IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Красота


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #61  
Стар 11th May 2009, 19:31
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NESCAFE
Не мога да се накефя ,че се разгримирвам на такава ''тънка лайсна'' :P .
наЙш как Убаво ше те гримирам Къде се затри да питам аз

Бюти радвам се ,че помогнах.Аз единствено с него мога да сваля тоя кошмар Карбон Блек на Лореал.Т'ва чудо ни вода ,ни сапун ни дяволи могат да го махнат от очите
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #62  
Стар 11th May 2009, 20:02
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от misheto7
Цитирай:
Първоначално написано от NESCAFE
Не мога да се накефя ,че се разгримирвам на такава ''тънка лайсна'' :P .
наЙш как Убаво ше те гримирам Къде се затри да питам аз
Ей, Миш , разтресе ми мозъка с тез тупалки,по- кротко плиииз
Отговори с цитат
  #63  
Стар 11th May 2009, 22:08
Аватара на lusiana
lusiana lusiana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 101
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Аз никога не слагам тоалетно мляко, преди са се измия с специален течен сапун за измиване на лицето...едва след това ползвам тоалетното мляко+Тонера.
Ако сложа само мляко на сухо.....ужас....много ми люти на очите и е неописуемо гадно.
Бобе, също като теб и аз си миех лицето първо. И после или на LOREAL, или на CLINIQUE почистващото за очи и устни. Съответно и тоник и кремче. Но... Онзи ден влизам в една аптека за измиващото и аптекарката ми препоръча да си взема и мицеларна вода, за която чух за първи път. Каза ми, че съм правела нещата наопаки.. Реших да я пробвам тази вода и взех една на BIO, която ми беше горещо препоръчана. Да, ама не. За лицето става, но спиралата и молива на очите само ги размазва. Нещо не ме радва тази мицеларна вода. Вие знаете ли нещо за нея?
Отговори с цитат
  #64  
Стар 11th May 2009, 22:23
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lusiana
аптекарката ми препоръча да си взема и мицеларна вода, за която чух за първи път. Каза ми, че съм правела нещата наопаки.. Реших да я пробвам тази вода и взех една на BIO, която ми беше горещо препоръчана. Да, ама не. За лицето става, но спиралата и молива на очите само ги размазва. Нещо не ме радва тази мицеларна вода. Вие знаете ли нещо за нея?
Аз си взех комплект на Биодерма -такава вода и крем .И от двете съм много доволна .Водата става и за разгримиране /поне аз няма проблем/.Макар че прерових целия нет и така и не разбрах какво точно й е предназначението Но като цяло усещам кожата си много добре след като я ползвам, така че какъвто и да й е замисъла за мен по-важното е че ми действа добре
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #65  
Стар 11th May 2009, 22:56
Аватара на lusiana
lusiana lusiana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 101
По подразбиране

Ами би трябвало едновременно да разгримира и да действа като тоник, няма нужда от изплакване или тоник след това. Но на мен ми я дадоха и за очи и устни, уж силна, а пък нъц. Иначе наистина кожата става много приятна след това Затова реших да си я ползвам за лицето, а за очичките изпитаните неща.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 26th May 2009, 19:13
dupla
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ползвам двуфазен дегримьор за очи на,измиващ гел за лице-крем слагам само преди основа за грим,иначе околоочния не го пропускам
за да се почисти правилно без да се стресира кожата около очите се задържат напоените памучни тампони върху тях за около 30секунди.по този начин се избягва агресивното разгримиране и появата на бръчки.
Отговори с цитат
  #67  
Стар 26th May 2009, 19:19
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dupla
за да се почисти правилно без да се стресира кожата около очите се задържат напоените памучни тампони върху тях за около 30секунди.по този начин се избягва агресивното разгримиране и появата на бръчки.
Точно така и тампончетата трябва да ги движим от клепачите надолу за да не се наранява кожата около очите,която е нежна и деликатна
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #68  
Стар 26th May 2009, 19:29
dupla
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Цитирай:
Първоначално написано от dupla
за да се почисти правилно без да се стресира кожата около очите се задържат напоените памучни тампони върху тях за около 30секунди.по този начин се избягва агресивното разгримиране и появата на бръчки.
Точно така и тампончетата трябва да ги движим от клепачите надолу за да не се наранява кожата около очите,която е нежна и деликатна

Отговори с цитат
  #69  
Стар 26th May 2009, 20:52
Аватара на Целувчица
Целувчица Целувчица не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: в мечтите ти
Мнения: 12 059
По подразбиране

Аз не ползвам нищо за сваляне на грим в момента освен мокри кърпички (обикновени)!
__________________
Добрите момичета правят вечерята, а лошите питат какво ще има за закуска
Отговори с цитат
  #70  
Стар 26th May 2009, 21:08
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

УЖАС
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сваляненагримапочистваненакожата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:01.