IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 1st February 2018, 19:26
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Умолявам те, не си причинявай това- 10 години след операцията ми при този човек, 5 последващи операции при 3ма различни лекари и над 18 000 лева похарчени , никой не успя да поправи щетите които ми нанесе този човек. Вече губя надежда, че някой ще успее. И не ти говоря само за ужасен резултат като външен вид, а за функционален проблем.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #12  
Стар 21st July 2018, 00:14
Lisanka830317 Lisanka830317 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2018
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте! Оперирах се при Джамбазов 2012. Малко след операцията започна секрет отделящ се от носа. Мирише лошо. Обадих се на неговия асистент,който ме посъветва да си купя противогъбични лекарства. Да но нещата продължиха. От тогава до ден днешен на мен ми се отделя такъв секрет. Сега имам ужасен дъх. Правих си изследвания,нищо не излиза,нито бактирия,нито гъба. Бях на УНГ и там нищо. Макар че бях и на зъболекар е ми казаха че имам течност в десния максиларен синус. Дишам само през едната ноздра. Ноздрите са ми все още големи. При мен махаха гърбица и го стесниха. Не мисля че постъпих разумно като се оперирах при него, с идеята че плащам по -малко. Сега имам редица проблеми и не може никой да ми помогне. 2-Ра Операция отлагам защото имам и други по-важни разходи.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 29th July 2018, 16:44
anonymous239479 anonymous239479 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2018
Мнения: 10
По подразбиране

Ужас!!

Това е потресаващо, много съжалявам за теб човече найстина. Това е подсъдимо, можеш да го осъдиш, но аз бих го ликвидирал просто. Заблуждавате се, че в България няма добри хирурзи а в чужбина са вечно добрите, българина за всичко мисли така, но това му е насадено и вкоренено от времето на шоколадовите яйца от корекома. И найстина лекар в България означава престъпник, но ние имаме едни от най добрите хирурзи в света, не визирам само пластичните. Преди около 18 год. си направих операция в София при др- Христов(не знам дали е още жив) за смешните тогава 400лв. с пълен пансион и всички разходи. Операцията беше перфектна, но с времето носа се променя. Единствено съжалявам, че не го направи по малък както исках, но впоследствие разбрах следното: Не можеш да кажеш на хирург как да ти направи носа, консултацията е фиктивна, той изобщо не те слуша, защото всеки един хирург в България прави определен модел и размери на нос. Всичките тези неща с фотошопа са абсолютна измама за привличане на клиенти. Моят съвет е да се поитересувате кой хирург какви носове прави и каква е успеваемостта му. Преди да хвърлите луди пари и да поемете риска от осакатяване, което към днешна дата трябва да е недопустимо, но уви, поинтересувайте се от шината за нос Rhino-Correct.
През комунизма на ул: Васил Коларов София, днес Солунска, са правили едни от най добрите носове изобщо. Буквално от улицата са взимали младежи и са им предлагали безплатна операция и са правели чудеса. Иначе платената операция е била смешните 15 лв. Така, че в България има добри хирурзи и то много, но са редом до касапини и да удариш греда не е изключено ама хич. Пластичната операция е крайно елементарна като хирургическа такава, така че е невъзможно да струва десет бона ако ще не в Турция а на луната да ми я направят. Останалото е историята за влака и пътниците.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикаприДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:16.