IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #131  
Стар 14th March 2009, 23:30
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Ами бяха 350cc надмускулно преди.....а ги замениха с 500cc под.
Но да уточня , чеимплантите бяха с течен силикон, а не гел и затова успяха по-големи да сложат..мисля
Отговори с цитат
  #132  
Стар 14th March 2009, 23:34
Аватара на lusiana
lusiana lusiana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 101
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Но да уточня , чеимплантите бяха с течен силикон, а не гел и затова успяха по-големи да сложат..мисля
Да. И аз така мисля. Аз съм с 310сс и доктора ми каза, че може да сменя импланти пак през мишницата с не-повече от 330.
Отговори с цитат
  #133  
Стар 15th March 2009, 00:44
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

[quote="emanuel4eto"]Исках по-точно да кажа,че разреза под мишницата не влияе в/у разстоянието м/у гърдите.Вероятността за инфекция също е по-малка, защото я няма тази тежест върху разреза от самите гърди.

Определено малко си чела замисляла ли си се колко лимфни възли има там и срязването на един до какво води ...
Ако разреза не е направен точно на гънките става ужасно грозно,имам плятелка със такъв разрез и със по голо от тениска със къс ръкав не се облича..При най малкото движение на ръката разреса се вижда...
Отговори с цитат
  #134  
Стар 15th March 2009, 01:12
Аватара на lusiana
lusiana lusiana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 101
По подразбиране

Преди операцията питах изрично за лимфните възли и доктора ми показа на картинка къде се намират те и къде ще бъде разреза, наистина си бяха далече на картинката. А и разчитах на опита му, разбира се. Thomi, права си, че е грозно ако разреза не е точно в гънката, но аз преди да избера хирург се видях с една приятелка, оперирана при Тонев (преди година и половина), белега се беше слял дотолкова с гънката под мишницата, че едва се забелязваше. Много се надявам и при мен да стане така. Засега още са ми много червени белезите, чак се дразня.
Момичета, кога започнаха да избледняват вашите?
Отговори с цитат
  #135  
Стар 17th March 2009, 00:05
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Има едни силиконови плаки за белези-CIKA CAR .Моя позната ги ползваше върху пресни белези и сега са и много избледнели и тънички , но дали е от плаките -не знам.Ползват ги и за белези от изгорено,но върху пресни розови белези.Не знам под мишниците , как ще се задържат.
Отговори с цитат
  #136  
Стар 17th March 2009, 00:19
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Cica car
http://www.cicacare.com/
Отговори с цитат
  #137  
Стар 17th March 2009, 10:04
Izabella Izabella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 6
По подразбиране

Честно тия хирурзи явно са учили психология сигурно,използват незнанието и страха на момичетата по време на консултация за да ги убедят точно в това което те искат.Защо ги оставяте бе хора да ви убеждават.Като оставим настрана че достъпът през мишницата е най болезнен,основния недостатък на разреза е че има ограничение в кубиците,ами примерно той ви сложи максимума от 330сс и впоследствие се окаже че този кубик е прекалено малък за вашата физиология и не стои добре или дори просто на вас не ви хареса и не ви е достатъчно и искате да сложите 450сс примерно,тогава какво втори разрез под гърдата и си ставате с два.Ако разреза е под гърдата или през ауреолата ще се вижда само ако се съблечете гола пред някого а иначе,та ние ходим всеки ден с потници.Искам само да кажа че преди да се подложите на нещо такова помислете хубаво ,защото белези не се заличават.Успех
Отговори с цитат
  #138  
Стар 17th March 2009, 12:52
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Izabella
Честно тия хирурзи явно са учили психология сигурно,използват незнанието и страха на момичетата по време на консултация за да ги убедят точно в това което те искат.Защо ги оставяте бе хора да ви убеждават.Като оставим настрана че достъпът през мишницата е най болезнен,основния недостатък на разреза е че има ограничение в кубиците,ами примерно той ви сложи максимума от 330сс и впоследствие се окаже че този кубик е прекалено малък за вашата физиология и не стои добре или дори просто на вас не ви хареса и не ви е достатъчно и искате да сложите 450сс примерно,тогава какво втори разрез под гърдата и си ставате с два.Ако разреза е под гърдата или през ауреолата ще се вижда само ако се съблечете гола пред някого а иначе,та ние ходим всеки ден с потници.Искам само да кажа че преди да се подложите на нещо такова помислете хубаво ,защото белези не се заличават.Успех
ТАКА Е ...но пък аз като се замисля сега предпочитам разрез под -мишницата ,а не през ореолата...ама на мен 330 куб ми се струват доста малки ,и за това този вариант го бях отписала.Според мен е по добре белези -под мишницитя отколкото на самата гърда,ама всеки сипрецемява за себе си....
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #139  
Стар 17th March 2009, 15:55
Аватара на lusiana
lusiana lusiana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 101
По подразбиране

Добре, че има различни методи. Разпитваме постоянно и търсим най-добрия, но в крайна сметка се оказва, че нуждите и вкусовете са си индивидуални. Ако имаше само един метод на поставяне и само по един и същ начин, нямаше да умуваме толкова. Всеки хирург си има стил и за мен е правилно първо човек да реши какво иска за себе си, и после да се осведоми кои хирурзи могат да предложат оптимални варианти.
Отговори с цитат
  #140  
Стар 23rd March 2009, 16:24
Аватара на emanuel4eto
emanuel4eto emanuel4eto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofia
Мнения: 63
По подразбиране

Точно така lusiana.Плюс това като се срещнете с хирурга си преценявате дали може да му се доверите.Много е важно вътрешното усещане.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КойнайдобриятБьлгарскихирургзаимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:34.