IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #221  
Стар 29th April 2010, 03:34
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diana1977
само и единствено упойката,от която се съдрах да повръщам
можеш само да се радваш ,само ако си платила само упойката .Понеже аз до колкото зная от самия Динев ,при позване на безплатната подмяна на ПИП ,си заплащаш труда които на мен ми каза че е 1000 евро .(просто еи така ако реша да ги сменя с по-големи примерно)Но ако имаш някакъв СЕРИОЗЕН проблем ( Кк ) си плащаш само упоиката . Явно си имала някакъв проблем или не зная и аз ......
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #222  
Стар 29th April 2010, 03:36
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diana1977
Момичета аз говорих с Динев както вече писах,има вариянт ако някоя от нас реше да си ги смени.А миналата година се възползвах от въпросната безплатна подмяна на ПИП и наистина си беше безплатна.Но Динев от доста време не работи с Пип,само ги подменяше.Така че споко.По негово мнение няма нужда от смяна само редовно ходене на мамолог,но ако все пак искаме има вариянт,на добра цена.
Какъв е варианта за смяна не разбрах само
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #223  
Стар 29th April 2010, 03:38
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elinor
Моля ви кажете ми дали някои е говорил с Динев и какво е казал той.Аз сега му писах мейл и аз ще пиша като ми отговори.Незнам какво да коментирам.АЗ си направих смяна мин година при него заради това че не ми седяха добре ,но пак съм с ПИП разбира се Всички сме в кюпа.
Според мен е малко прекалено да изпадаме в паника,защото не мисля че колкото и да е некомпактен този гел,в него ще сложат нещо което да е вредно за организма.Защото това ще си е чиста форма на "санидъм ".
Ако се налага сменям имплантите и това е .Към мен Динев винаги е бил коректен,за разлика от повечето кожудери .Не го обвинявам за това че е слагал такива импланти.Все пак никои не е знаел.Пишете ако някои е говорил с него по въпроса
Мила дръж ни в течение на нещата ,какво ти е отговорил Динев .....
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #224  
Стар 29th April 2010, 09:30
Аватара на fani_83s
fani_83s fani_83s не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София, България
Мнения: 349
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от боряна христова
Цитирай:
Първоначално написано от diana1977
само и единствено упойката,от която се съдрах да повръщам
можеш само да се радваш ,само ако си платила само упойката .Понеже аз до колкото зная от самия Динев ,при позване на безплатната подмяна на ПИП ,си заплащаш труда които на мен ми каза че е 1000 евро .(просто еи така ако реша да ги сменя с по-големи примерно)Но ако имаш някакъв СЕРИОЗЕН проблем ( Кк ) си плащаш само упоиката . Явно си имала някакъв проблем или не зная и аз ......
и аз така знам, ако наистина се е плащала само упойката, сме позагубили бая от несъществуващата вече гаранция
Отговори с цитат
  #225  
Стар 29th April 2010, 14:48
Аватара на lusiana
lusiana lusiana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 101
По подразбиране

Момичета, вече ми е лошо от цялата тази истерия. Вчера пак един познат ме пита дали щели да ми гръмнат имплантите Оперирана съм при д-р Тонев и така както съм му се доверила за операцията, така му се доверявам и сега. Той ме успокои, че няма място за паника към момента и мога да дишам спокойно, от информацията в сайта му разбирам, че ако имам някакви усложнения като КК например, като негова пациентка ще ми ги замени с Евросиликон или МакГан. Честно да ви кажа, никога не съм се надявала на тази безплатна смяна така или иначе. Искам да съм жива и здрава и да се чувствам добре, чакам резултатите от изследванията първо, те ще покажат има ли за какво да се притесняваме. Но не мисля, че ще са сложили вредна съставка и това ме успокоява
Отговори с цитат
  #226  
Стар 29th April 2010, 18:47
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

аз си ги смених защото имах силно изразен риплинг,а доста увисване-поради надмускулното поставяне,сега са под и е по добре.
Отговори с цитат
  #227  
Стар 29th April 2010, 21:23
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bilian4o
Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Цитирай:
Първоначално написано от bilian4o
Днес и аз минах през мамографски преглед.....на всеки 6 месеца да ходя....
Не може така с 'лека ръка' да ходите на мамограф!Камо ли на всеки 6 месеца!На 'ехограф' виж,може,но мамография.....
Бихте ли ми обяснили каква е толкова голямата разлика м/у ехограф и мамограф,и какво е това да не ходим "с лека ръка"на такива прегледи?
билиан4о е искала да каже че е ходила на мамолог според мен..разликата в двете изследвания е голяма - мамографията е рентгенов метод - образът - рентгенова снимка, което не е приложимо при нас заради имплантите - гърдата не може да се притисне странично както трябва и съответно образа не дава необходимите мамографски данни...при жени с импланти с еприлага само ехографския метод .т.е преглед с ултразвук, който е безвреден и без облъчване, за разлика от рентгеновия!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #228  
Стар 30th April 2010, 06:01
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diana1977
аз си ги смених защото имах силно изразен риплинг,а доста увисване-поради надмускулното поставяне,сега са под и е по добре.
С какви кубици беше и при двете операции?Динев как се справи с операцията от над в подмускулно ? Може ли да видя снимки ? Мерси предварително .... Радвам се вече си доволна от резултата
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #229  
Стар 30th April 2010, 06:02
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elinor
Моля ви кажете ми дали някои е говорил с Динев и какво е казал той.Аз сега му писах мейл и аз ще пиша като ми отговори.Незнам какво да коментирам.АЗ си направих смяна мин година при него заради това че не ми седяха добре ,но пак съм с ПИП разбира се Всички сме в кюпа.
Според мен е малко прекалено да изпадаме в паника,защото не мисля че колкото и да е некомпактен този гел,в него ще сложат нещо което да е вредно за организма.Защото това ще си е чиста форма на "санидъм ".
Ако се налага сменям имплантите и това е .Към мен Динев винаги е бил коректен,за разлика от повечето кожудери .Не го обвинявам за това че е слагал такива импланти.Все пак никои не е знаел.Пишете ако някои е говорил с него по въпроса
Ти имаш ли отговор от Динев ???
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #230  
Стар 30th April 2010, 19:03
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

[quote="боряна христова"]
Цитирай:
Първоначално написано от diana1977
аз си ги смених защото имах силно изразен риплинг,а доста увисване-поради надмускулното поставяне,сега са под и е по добре.
С какви кубици беше и при двете операции?Динев как се справи с операцията от над в подмускулно ? Може ли да видя снимки ? Мерси предварително .... Радвам се вече си доволна от резултата [/quo
Първите импланти бяха ПИП310сс кръгли,а сега съм с 385сс пак къръгли ултра висок профил.Снимки можеш да видиш в темата за корекции и реоперации на 13стр.-паролата е 5555.Можеш да ми отговориш
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:25.