IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3361  
Стар 13th February 2012, 14:00
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
Аз за такова нещо не бих се доверила на нито еидн от споменатите лекари, но то човек си има хиляди съображения. За съжаление и парите също са фактор и е ужасно, но после да не излязат двойно по-скъпи
И аз това се опитвам да кажа, ама да не излезе, че се заяждам. Две три пътувания до София не са нищо, като се има предвид, че това е сериозна и трудна операция.

Ама пък то нали и споменатите хирурзи все отнякъде трябва да трупат опит

Цената не е много различна, била съм на консултация при единия доктор и разликата беше малко, но той ми предложи по-евтини импланти, така че с макган вероятно щеше да ми каже същата цена като при Тепавичарова.

Пак да кажа, че желая успех на момичето и се надявам да опровергае моите съмнения !
  #3362  
Стар 13th February 2012, 14:38
law law не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nikita77 Виж мнението
Nells пратих ти ЛС дано си получила, че още се ориентирам law а твоята приятелка оперира ли се и какъв е резултата
Да, оперира се при НГ наведнъж и изглежда отлично - нейният старт беше също 3та степен птоза с чашка B към С. Имаше и намаляване и преместване на ареоли и сега белезите са й около ареолите и един по дължината от ареолата до долната част на всяка гърда (но вече много избледнели). Сложи си 395 к.к. Арион и е чашка между С и Д сега.
  #3363  
Стар 13th February 2012, 15:45
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от law Виж мнението
Eliii, и аз като теб много се притеснявах за кубиците - аз съм 80 см подгръдна, 165 см висока. ИС ми предложи 425 к.к., доверих му се и не съжалявам. Определено човекът има око за тези неща.

А който питаше за упойката при д-р Мирчев - аз също съм много доволна, събудих се дори доста свежа след нея. Не съм имала втрисане и подобни странични ефекти за разлика например от спиналната упокйа след секциото, когато имах ужасно втрисане и главоболие.
ами маи това е решението да му се доверя. Големи ли изглеждат или са ти съразмерни?
А на low искам да кажа,че по-скоро две операции.На моя позната Ильо е обяснил,че при поставяне на импланта тъканта се травмира и отича,както знаят тези които са оперирани и затова трябва да се изчака за да се обере.Има логика,помисли....
  #3364  
Стар 13th February 2012, 15:48
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

опс тва последното беше за никита.не мое се оправям с тиа ком-ри.не стига ,че пет часа търся буквите....

Последно редактирано от eliii : 13th February 2012 на 16:04
  #3365  
Стар 13th February 2012, 16:01
law law не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
ами маи това е решението да му се доверя. Големи ли изглеждат или са ти съразмерни?
А на low искам да кажа,че по-скоро две операции.На моя позната Ильо е обяснил,че при поставяне на импланта тъканта се травмира и отича,както знаят тези които са оперирани и затова трябва да се изчака за да се обере.Има логика,помисли....
Ами съразмерни ми изглеждат на мен, не са толкова големи - трябва да се снимам и да изпратя снимки.

А за двете операции - ако бях аз със сигурност щях да направя две, защото съм си параноя и обичам да слушам докторите на 100%. Но моята приятелка е по-своенравна и уверена и нещата й се получиха и с една операция.
  #3366  
Стар 13th February 2012, 16:09
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

law да ти дам пощата ,че "на лични" тук незнам къде да ги търся...
  #3367  
Стар 13th February 2012, 17:05
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Law, и аз бих искала да ми пратиш снимки, гледам, че сме с едни кубици и при един доктор, ако е удобно, разбира се. Аз също схте ти пратя мои, само ми напиши мейл.
  #3368  
Стар 13th February 2012, 19:00
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
Що, щото ниско са Й сложени имплантите -и моите бяха така преди корекцията. Белега ми беше на 1 см каченна гърдата.
Някой се вълнуваше от корекцията - сега ще водя след подмянатам но предполагам, че ще е като предишната ми - лягам, ставам и си тръгвам сама с колата. Няма болка, от упойката се излиза по-леко, само дето има шевове и лепенки и онова кафяво-червеното, дето те мажат за дезинфекция.
Аник, как ще си тръгваш сама с колата? След корекция? Я недей моля ти се.
Виж много ще съм щастлива, ако се излиза по-лесно от упойката.
Аник, ти при доц. Анастасов ли ще си?
  #3369  
Стар 13th February 2012, 20:26
maia81 maia81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 31
По подразбиране

Здравейте момичета....аз съм напълно боса в тези неща и затова разчитам на вас да ме осветлите поне малко.Признавам си не съм чела всички коментари,питането ми е горе-долу колко струва увеличаване на бюста под мускулно и някакви препоръки за доктор,че имам само 1 препоръчан....Благодаря ви предварително..
  #3370  
Стар 13th February 2012, 20:31
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maia81 Виж мнението
питането ми е горе-долу колко струва увеличаване на бюста под мускулно
Горе-долу между 4 и 10 хиили леФа !
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:23.