IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #651  
Стар 7th November 2011, 11:28
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Оф, Мис, няма да се разберем с теб. Намери ми, ако можеш, таблицата на Ментор с видовете импланти, че аз нещо не мога да се оправя.

Между другото, спомням си, че точно когато си посочих параметрите на избраните импланти ПРЕДИ операцията, доста от авторитетите тук (няма да споменавам кои точно) се усъмниха, че тези импланти ще са добър избор, били ниски и т.н...

Така че не слушайте форума на 100%, а докторите си!

Защото аз бях на път да си променя имплантите именно заради някои изказвания от форума, но се радвам, че в крайна сметка послушах докторката.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #652  
Стар 7th November 2011, 11:35
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Е, не ми се търси ментор сега, не ме засяга просто

По таблиците на Макган си м/у висок и ултра висок профил...нещо такова.

А защо бе Лъке да не се разберем, то си има числа, таблици, параметри...чети, кво има за разбиране ?

Пак намесваш докторите....
Отговори с цитат
  #653  
Стар 7th November 2011, 11:40
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Защото ти имаш някакви други работи из главата

Пак казвам - някои авторитети тук ми казаха: "Много ниски импланти сте избрали, помисли дали ще ти стоят добре"...Аз наистина ходих пак при Тепавичарова заради тези думи, и добре че НЕ си промених имплантите!!!

Под ниски, се има предвид височината на имплната, а не проекцията. Когато са по-ниски и по-широки, това дава възможност за по-голяма проекция.

Аман от всезнайковци тук.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #654  
Стар 7th November 2011, 11:47
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Защото ти имаш някакви други работи из главата

Пак казвам - някои авторитети тук ми казаха: "Много ниски импланти сте избрали, помисли дали ще ти стоят добре"...Аз наистина ходих пак при Тепавичарова заради тези думи, и добре че НЕ си промених имплантите!!!

Под ниски, се има предвид височината на имплната, а не проекцията. Когато са по-ниски и по-широки, това дава възможност за по-голяма проекция.

Аман от всезнайковци тук.
Лъке, наистина ли не разбра за какво говорим ?

Маркова каза, че е избрала нисък профил, всички разбраха че става въпрос за проекция, само ти искаш да си чешеш езика с някви странични простотии.

Нали сама каза, че при теб има анатомична особеност и затова се налага да изберете по-ниски на височина импланти ?

И не е особено коректно да говориш с ирония за "капацитетите", предполагам че си ги заливала с ЛС-та
Отговори с цитат
  #655  
Стар 7th November 2011, 12:10
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liva Виж мнението
Лъке,не знаех,че са ти ниски,мислих ,че си с висок профил..
Изглеждат перфектни тогава с нисък!!
Ами, Лива, защото не й е нисък профила, затова - тя говори за ниска височина на импланта...пак не е доразбрала, но й е простено;“)
Отговори с цитат
  #656  
Стар 7th November 2011, 12:15
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Еее, нека Маркова да си каже за какво точно е говорила За височина на импланта или за проекция?

Не исках да кажа нищо лошо за авторитетите, не съм визирала дори и теб (Гуен), нито пък съм ги заливала с ЛС...Публично си бях дала параметрите и мненията относно избора ми на импланти не бяха особено одобрени, а СЕ ОКАЗА, че не са били прави...
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #657  
Стар 7th November 2011, 12:18
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Еее, нека Маркова да си каже за какво точно е говорила За височина на импланта или за проекция?

Не исках да кажа нищо лошо за авторитетите, не съм визирала дори и теб (Гуен), нито пък съм ги заливала с ЛС......
Знам, че не си...за мен лично с ниска височина и с еднаква с диаметъра височина стоят най-красиво, така че...едва ли съм те разубеждавала...
Отговори с цитат
  #658  
Стар 7th November 2011, 12:33
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Еее, нека Маркова да си каже за какво точно е говорила За височина на импланта или за проекция?
Естествено , че за проекцията е говорила.

Кръглите импланти имат диаметър, т.е. са окръжност. Няма как да имат височина и ширина !

Последно редактирано от миссссс 335 : 7th November 2011 на 12:42
Отговори с цитат
  #659  
Стар 7th November 2011, 12:38
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline Виж мнението
Ами, Лива, защото не й е нисък профила, затова - тя говори за ниска височина на импланта...пак не е доразбрала, но й е простено;“)
Оххх,ако знаеш как се омотах...
Отговори с цитат
  #660  
Стар 7th November 2011, 12:46
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Естествено , че за проекцията е говирила.

Кръглите импланти имат диаметър, т.е. са окръжност. Няма как да имат височина и ширина !
Момичета, честно казано аз с тези проекции не съм много наясно, за това и бях задала въпрос преди време тук някой да ме ориентира къде да прочета повече за профилите. Висок профил е със очертан горен полюс , а аз точно това неисках. Видях гърдите на едно момиче с нисък профил и резултата пасваше точно на това , което искам - не са с очертан горен полюс а спадат плавно и тъй като ниския профил бил по-широк сближава гърдите. Но за нисък профил гърдите трябва да са с широка основа, за да се получи. Моите са с широка основа. Описах на доктора точно какво търся като визия и той като ме разгледа каза че с ниския профил ще постигна точно това което търся. Измери ме и започна да ми казва за проекцията в см, кое ще е най добре и аз го погледнах леко тъпо и му казах че така нищо не ми говори с тези см и той ми каза че имал снимки точно като моя случай и като видях много ми харесаха. За кубиците и проекцията изцяло се доверих на него. Сега като ходя да си плащам капарото ще го помоля да ми каже за моята проекция и ще ви пиша.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:26.