IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #191  
Стар 30th March 2010, 08:45
Аватара на Dimitrоff
Dimitrоff Dimitrоff не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Hell...
Мнения: 247
По подразбиране

Що?
Аз обичам кучетата - и те мен ме обичат.

Друг е въпроса, че тука не са кучета, а глутници!
интересно ми е ти ако станеш свидетел на същата ситуация - как би реагирала?
Имаш куче - ако други 3 нападнат него - ще го защитиш нали?
Ебаси майката - от кога живота на един ЧОВЕК се обезцени толкова, че да не може да му се помогне в такава ситуация ???Възрастна жена, която бива нахапана и няма как да се защити (то и млад мъж да е ... пак не е сигурно с голи ръце до къде ще я докара срещу 3 песа)

Аз най-напред надух клаксона, за да ги стресна - никаква реакция.
Докато слизам и викам по кучетата - едното захапа жената за крака, второто лае и се зъби, а третото само се спуска без да лае.
Докато извадя палката и се приближа - първото куче захапа пак жената - да го поканя на кафе, за да му обясня как не е хубаво да прави така ли?
Отнесе го най-напред то.
После и второто - щото тръгна към мен.
Третото - ми тръгна да бяга, но пък не ми пречеше да му хвърля палката и на него. (нерви....кво да правиш...в наши дни...си е ебало майката!)
__________________
Мъж, който никога не е вбесявал жена, се е провалил в живота-той никога не е видял истинския облик на жените!
...тежко му на такъв мъж...
Отговори с цитат
  #192  
Стар 30th March 2010, 09:22
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dimitrоff
Що?
Аз обичам кучетата - и те мен ме обичат.
Знаеме

Цитирай:
Първоначално написано от Dimitrоff
интересно ми е ти ако станеш свидетел на същата ситуация - как би реагирала?
Имаш куче - ако други 3 нападнат него - ще го защитиш нали?
Знаеш как ще реагирам

Цитирай:
Първоначално написано от Dimitrоff
Ебаси майката - от кога живота на един ЧОВЕК се обезцени толкова, че да не може да му се помогне в такава ситуация ???Възрастна жена, която бива нахапана и няма как да се защити (то и млад мъж да е ... пак не е сигурно с голи ръце до къде ще я докара срещу 3 песа)
Не се е .Говорех за начина по който си го описал .

Цитирай:
Първоначално написано от Dimitrоff
(нерви....кво да правиш...в наши дни...си е ебало майката!)


Давай го по-спокойно
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #193  
Стар 30th March 2010, 09:35
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от misheto7
Да осъзная колко много хора ме обичат и са до мен когато имам нужда от тяхната подкрепа .Голяма част от тях са от този форум



Ъъ, по въпроса с кучетата, ко да кажа Тия бездомните, дет са на глутници и налитат да хапят, верно с палката наред. Домашните, дет "хората" ги осакатяват, тормозят и кво ли не, да хванеш и по другите с палката наред. Начи всички с палката. Въпреки, че е в крайна сметка е най-редно да има наказуемост за тормоз над животни, ама и да има и видими мерки да ги няма тия песове по улиците... ех, мечтиии ...
Ебаси дилемата - ще вземе некой помияр да ми нападне детето, аз ще го пребия с палката, после тва тормоз над жувотното ли е??? Е нема угодия, а?
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #194  
Стар 30th March 2010, 09:51
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valeto
Ъъ, по въпроса с кучетата, ко да кажа Тия бездомните, дет са на глутници и налитат да хапят, верно с палката наред. Домашните, дет "хората" ги осакатяват, тормозят и кво ли не, да хванеш и по другите с палката наред. Начи всички с палката. Въпреки, че е в крайна сметка е най-редно да има наказуемост за тормоз над животни, ама и да има и видими мерки да ги няма тия песове по улиците... ех, мечтиии ...
Ебаси дилемата - ще вземе некой помияр да ми нападне детето, аз ще го пребия с палката, после тва тормоз над жувотното ли е??? Е нема угодия, а?
Писах го на едно друго място ,ма ше драсна и тук . Обичам животни и не бих наранила такова ,но ако ме нападне мен ,майка ми ,баба ми или изобщо човек дори непознат ще се намеся.Не бих го осакатила ,бих направила каквото е необходимо да го разкарам .За съжеление двукраката сган е виновна да има бездомни кучета които да нападат хора по улиците .Решението на проблема е елементарно ,но за съжеление на никой не му дреме ,а и доста хора ще спрат да лапат пари от ЕС ако се вземат в ръце и го решат И не Вале не е тормоз ако се защитаваш .И за съжеление докато някой не предприеме някакви мерки наистина остава само варианта "всички с палката"

п.с Днес цял ден чета във ФБ за разни изроди - тровили кучета с арсеник ,заливали ги с киселина ,някакъв изрод дори направи група с интересни към рязането на крачетата на кучетата К'ва е тая ненормална държава и тоя ненормален народ не знам
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #195  
Стар 30th March 2010, 10:11
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

съгласявам се с Димитров откак ме ухапа улично куче и ме наобиколи глутница, не гледам на кучетата като на сладки кученца, дори и домашните
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #196  
Стар 30th March 2010, 10:16
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Е Миш, то нали знаеш - "има човек - има проблем, няма човек - няма проблем". То е ясно, че всичко изхожда от нас, то е ясно, че мерки срещу бездомните могат да се вземат, ясно е и какви, ясно е, че треа и тия ненормалните да се наказват, ама .. нещо закончета, ала бала .. нема.

Лилит, мен ме е нападало само домашно куче, един единствен път. Не гледам лошо на животното, за стопанката не знам, тя даже е в пъти по-гадна от песа.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #197  
Стар 30th March 2010, 10:19
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Вале, аз не гледам с лошо, а със страх и добре, че тогава се намери кой да ме защити, защото кучетата бяха много
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #198  
Стар 30th March 2010, 10:22
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Аз затва повече предпочитам котараците, и тарантулите .. и разни други дребни гадинки.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #199  
Стар 30th March 2010, 11:05
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dimitrоff
знам за, знам ... и ше се съобразя с тебеее
Даже следващия път, когато на мястото на въпросната жена е МАЙКА ТИ - ше слезна и ше поговоря с кучетата...че не е хубаво така... да хапят, да се спускат...те ше ме послуууушат и МАЙКА ТИ ще продължи по пътя си към вкъщи - жива и здраааава
гарантирам ти..че МАЙКА МИ няма да я нападнат кучета
Отговори с цитат
  #200  
Стар 30th March 2010, 11:50
Аватара на Dimitrоff
Dimitrоff Dimitrоff не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Hell...
Мнения: 247
По подразбиране

Казвам го принципно - треа мисъл да се сетиш...не става само с яденеее
__________________
Мъж, който никога не е вбесявал жена, се е провалил в живота-той никога не е видял истинския облик на жените!
...тежко му на такъв мъж...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквовитрогнапоследно
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:45.