IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 5th April 2009, 14:35
Аватара на lusiana
lusiana lusiana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 101
По подразбиране

Момичета, извинявайте, че се намесвам в темата (не живея в чужбина), но искам да споделя, че поради ред обстоятелства аз също исках да се оперирам набързо и точно преди това бях извън страната, много ангажименти и т.н. Моя хирург също е Тонев и имахме същата уговорка, консултация и ако всичко е ок, операция след 4 дена. Бих посъветвала всички, които са решили да се оперират да се консултират поне с два хирурга, полезно е. Мисля, че няма да е проблем да се направи такава уговорка с двама хирурзи и да се спрете на подходящия за вас.
Успех на всички!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 2nd June 2009, 00:02
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

Честити нови придобивки, maria_85g ! Аз също не мога да взема повече от 2 седмици отпуска наведнъж (освен, ако не вдигна сватба, тогава ще ми дадат 3)))))) Когато си правех нослето ми стигнаха без проблем. Пиши как си и колко време горе-долу отне следоперативният период - конци, ластични ленти и тн. Как мина обратният полет? Имаше ли някакви проблеми? Извинявай, ако си писала вече, прочетох, че си с 390cc... какъв профил. На мен ми харесва ултра високият на pip, но не знам дали дока може да сложи 350-400cc ултра през мишницата?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: БългаркиживеещипостоянночужбинаПланираненаоперация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:19.