  #2714  
Стар 25th January 2012, 16:33
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Нищо няма да ти се случи. Не се притеснявай. Незнам дали имат право при Стоянов да изписват този сорт лекарства. След операцията, нощта дето преспах в клиниката ми биха инжекция за да мога да спя и на другия ден ги попитах дали могат да ми го изпишат това лекарство и ми отговориха - не.
  #2715  
Стар 25th January 2012, 16:48
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Това, дето го бият там, така ме нокаутира, че ми се стори като втора пълна упойка...

Какво е това прахче, което ви го изписаха за болките в гърба? Аз ги питах сестрите за него, те ме погледнаха като натровени. Изписаха аулин и течен аналгин.

Точно нищоправенето ме убива мен.. Имам чувството, че не 2 седмици е минало, а 2 години...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #2716  
Стар 25th January 2012, 16:53
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Това, дето го бият там, така ме нокаутира, че ми се стори като втора пълна упойка...

Какво е това прахче, което ви го изписаха за болките в гърба? Аз ги питах сестрите за него, те ме погледнаха като натровени. Изписаха аулин и течен аналгин.

Точно нищоправенето ме убива мен.. Имам чувството, че не 2 седмици е минало, а 2 години...
Прахчето е фламексин, Изписаха ми го в клиниката, не знам защо с теб така са реагирали. между другото на мен ми го дадоха и без рецепта след това в една аптека. Много по- ефикасно е от аулина.
  #2717  
Стар 25th January 2012, 16:58
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Прахчето е фламексин, Изписаха ми го в клиниката, не знам защо с теб така са реагирали. между другото на мен ми го дадоха и без рецепта след това в една аптека. Много по- ефикасно е от аулина.
Много обичам да получавам такава информация, след като вече не ме засяга... Отдавна ги спрях болкоуспокояващите, да бях попитала тук по-рано...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #2718  
Стар 25th January 2012, 17:03
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Нелс, ти кога тръгваш на работа?
__________________
Ordnung muss sein!
  #2719  
Стар 25th January 2012, 17:25
law law не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 50
По подразбиране

И на мен ми изписаха фламексин, като казаха, че е по-добро от аулин, но е разрешено само веднъж преди лягане.

Явно ние с Маркова сме били при една смяна мед сестри, а Нелс при други, иначе недоумявам.
  #2720  
Стар 25th January 2012, 17:31
law law не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Аз никога не съм го имала това усещане..
Да, упражнението се започва след 1-ви месец - по 30 мин.

Лъки, ти си имала късмет да имаш дренажи няколко дни, а сигурно и с лента си била. Може би и Джуфи е така. При мен като си пипна кожата под рамото и между гърдите пръста ми потъва. А и снощи цяла нощ ми булбука течност към корема - предупредиха ме за този ефект и че ще ми се надуе корема. Как се резорбира тази течност, някой знае ли? Аз не помня дренажи при секцията ми, които са далеч по-кръвна и опасна операция. Лива ли беше лекар, ако е така ще я помоля да ми обясни?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:10.