IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1051  
Стар 3rd February 2011, 20:44
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Момичета, днес ми беше консултацията, доктора предложи 370 куб. анатомични и мисля да му се доверя. първо ми се сториха повечко, но на моята височина 173 каза, че ще са добре Операцията ще е на 25.03 и се спрях на Николай Георгиев, надявам се всичко да е ОК.
  #1052  
Стар 3rd February 2011, 20:45
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Аууу,пак е имало някаква драма! Не разбрах много точно за какво става въпрос,но мисля,че се досещам....
Я кажете,днес ми е 3ти ден от операцията,престраших се да махна сутиена за да видя резултата.Казвам престраших се,защото когато ми го сложиха в болницата много ме боля.А и тая лента,направо е ужасна.Знам,че е много рано още,но едната ми гърда ми се струва някак сплеската отдолу,в смисъл не е кръгла,а е малко по-крива.Дали ще се оправи с времето?!
И още 1 въпрос-колко дни след операцията се изкъпахте цялостно?Имам предвид мен ме е страх да не намокря раните от дренажите.Иначе на разреза имам от тези водонепропускливите лепенки.
  #1053  
Стар 3rd February 2011, 21:01
sense_of_beauty sense_of_beauty не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
Цитирай:
Първоначално написано от sense_of_beauty
Цитирай:
Първоначално написано от Piny
супер усещане, нали!
Да, определено, само че това " сплескване" в анфас на цицките ме дразни...
ако правилно разбирам обяснението ти, то най-вероятно това,което те дразни, е ефектът на средния профил,при което имплантът дава широчина,но не и проекция ,т.е изпъкналост...
Може би е така, но нека да споделя и друго- тъй като днес си сложих нормален сутиен, " сплескването" изчезна И друго, което ми направи впечатление- снощи като се оглеждах отново и отново, забелязах, че гърдите ми пак са леко паднали надолу- т.е., не седят както повечето импланти, а и според мен сме постигнали желания " максимално естествен" резултат. И да, определено и бельото има значение. Ще се опитам утре да си направя една по-нормална снимка, за да видите все пак как изглеждат моите 2 приятелки
  #1054  
Стар 3rd February 2011, 21:20
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alien777
Момичета, днес ми беше консултацията, доктора предложи 370 куб. анатомични и мисля да му се доверя. първо ми се сториха повечко, но на моята височина 173 каза, че ще са добре Операцията ще е на 25.03 и се спрях на Николай Георгиев, надявам се всичко да е ОК.
Браво,alien777!Сега започва голямото чакане.А защо чак на 25.03.?Не можеше ли по-рано да те оперира или няма свободни дати?Подмускулно ли ще са?Ти какъв ефект искаш-по-естествена визия или повечко обем?
  #1055  
Стар 3rd February 2011, 21:21
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Ще се опитам утре да си направя една по-нормална снимка, за да видите все пак как изглеждат моите 2 приятелки [/quote]

Ще чакам с нетърпение А колко време мина от операцията и колко кубика са имплантите?Извинявай ако си писала вече,но се обърквам от толкова много инфо....
  #1056  
Стар 3rd February 2011, 21:25
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Малееее,колко съм активна тази вечер Сетих се да питам още нещо-колко време след операцията можех да лягате и ставате сами,без чужда помощ?Направо полудявам,абсолютно невъзможно ми е да се изправя от легнало в седнало положение,нощем се събуждам със страхотни болки в гърба....
  #1057  
Стар 3rd February 2011, 21:35
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Поне две седмици ще е така.Търпение му е майката.
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
  #1058  
Стар 3rd February 2011, 21:46
sense_of_beauty sense_of_beauty не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gemma
Ще се опитам утре да си направя една по-нормална снимка, за да видите все пак как изглеждат моите 2 приятелки
Ще чакам с нетърпение А колко време мина от операцията и колко кубика са имплантите?Извинявай ако си писала вече,но се обърквам от толкова много инфо....[/quote]

Ами сега на15.02 стават 2 месеца. Имплантите са 310 cc, но предвид това, че имах доста наличен материал се равняват на около 600 cc в момента. Абе като ги снимам, ще добиете представа
Иначе аз и вчера писах, че някъде час след като се събудих от упойката, вече ставах сама- даже аз самата се учудих на себе си, т.к. всчики ме плашеха, че моята операц ия е много по-тежка и едва ли не ще умирам от болки 2 седмици. Нищо подобно. Всичко си е до организъм според мен. Единствения ми по-голям дискомфорт беше лежането през по-голямата част от денонощието и спането по гръб. Но сега вече си ги чувствам напълно като мои
  #1059  
Стар 3rd February 2011, 22:34
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sense_of_beauty
Ами сега на15.02 стават 2 месеца. Имплантите са 310 cc, но предвид това, че имах доста наличен материал се равняват на около 600 cc в момента. Абе като ги снимам, ще добиете представа
Юхууу,супер.Ще чакам с нетърпение да видя пищният бюст :P
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #1060  
Стар 4th February 2011, 13:02
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gemma
Цитирай:
Първоначално написано от alien777
Момичета, днес ми беше консултацията, доктора предложи 370 куб. анатомични и мисля да му се доверя. първо ми се сториха повечко, но на моята височина 173 каза, че ще са добре Операцията ще е на 25.03 и се спрях на Николай Георгиев, надявам се всичко да е ОК.
Браво,alien777!Сега започва голямото чакане.А защо чак на 25.03.?Не можеше ли по-рано да те оперира или няма свободни дати?Подмускулно ли ще са?Ти какъв ефект искаш-по-естествена визия или повечко обем?
Да права си голямо чакане ще падне. Аз исках тази дата, защото кърмих до началото на декември и ми се ще да минат поне 3мес. Твойте под или надмускулно са и как се чустваш, май минаха около 4-5 дни от операцията ти??? МОйте ще са подмускулно. прати снимки, после ще пращам аз
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:58.