IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th October 2013, 14:46
jasmina_nikolova jasmina_nikolova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 5
Exclamation Мегамола за часовници

Здравейте,
Надявам се, че пиша в точния раздел на форума. Наближава един специален празник на мой роднина. Повода е юбилей и искам да подаря нещо уникално. След доста прегледи по форуми се спрях на часовник. Доста хора получават за юбилей часовник с гравиран отзаде на капака името на човека и на колко години става. Спряла съм се на няколко марки. Живея в малък град и тука часовниците са дефицит, да не говорим за скъпите
Въпросния сайт има доста марки, но нали се дсещате, че по интернет има всякакви хора и фирми, като някои са коректни а други не. Ще Ви бъда благодарна, ако някой сподели наблюденията си върху този сайт и дали предлаганото там е оригинално. Тук-таме срещнах няколко мнения за магазина с добри проблясъци. Проверих и фирмата и се оказа, че наистина съществува такава и не е фирма-фантом. Ако някой е поръчвал часовник, нека сподели как е обслужването, доставките и най-вече автентичността на часовника и гаранционното отношение на фирмата. Сайта е www.chasovnici-bg.com
Ще съм благодарна на бързи отзиви, защото не ми остава много време до юбилея.
Благодаря предварително !
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd November 2013, 14:44
Inaninkata Inaninkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 7
По подразбиране

Ето едно мнение за този сайт за часовници тук
Отговори с цитат
  #3  
Стар 3rd November 2013, 11:05
jasmina_nikolova jasmina_nikolova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 5
По подразбиране Мнение за www.chasovnici-bg.com

Юбилея мина и пиша по повод часовника, който поръчах от този сайт. Спрях се на марката Сейко.
Явно това е нова марка за този сайт, защото я нямаше преди няколко дена. Общо взето съм доволна от това, което купих, както и от сайта. Поръчах от евтините сейко 5, по телефона ми обясниха, че часовника е с 2 години международна гаранция и се доставя на следващия ден. Бързо стана всичко, предвид повечето сайтове, които доставят до 2-3, а някои и до 10 дена. Часовника пристигна в кутийка на сейко, международна гаранция и тяхна си някаква гаранция. Имаше предварителен преглед, видях го и всичко беше точно. Не било чак толкова опасно по пазаруването от интернет
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th April 2014, 17:11
jasmina_nikolova jasmina_nikolova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Вече официално мога да се похваля и с моя нов женски часовник. След като стария претърпя непоправима злополука и след малко спестяване си поръчах този часовник. Надявам се да ми служи дълго, въпреки мненията по форумите, че swatch били капсуловани и не подлежат на ремонт.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 3rd August 2016, 13:40
Inaninkata Inaninkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 7
По подразбиране

А мнение за тези дамски модели касио http://www.chasovnici-bg.com/часовни...o_Classic.html
Повечето са малко сакати по визия, но има и сполучливи дизайни.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15th March 2022, 11:13
chas_pikk chas_pikk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 9
По подразбиране

Касио са добри часовници
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
подарък часовник, часовник за юбилей, часовници

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Мегамолазачасовници
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:45.