IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 16th April 2008, 17:50
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Мога да заключа темата, но това ще означава, че вие сте напълно неспособни да водите нормален диалог. Мисля че това ще е много жалко.

Призовавам всички да се замислят как да подпомогнат завръщането на добрия дух, а не обратното - непрекъснато да наливат масло в огъня.

Престанете да се хващате за всяка дума, престанете да подскачате на всяко леко противоположно мнение.
Отговори с цитат
  #132  
Стар 18th April 2008, 01:03
MareChiiaaro MareChiiaaro не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 11
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Само още нещо да допълня - майка ми не може "да си позволи" да си купи неоригинален парфюм. Причината е, че веднага получава кожен обрив. Не можем все още да установим дали някоя общопопулярна съставка предизвиква алергия при нея, но е факт, че парфюмите с гарантиран произход на Диор или Блубери не водят до никакви проблеми при нея. Може би все пак качеството е различно. Ако има някой по-запознат дерматологично с производството на парфюмите може би може да предположи каква би могла да е причината и как да се избегне този неприятен проблем.
Съставките, които най-често предизвикват реакция в козметичните продукти са консервиращите вещества и ароматните. Марковите парфюми като правило използват повече естествени ароматни масла, които е по-малко вероятно да дадат реакция, а по-евтините се правят със синтетични. Консервантите също са различни при марковата козметика. Скъпата козметика се изследва по-стриктно за реакции и като цяло дава по-малко такива, но цялата козметика - и скъпа и по-обикновена - е пълна с много всякакви химикали, които могат да имат различни вредни ефекти, не само дерматологични. Ако реакцията на майка ти е към много продукти, вероятно причината е някой консервант, но веществата са много и само тест при алерголог може да каже.

Ето този сайт е полезен, разгледай го подробно, ако искаш. Той е изобщо за безопасността на козметичните продукти, има много продукти оценени:

http://www.cosmeticsdatabase.com/index.php?nothanks=1
Отговори с цитат
  #133  
Стар 18th April 2008, 10:51
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Много благодаря! Ще прегледам сайта непременно.
Отговори с цитат
  #134  
Стар 18th April 2008, 14:12
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Във София има един магазин на пл Македония до Агенция пътища.Магазина е на Трансимпекс и съм сигурна че са качествени.
Има и много магазини по центъра ,но парфюмите не са по 20-30лв.
Вече го няма, бяха наистина качествени продуктите, но преди НГ го затвориха.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #135  
Стар 21st April 2008, 16:43
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
В Стара Загора продават ли ДИОР?
Честно казано незная дали продават в Стара Загора Диор??но схванах намека ти...
аз не пазарувам от тук нито дрехи нито грим..иМам си няколко сайтчета и съм им редовна клиентка..
__________________
Дори да обиколим света в търсене на красотата, не я ли носим в себе си, не ще я открием
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Аналозинамарковипарфюминажестокицени
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:18.