IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3251  
Стар 10th February 2012, 13:28
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

отностно сутиените - първия път като тръгнах на танци и се стегнах доста - спортния триумф и отгоре един мноооого стегнат потник и то от две прегънат е докато стигна до вратата яко започнаха да ме болят и двете цици та се върнах да ги поразпусна малко. така че жените с импланти трябва да внимават да не се и стягат много.
За джакузито ( тя нелката сигурно вече се плицика аз докато се включа) ама както каза лилиана може да лепнеш за всеки случай едни лепенки, но мисля че вече не е проблем.
  #3252  
Стар 10th February 2012, 13:29
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

По-добре недей, защото и горещото не е много хубаво... нищо че е минал един месец.
  #3253  
Стар 10th February 2012, 14:21
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Момичета, аз предварително трябва да си купя спортен сутиен, нали? Слага се непосредствено след операцията, нали така? Как да разбера какъв размер да си взема?!?!
  #3254  
Стар 10th February 2012, 14:47
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Ми казвам на моя отговорност 75 Б триумф...

Аз се бях заредила и с един друг с регулиращи се презрамки,ама не беше еластичен и докито каза ТЦ..

По случии сутиените Маркова кога каза,чи и се бил отпуснал..На мен триумфа месец ИИИ...ми не се е отпуснал..Още съм на първата закопчалка..И медицинския ми с цип отпред и тои не се е отпуснал..Но този медицинския е до живот..супер за всичко..Това да не означава че зизонките ми не са се отпуснали?? Аз на пипкане са ми мекинки отгоре,отдолу,чуствителни ...маххх

Нелко виж :http://www.decathlon.it/intimo-donna...ento_16_0.html

Аз имам тоя от 10 euri ..)

Последно редактирано от Джуфи : 10th February 2012 на 14:53
  #3255  
Стар 10th February 2012, 14:52
law law не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
Момичета, аз предварително трябва да си купя спортен сутиен, нали? Слага се непосредствено след операцията, нали така? Как да разбера какъв размер да си взема?!?!
Бижу, не бързай, д-р Стоянов ще ти каже на консултацията кой размер да си купиш.
  #3256  
Стар 10th February 2012, 16:00
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Триумфа ми стягаше яко в началото, след това ми стана тамън, единствено обиколката ми е тесничка, ама аз съм нестандартна - моята подгръдна е 77см, 75-ми теснеят, а 80-са ми хлабави. Но като се замисля аз един месец имах затруднения с дишането и ми се струваше че всичко ми стяга и дали ми е стягал сутиена или просто съм си въобразявала заради дишането незнам.
Бижу, ако си при Стоянов той изписва кой размер и марка сутиен да си вземеш.

Последно редактирано от Шоки : 10th February 2012 на 16:09
  #3257  
Стар 10th February 2012, 16:36
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Благодаря за отговорите. Аз, като ги гледам, хич не мога да си представя спортните сутиени, че държат зизите неподвижни. Ама тва е щото никога не съм слагала такъв сЮтен Начи следващия път отивам в пробната и ще се раздрусам.
А за какъв бял и черен клавиш става въпрос? Аз имам предвид клавишите на компютърната клавиатура - като седна пред нея и полудявам!
  #3258  
Стар 10th February 2012, 16:45
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

те за това са спортни бе клавишке - да държат здраво по време на спорт.
  #3259  
Стар 10th February 2012, 17:20
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

[QUOTE=Шоки;767054] единствено обиколката ми е тесничка, ама аз съм нестандартна - моята подгръдна е 77см, 75-ми теснеят, а 80-са ми хлабави. Но като се замисля аз един месец имах затруднения с дишането и ми се струваше че всичко ми стяга и дали ми е стягал сутиена или просто съм си въобразявала заради дишането незнам.


Въх Маркова и аз съм така , 77 .. )

Обаче вчера мерих новите ми придобивки ,една и съща марка но 80 В, 75 С , 80 С, са ми еднакви и точни...Ха сега де )
  #3260  
Стар 10th February 2012, 18:26
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Обаче вчера мерих новите ми придобивки ,една и съща марка но 80 В, 75 С , 80 С, са ми еднакви и точни...Ха сега де )
Зависи от модела на сутиена.
За това е мн важно да се пробва - бельо онлайн вече не поръчвам. (Въпреки, че харесах 2 от този сайт, Джуфф )
От една и съща фирма имам 75С и 75Д, пробвах 80С, чиято чашка отговаря на тази на 75Д, но ми беше леко лабав на обиколка.. Преди спокойно купувах онлайн - 75Б винаги с огромни подплънки и винаги ми ставаха...

Аз днес на фитнеса мн са разУчаровах от себе си... Мотах сЬ, мотах сЬ, нищо не напрайх.. Малко клекове, лег преса, некви машини за крака... кифленски истории... Пътеката и кроса ми друсат прекалено, само колелото става...
ДО КОГА???

Моята приятелка ми се кълне, че на третия ден била в залата, а аз явно съм некво недъгаво такова... На един месец едва си нося сака...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:21.