IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 7th January 2013, 17:29
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Хаха, миличката! Недей да психясваш. Щом си избрала този хирург, довери му се напълно и се успокой. Дано всичко мине ок! :*
Отговори с цитат
  #52  
Стар 7th January 2013, 17:36
merilin13 merilin13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 95
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mim Che Виж мнението
Хаха, миличката! Недей да психясваш. Щом си избрала този хирург, довери му се напълно и се успокой. Дано всичко мине ок! :*
Не се притеснявам от избора си, но е нормално да ми е притеснено, затова искам всичко по-бързо да се случи )) По-принцип съм си доста импулсивна и нетърпелива, искам всичко на секундата и чакането ме влудява )) Успех и на теб, мила
Отговори с цитат
  #53  
Стар 7th January 2013, 18:23
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от merilin13 Виж мнението
Не се притеснявам от избора си, но е нормално да ми е притеснено, затова искам всичко по-бързо да се случи )) По-принцип съм си доста импулсивна и нетърпелива, искам всичко на секундата и чакането ме влудява )) Успех и на теб, мила
Ти да не си зодия овен. Аз съм овен и искам всичко веднага.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 7th January 2013, 21:02
merilin13 merilin13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 95
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Ти да не си зодия овен. Аз съм овен и искам всичко веднага.
ДА )))))) От далеко си личим )))))) На 19.04 съм родена, винаги закъснявам - "никога по моя вина!!!" ))))), но да чакам си е направо престъпление спрямо мен Ти за това си толкова добричка и веднага ми отговори Шоки
Отговори с цитат
  #55  
Стар 8th January 2013, 13:55
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от merilin13 Виж мнението
ДА )))))) От далеко си личим )))))) На 19.04 съм родена, винаги закъснявам - "никога по моя вина!!!" ))))), но да чакам си е направо престъпление спрямо мен Ти за това си толкова добричка и веднага ми отговори Шоки
Аз съм на 30.03. Винаги отговарям на питанията тук, защото знам какво е да имаш притеснения и да няма кой да ти отговори.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 9th January 2013, 09:34
merilin13 merilin13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 95
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Аз съм на 30.03. Винаги отговарям на питанията тук, защото знам какво е да имаш притеснения и да няма кой да ти отговори.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 10th January 2013, 23:18
nesli nesli не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 40
По подразбиране Пловдив

Здравейте момичета,
Нова съм в форума,но го чета отдавна.Мисля да се оперирам в Пловдив,но все още не мога да се престраша.Последно се спрях на Анастасов,четох добри неща за него.С Тонев така и не успях да се свържа.Разгледах снимките в сайтовете и на двамата,и като че ли на Анастасов резултатите ми харесаха повече,но и това не е гаранция.
Ако има оперирани при Анастасов,моля да споделят мнение.Търсих из форума,но намерих много малко информация
Отговори с цитат
  #58  
Стар 14th January 2013, 14:56
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Здравей,nesli,
аз съм оперираха при доц.Анастасов преди 2 год.Изключително мил човек,според и като лекар е много добър специалист.Избрах го чрез форума като ходих и на консултации и с други лекари,но той ми вдъхна най-голямо доверие.
Не слага големи кубици (това е единствения му недостатък).Аз исках 375,той ми каза максимум 300,накрая си избрах 325.Доволна съм от операцията.Боля ме доста,но се възстанових мн.бързо.Доцентът се интересуваше непрекъснато от състоянието ми.Имам лека асиметрия,но я имах и преди това.Ако имаш други въпроси питай
Отговори с цитат
  #59  
Стар 15th January 2013, 19:42
merilin13 merilin13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 95
По подразбиране

Момичета, вече и аз съм тунингована Вчера ми беше операцията при д-р Тонев, събудих се без болки и не съм имала и след това. Очарована съм от профисионализма, грижите и вниманието на целия екип! Имах сестра до мен 24 часа. ЗА СЪЖАЛЕНИЕ БЯХ ОЧАРОВАНА САМО ПЪРВИТЕ ДНИ!

Последно редактирано от merilin13 : 29th March 2013 на 09:20
Отговори с цитат
  #60  
Стар 19th January 2013, 20:02
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

merilin13, честито ! Със здраве да си ги носиш и много да им се радваш.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПластичнахерургияПловдив
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:51.