IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th October 2007, 10:41
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране Да се доверя ли на др.Тонев?

След лутане из форума реших да се спра на др.Тонев за увеличаване на бюста по няколко причини.Пловдив ми е по близо(от Ст.Загора съм)и цената е приемвлива.Дайте мнения за него моля ви,защото тук мненията са малко разпръснати.
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th October 2007, 10:52
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Аз лично много харесвам гърдите,които Тонев прави,даже май ми е фаворит Стегнати,високи и младежки-но имай предвид,че повечето момичета искат много събрани гърди,а неговите ми се струват по-раздалечени.Аз лично не харесвам много събрани гърди и това ми допада,но не знам ти какво харесваш
П.П.Има момичета,оперирани при него във форума,те ще са ти по-полезни
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th October 2007, 12:36
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Държа първо да отбележа, че все още нямам пластична корекция по себе си, но моят съвет е да обиколиш поне няколко д-ри на консултации и тогава да решиш кой е твоят лекар. форумът дава страшно много информация и знания, но според мен е най-хубаво да говориш лично с тях, да видиш кой какво ще ти предожи, дали съвпадат твоите искания и техните предложения за кубатура, място на поставяне на импланта, вид на импланта и т.н. другият ми съвет е да не прибързваш с операцията, ако в момента не си в стабилно финансово състояние.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th October 2007, 16:43
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Дали да се довериш или не, можеш да решиш само и единствено ти! Аз го направих, без оглед на това какво пише във форума. Смятам, че направих правилният избор! Срещни се с него и прецени за себе си

Успех!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th October 2007, 17:29
Lady Blue Lady Blue не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 89
По подразбиране

аз и joliy сме оперирани при Тонев,и на двете имплантите са ни подмускулно с разрез под мишницата.
може да видиш моите

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=179024
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th October 2007, 18:51
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Стегнати,високи и младежки-но имай предвид,че повечето момичета искат много събрани гърди,а неговите ми се струват по-раздалечени.
Специално за разстоянието и белезите (на мишниците) пускам няколко снимки.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=181166
Парола: 2222

На мен разстоянието ми е около 3 пръста, като имплантите ми са 310сс...виждала съм (на живо ) и момичета с 350сс, там диаметъра на импланта е по-голям е съответно разстянието по-малко, но си зависи и от гръдния ти кош.
Сега за белезите - Тонев май вече предимно слага имплантите през мишницата. Това беше май и най-доброто за мен, защото по принцип от дребни одрасквания ми остават белези, да не говорим за тези разрези...на снимката се вижда, че все още са ми доста червени. НО наскоро се видях с едно момиче, оперирано 10 дена преди мен и нейните белези трябваше с лупа да ги търся...нищо не се виждаше. Искрено й завидях
Обаче най-важни са твоите очквания. И наистина е най-добре да отидеш на консултация и при други хирурзи, това ще ти помогне да направиш своя избор. Успех!
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16th October 2007, 15:23
stilna_mlada stilna_mlada не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 149
По подразбиране

Не разбрах дали доктор Тонев оперира и в София и къде. Моля някой ако знае да пише.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 16th October 2007, 15:27
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Тонев не оперирали в Пловдив? и не оперира ли именно той в снощния епизод на пълна промяна?

мда, сега си потвърдих тезата от темата за "Пълна промяна" - той си оперира в Пловдив.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16th October 2007, 16:40
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

И в София, в клиника Доверие
Отговори с цитат
  #10  
Стар 17th October 2007, 05:50
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Не ми се ходи при други хирурзи защото колкото повече лекари,повече мнения.Ше се раздвоя.Вътрешно усещам,че той е моят хирург.Запазих си час на 23.10 да видим какво ще каже.Искам под мускула,ама като прочетох преживяванията на едно мимиче след операция и....направо много ме хвана страх.Кажете чак толкова ли боли?
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДаседоверялинадрТонев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:40.