IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 24th October 2008, 10:18
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Не се бях замисляла,но нали и ябълките се води,че пречистват организма,аз свикнах да ги ям винаги със семките,заради концентрацията на пектин там...Иначе имах предвид,че не е много хубаво да се разчита само на такива таблетки с пектин за отслабване,защото той наистина кипва и запълва стомаха,което създава временно усещане за ситост,но след това направо прочиства стомаха и отново възниква силно усещане за глад,което или отново трябва да бъде притъпено по този начин,или да доведе до нахвърляне върху храна. Аз преди време бях пила такива таблетки,но май дори напълнях,а не бих експериментирала така отново...пиех главно вода с лимон,с която приемах таблетките и в редки случаи хапвах нещо друго,но нямаше никакъв ефект,сигурно само съм си докарала някакви проблеми на стомаха,ама то тези неща ще си ги изплащам в бъдещ момент...
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 29th December 2008, 20:57
Venice_22 Venice_22 не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 49
По подразбиране Re: Ябълков оцет

Цитирай:
Първоначално написано от kittiee
Някой пробвал ли е ябълков оцет на капсули? И помага ли за регулиране на килограмите, естествено не само да се тъпчеш с оцет и да разчиташ на това... Но има ли някакъв ефект :P
Ябълковият оцет регулира нивата на кръвната захар - ограничава резките скокове като подобрява чувствителността на тялото към инсулин. Това е благоприятно при диабет и наднормено тегло. Изобщо, полезен е за много неща.

Най-добре домашен, прави се с оцетна гъба.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 7th January 2009, 20:52
Аватара на gerivas
gerivas gerivas не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 35
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от _pobeda_
Цитирай:
Първоначално написано от Izabo
_pobeda_, ти какъв яб. оцет ще пиеш....обикновен от супера, от аптека, от биамагазин или домашен...?
Предполагам, че обикновен ябълков оцет от магазина. Иначе преди съм пиела на капсули, но без никакъв резултат.
Какви са вече резултатите Има ли ефект... и аз мисля да почвам, обаче не знам на коя фирма да взема на ябълковия оцет...
Отговори с цитат
  #24  
Стар 9th January 2009, 00:03
Eukarisia Eukarisia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 37
По подразбиране

какъв оцет трябва да си купя?
Отговори с цитат
  #25  
Стар 9th January 2009, 00:12
Eukarisia Eukarisia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 37
По подразбиране

какъв оцет трябва да си купя?
Отговори с цитат
  #26  
Стар 21st January 2009, 09:19
Aseto_ Aseto_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: София
Мнения: 22
По подразбиране

Аз от 2 месеца пия ябълков оцет на капсули на Натурфарма,продава се в доста от аптеките и е на цена от около 6 лева.Вътре са 40 капсули.Пия 1 капсулка сутрин към 9,после пиивам кафето и ОПРЕДЕЛЕНО до към 11-12 часа не усещам глад! Хапвам към 12 ,като задължително през около 2 часа си правя и някакво чайче тук,в офиса.Та,към 12.30 пия втората капсулка и след 2 като поогладнея вече си хапвам.До 5 съм на работа и се прибирам към 6,но за разлика от преди 2 месеца не съм гладна на вълк! Да,убива апетита при мен,но що се отнася до килограми- за 2 месеца съм смъкнала само 1 килце.Не мога да очаквам грандиозен резултат на кантарчето,защото сигурно ще започнат резултатите след 3-тия месец ,както ми каза и жената в аптеката. Но съм доволна и се чувствам добре,мога да го препоръчам
Отговори с цитат
  #27  
Стар 21st January 2009, 09:25
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

И аз пия същия. При теб няма никакъв ефект, защото нямаш правилно изграден хранителен режим. Има толкова много правила, които нарушаваш и наистина измъчваш организма си. Моля те поинтересувай се как да се храниш правилно и ще видиш, че много скоро ще дойдат наистина много по-добри резултати.
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 23rd January 2009, 10:09
Aseto_ Aseto_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: София
Мнения: 22
По подразбиране

Goldish, какво имаш предвид? При теб как е положението след като също пиеш този? И ти какви правила спазваш
Отговори с цитат
  #29  
Стар 23rd January 2009, 10:12
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Ябълковият оцет е ползен (в.ж.втория пост от темата) и подпомага регулирането на теглото, но не се отслабва само от него!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 23rd January 2009, 10:20
Aseto_ Aseto_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: София
Мнения: 22
По подразбиране

Да,зная,разбира се! Но говорим като цяло,4е организма се прочиства,а аз точно от това имах нужда! Но има и доста отслабнали от него,което си е факт
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ябълковоцет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:29.