IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th July 2009, 17:43
tialoto_f tialoto_f не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 78
По подразбиране Косата на Николета Лозанова

Здравейте на всички! Не знам дали ще ви допадне темата, но си струва да опитам Страшно ми харесва косата на Николета Лозанова - форма, цвят блясък. Много се доближава до естествения вид на косата (с много коафьори зад гърба си ). За да съм по-конкретна --> http://vbox7.com/play:a8bb015f На мен ми омразнаха кестенявите нюанси, при които излизат наяве червеникави отенъци. Иска ми се нещо такова --> http://freshnewsbg.com/newsimages/240715043509_01.jpg Стои ненатрапчиво и същевременно е адски секси. Ще ми е интересно да споделите вашето мнение.
  #2  
Стар 18th July 2009, 18:45
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

И мен ми харесва много цвета,които си показала,но не мога да разбера,ти искаш да го постигнеш или само да се допиташ до нас,дали ти харесва :P :P
  #3  
Стар 18th July 2009, 19:37
tialoto_f tialoto_f не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Искам да го постигна, но не зная какъв е точно. Бях на руси кичури и днес фризьорката ми сложи 5-ица на Schwarzkopf. Цветът е хубав, но липсва пепеливият оттенък , бие на кафяво. Николетка има божествена коса с цвят, близък до естесвения. Ако някой знае марка боя, с която да се постигне резултат, ако не същият, то поне близък до нейния, нека сподели. Ще съм наистина благодарна.
  #4  
Стар 18th July 2009, 20:47
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Соред мен с Кюн 6 ца ще постигнеш този цвят..
  #5  
Стар 18th July 2009, 22:30
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Нали се сещаш 4е на посо4ената снимка е играл фотошопа така 4е цвета не се знае какъв е в действителност
  #6  
Стар 18th July 2009, 23:01
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

Според мен това което искаш е по-хубава коса, не точно цвета... а и цвета е ок, но чак пак токова възхвала... моят съвет е повече поддръжка - редовни маски, серуми, подходящи шампоани и термални спреиове и кристали, ако си пресираш косата... и все пак косата на снимката е подложена на фотошоп, както want вече каза...
  #7  
Стар 18th July 2009, 23:23
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Не е хубаво косата постояно да се подържа с маски,балсами,ампули,крист ли,...понякога просто тя има нужда да "диша" :P
  #8  
Стар 18th July 2009, 23:26
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

според мен косата трябва да се поддържа, всеки решава сам как и до каква степен
  #9  
Стар 18th July 2009, 23:32
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Има коси и коси,едните са тънки и редки,другите са здърви с дебел косъм и в двата случея,косата не трябва да се тормози,....кел файда,че слагаш кристали и други продукти и след това минеш косата с преса,....ефекта е временен,...като вземиш душ и си оставиш косата да изахне и добие нормалния си естествен вид,...ще разбереш истинското състояние на косата си
  #10  
Стар 19th July 2009, 06:46
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jolifille
...като вземиш душ и си оставиш косата да изахне и добие нормалния си естествен вид,...ще разбереш истинското състояние на косата си
Сори, че ползвам тази тема да задам въпроса си - кое е по-добре:
косата да се оставя сама да изсъхне или леко да се изсуши със сешоара (влагата да не остава по косъма)?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КосатанаНиколетаЛозанова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:47.