IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4311  
Стар 16th July 2018, 00:38
klaris klaris не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Благоевград
Мнения: 7
Cool

Здравейте, момичета!
Онзи ден бях на консултация при Николай Георгиев и съм лееко озадачена. За пръв път ходя на такава консултация, и като че ли очаквах да протече по различен начин...След като погледна картата, която попълних ми изнесе лекция за вредата от пушенето ...И после много претупано ми се видя всичко: "Съблечи се, слагай този сутиен, сега пробваме тези: Добре ли са?", Аз: - Не, малки са; "А тези?", Аз: - Пак са малки; трети вариант, Аз: - Тези май са добре?!?, НГ:- "И аз мисля така!". Питах го как се подбира най-подходящия размер според пропорциите на тялото, и той ми показа адски странното измерване, не знам как да го опиша- с педя на дупето, и после я налага на гърдата ...
Не ме посъветва какъв тип имплант би бил подходящ за мен, само ми съобщи цените и ми каза да си преценя. Показа ми няколко снимки и това беше.... Е, аз как да преценя!? Според него ще са добре кръгли Ментор 450 сс, или анатомични , пак Ментор 440 сс.
Сега направо не знам какво да правя...Зачетох се тук и се замислих, дали няма да са ми малки? Аз съм 172 висока, 80 кг, с подгръдна 97, гръдна 110...
Можете ли да ме посъветвате нещо?
Отговори с цитат
  #4312  
Стар 18th July 2018, 15:57
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Ами освен да отидеш на още една консултация. Знам ли. Понеже само с мерки и теглилки няма как да се прецени. Лекарите по принцип си преценят добре ... все пак толкова опит имат.
Отговори с цитат
  #4313  
Стар 6th September 2018, 22:53
moli84 moli84 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2018
Мнения: 1
По подразбиране

Эдравейте момичета, от няколко години се каня да си сложа импланти и все не мога да се престраша, спряла съм се на И.Стоянов и Тонев, искам анатомични категорично около 370 ЦЦ, имам малки гърди с хубава форма,имам едно дете ,кърмих 2 год.,не са увиснали,на 34 год.почти. 167 съм висока/55 кг.Най-големия ми страх е болката, имам ринопластика,болката беше нечовешка,не искам да си спомням, със секцио съм раждала, то ми се видя като песен сравнение с ринопластиката. виждам че престоя в болницата е 1 ден.след това как стоят нещата с посещенията и контролните прегледи т.като съм от ст.эагора? Колко време след това сте летели със самолет/дълъг полет/. эа сега са ми теэи питанията,ще се радвам някой да се включи
Отговори с цитат
  #4314  
Стар 28th September 2018, 16:33
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от moli84 Виж мнението
Эдравейте момичета, от няколко години се каня да си сложа импланти и все не мога да се престраша, спряла съм се на И.Стоянов и Тонев, искам анатомични категорично около 370 ЦЦ, имам малки гърди с хубава форма,имам едно дете ,кърмих 2 год.,не са увиснали,на 34 год.почти. 167 съм висока/55 кг.Най-големия ми страх е болката, имам ринопластика,болката беше нечовешка,не искам да си спомням, със секцио съм раждала, то ми се видя като песен сравнение с ринопластиката. виждам че престоя в болницата е 1 ден.след това как стоят нещата с посещенията и контролните прегледи т.като съм от ст.эагора? Колко време след това сте летели със самолет/дълъг полет/. эа сега са ми теэи питанията,ще се радвам някой да се включи
Стоянов е много добър лекар. Болката - много е относително. Праг на болка, колко са развити гръдните мускули и подобни. Обаче пък има обезболяващи. За летенето мисля, че нямаше ограничения. На повечето въпроси мисля ще ти отговори и лекаря. Успех!
Отговори с цитат
  #4315  
Стар 24th October 2018, 00:45
dep dep не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2018
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте, момичета
Имам записан час при Н.Георгиев за увеличаване на бюста.На консултацията уточнихме размер, но след като четох доста тук, реших, че май ще искам по-големи , така че сигурно трябва пак да плащам за консултация ?!?
Както и да е, искам да ви питам как изглеждат паспортите на имплантите Ментор?
И също, какъв документ дават от клиниката при плащане на капарото и останалата част от сумата в брой?
Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #4316  
Стар 24th October 2018, 01:17
dep dep не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2018
Мнения: 2
По подразбиране

И още нещо се сетих-как мислите, защо единствено той няма галерия със снимки на пациенти?
Отговори с цитат
  #4317  
Стар 26th November 2018, 16:11
petq.taneva petq.taneva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2018
Мнения: 13
По подразбиране

Здравейте, да ви попитам като минали по този път - нормално ли е да усещам стягане като в менгеме в едната гърда. На 2 седмици съм и усещам мускула как не иска да се отпусне, а се стяга през почти цялото време. Усещането е за като буца вместо гърда. Имам и друг проблем, който си е по-сериозен - поддържам температура 37-38 през тези 2 седмици. Изпих 2 антибиотика, втория ми беше предписан при проверка с изследвания за възпалителен процес, който си е налице.
Отговори с цитат
  #4318  
Стар 29th November 2018, 13:54
Аватара на MartaSanchez
MartaSanchez MartaSanchez не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 63
По подразбиране

Какво мислите за риска от рядка форма на лимфома, която крие риска от поставянето на текстурирани импланти? И защо за бога не съм била предупредена от потенциалните рискове за нещо толкова сериозно?Става въпрос за мин риск но все пак го има ....
Имате ли някаква опасения?Инфото е от гардиан от преди няколко месеца, което очевидно се е знаело от известно време?
Не искам да всяам смут и паника аз самата съм с такива импланти искам да питам жените който също имат текстурирани импланти(не разбрах дали става въпрос за определена марка) дали имат някакви притеснения и биха ли предприели нещо?

Последно редактирано от MartaSanchez : 29th November 2018 на 14:07
Отговори с цитат
  #4319  
Стар 10th December 2018, 08:30
my way my way не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2018
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте, момичета. Честито на всички от вас, които вече гордо вървят с едни гърди напред. Може би въпросът ми не е точно за тази тема от форума, но в другите никой не пише Много отдавна обмислям , да не кажа, че направо си мечтая за деня, в който ще имам възможността да увелича бюста си. Е, този ден май наближава. Никога не съм харесвала гърдите си, които почти ги няма де, но все пак. След като родих дъщеря си положението съвсем стана нелицеприятно - вече са хем малки и безформени, хем увиснали. Както и да е, искам да се посъветвам с вас за няколко неща. Имам добри отзиви за д-р Милко Ковачев от приятелка. Бях на консултация и той ми препоръча импланти Motiva 410cc или 440cc. Прочетох всичко, което сте споделили за него тук и ще се радвам, ако някоя от вас би искала да ми изпрати снимки на резултата. Със сигурност ще се надъхам още повече и ще придобия представа какво да очаквам. Решила съм имплантите да са анатомини и да се поставят подмускулно. Въпросът ми към вас е как са поставени вашите, т.е. къде е разрезът? Питам, защото оставам с впечатлението че в последно време е много актуално да се поставят през зърното. Какво мислите вие?

Тъй като имаме намерение след година две отново да имаме дете, какво ви е мнението за поставянето на имплантите преди това или да изчакам да родя?
Затрупах ви с въпроси, но просто съм силно впечатлена от хубавото приятелско отношение и настроение, което има този форум и предварително ви благодаря`за помощта

Ето и моя имейл - c.georgieva@abv.bg
Отговори с цитат
  #4320  
Стар 12th December 2018, 17:48
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

my way,здравей,
Какви са размерите ти-ръст,височина и размер на сутиена в момента?Motiva нямат анатомични импланти,имаш в предвид Motiva Ergonomix ли? Това са пак кръгли имлант с по-мек гел.Какъв профил ти препоръча лекаря?И каква визия искаш ти-т.е. да си лиич повече или по-естествена визия?
Аз лично не съм го чувала,не знам къде оперира.Надявам се да останеш доволна.Моят разрез е през ареолата,бях ужасена,когато чух за 1ви път.Лекарят ми мн настояваше.В крайна сметка не съжалявам,белег нямам.Единственото неприятно е,че няколко месеца след операцията няма да имаш сетивност на зърната.
Ако мислиш да раждаш след година по-добре изчакай.Знаеш,че бремеността и кърменето променят гърдите.Може да имаш нужда от по-големи импланти,друг профил или повдигане след това.
Успех ,каквото и да решиш!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:41.