IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #511  
Стар 15th April 2009, 10:58
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от evita29
,целувката беше защото ме"гепи" във въздуха за какво говоря
Е, аз си ЗНАМ ВЕЧЕ, ама... то с наливане в главите на хората - не става... Някои вярват, чак когато им дойде до главата (като мен)...
В случая едва ли ще проличи толкова някаква такава разлика в кубика... По-интересно е как ще пасне формата на тялото й... на мен лично
Отговори с цитат
  #512  
Стар 15th April 2009, 15:27
julkabg julkabg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 55
По подразбиране

Благодаря за барзата намеса.Ами визията ,която тарся е едни красиви гарди,но искам да знам че си заслужава след като ще легна под ножа и ще дам тези пари а и наи ве4е го правя с намерението далги години да сам с тях,така че да не сажалявам след време.Не искам огромни гарди но да се забелязва,иначе сьс подпланки пак мога да изглеждам с гарди. Това е което искам.Доктора е И.Стоянов,а начина е подмускулно с анатомични Маг Ган,за профила не сам сигорна мисля 4е беше среден.А аз сам 160см и тежа 53кг.Гардите ми са малки е не без хич,ама спадат кьм категория ''малки''.
Отговори с цитат
  #513  
Стар 15th April 2009, 18:29
Аватара на mickey_82
mickey_82 mickey_82 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: USA;Sofia
Мнения: 388
По подразбиране

julkabg аз съм оперирана при Илио Стоянов преди повече от година с Макган,335cc,анатомични.Мисля , че и при мен е среден профил.Висока съм 166 см и 52 кг.Старта ми беше почти нулев.Подгрудна 75.Ако искаш виж в темата за снимките съм качила.Можеш да добиеш все пак някаква представа ако имаш що горе моите данни.
Да ти кажа сега съм с нормални на големина гърди,не са големи,но са и мнoгoооо по-добре от преди.Не съм раждала ,но след като родя ще сложа по-големи.
Аз на твое място бих избрала 375 cc ако тялото ти ги побере без риск.
Отговори с цитат
  #514  
Стар 16th April 2009, 06:44
stiuardka stiuardka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Бургас
Мнения: 1 315
По подразбиране

aniK в никакъв слуачай не искам да убеждавам който и да е да слага възможно най-голям кубик,ясно ми е че може да си навличат проблеми.Нали за това има лекари?И все пак не съм видяла момиче да се оплаче от кубиците и да не каже "абе малко ми малеят вече".Но си права,не опровергавам думите ти
__________________
Да умееш да се наслаждаваш на преживения живот означава да живееш два пъти.
Отговори с цитат
  #515  
Стар 16th April 2009, 07:39
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

stiuardka,
Просто напоследък много "деца" се засилиха да слагат силикон и ламтят за кубици, без да осмислят и възможните рискове.
Иначе в конкретния случай 335/375 анатомични и аз мисля, че 375 ще са ОК Имам познати с по 320-330, кръгли, някои от тях и надмускулно и няма разлика от "преди" със сутиен с подплънки.
Отговори с цитат
  #516  
Стар 16th April 2009, 23:54
julkabg julkabg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 55
По подразбиране

Ами доста умувах,и май ще бадат 375сс,но ми се иска да видя още снимки с този размер.А относно твоите снимки mickey_82 именно те ме накараха да избера доктора, искам и моите да са такива.
Отговори с цитат
  #517  
Стар 17th April 2009, 10:33
Аватара на lusiana
lusiana lusiana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 101
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mickey_82
julkabg аз съм оперирана при Илио Стоянов преди повече от година с Макган,335cc,анатомични.
Mickey, кажи моля те, доктора ли ти препоръча анатомични или ти ги пожела. Аз много исках по-естествена визия и сега малко съжалявам, че сложих кръгли.
btw много ми харесва резултата при тебе!
Отговори с цитат
  #518  
Стар 17th April 2009, 11:20
Daniela12011979 Daniela12011979 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Plovdiv
Мнения: 20
По подразбиране привет

здравейте момичета,
и моят ден наближава, операцията ще бъде на 21.04. Аз също избрах 335 Макган анатомични. Вече съм доста притеснена, само за това мисля, вече ще се побъркам.
Доктор Желев в Алфа Медикус ще ме тунингова, много е готин и вече нямам търпение да видя резултата.

пожелавам на всички ви Весели празници, много сте готини и много ми помага цялата информация написана от вас,
благодаря
__________________
Dani
Отговори с цитат
  #519  
Стар 17th April 2009, 12:23
щастливка щастливка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: portugal
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез MSN до щастливка Изпратете съобщение чрез Yahoo до щастливка
По подразбиране Re: привет

Цитирай:
Първоначално написано от Daniela12011979
здравейте момичета,
и моят ден наближава, операцията ще бъде на 21.04. Аз също избрах 335 Макган анатомични. Вече съм доста притеснена, само за това мисля, вече ще се побъркам.
Доктор Желев в Алфа Медикус ще ме тунингова, много е готин и вече нямам търпение да видя резултата.

пожелавам на всички ви Весели празници, много сте готини и много ми помага цялата информация написана от вас,
благодаря
Диана,желая ти успех!
Отговори с цитат
  #520  
Стар 17th April 2009, 13:48
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

Даниела успех !!!
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: моятденнаближавамомичетамолязасъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:21.