IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4251  
Стар 29th July 2009, 09:24
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Gerka_k, честито и от мен, нослето ти е станало страхотно, радвам се, че направи правилния избор за хирург, за което и аз имам малка заслуга, че като знам на къде се беше запътила....ама, че съм скромна
  #4252  
Стар 29th July 2009, 11:22
Milla_D Milla_D не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 52
По подразбиране

Gerka, имаш л.с.
  #4253  
Стар 29th July 2009, 13:37
Аватара на boby_pl
boby_pl boby_pl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 183
По подразбиране

Virt, ама ти мина ли под ножа вече? Аз съм изпуснала този момент, нещо напоследък влизам по-рядко. Стискам палци да е станало страхотно носле и чакам с нетърпение снимки. Иначе и Gerka_k и lara31 много ми харесват. Страхотна работа на доктора. Както винаги.
__________________
Rest in peace, Michael! -----<--@
  #4254  
Стар 29th July 2009, 17:08
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

koruma, звънкай на сестрата.Въореки това ми се струва, че не би трябвало даима проблем.Просто Джамбазов трябва да ти каже на чия сметка да преведеш парите.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #4255  
Стар 29th July 2009, 19:36
Аватара на ViRt
ViRt ViRt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 79
Изпратете съобщение чрез MSN до ViRt
По подразбиране

Боби,всичко мина и то мн добре. скоро ще видиш снимки
__________________
Най-голямата сила е да можеш да заповядаш на себе си...
  #4256  
Стар 30th July 2009, 11:00
Milla_D Milla_D не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 52
По подразбиране

Gerka_k, а сега м.б. успях с л.с....
  #4257  
Стар 30th July 2009, 14:04
springflower springflower не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 36
По подразбиране *

Не мога да опиша колко съм благодарна на доц.д-р Джамбазов.Всеки ден все повече се радвам на новото носле .Прекрасен човек ,невероятни нослета прави и толкова естествени, браво !
lara31,мн красиво носле имаш,чудесно е!

vipche, според мен твоето носле е много хубаво!
Късмет на akrobatkata!
  #4258  
Стар 30th July 2009, 14:20
springflower springflower не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 36
По подразбиране *

Искам да ви питам, това което се слага на нослето /металното/ ми се развали,нещо не захваща и вече не мога да го слагам изобщо а само 3 дена съм го носила, нали не е проблем вече да не го нося? Ако не се носи възможно ли е нослето да се разшири?
  #4259  
Стар 30th July 2009, 14:35
Milla_D Milla_D не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 52
По подразбиране

Хайде, Момичета, дайте малко кураж на нас - тези, на които ни предстои всичко това, качете снимки, за да споделим и ние радостта ви!
Аз лично много се върнувам на всеки нов резултат и следя с огромен трепет развитието на всички ви. А като зная, че аз съм чак в края на септември и ... незная как ще издържа до тогава.

Хайде, чакаме снимки. Моля!!!
  #4260  
Стар 30th July 2009, 15:33
shane_shaya shane_shaya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 21
По подразбиране

Е момичета , дойде и моят ред да похваля Доцента! Най-накрая направих това, за което тооооолкова време мечтаех! Както сигурно и други са писали и аз ще кажа ,4е доцента е много внимателен, аз му се доверих изцяло още от консултацията.А нослето ми - ОБОЖАВАМ ГО!!! всички около мен казват, че изглежда мн естествено, аз разбира се също мисля така скоро ще ка4а снимки преди и след а ина4е операцията ми беше на 10 юли, впонеделник ми махнаха шината
Имах само малък проблем вечерта след това - цяла нощ ми тече кръв от едната ноздра, доста силно , защото до сутринта през 5 мин съм сменяла кърпички.Оказа се, че единият тампон е притискал кръвоносен съд.Смениха го с резурбируем, после имаше известно време още течове, та се наложи да остана още една нощ, но като се прибрах не съм имала повече проблеми
А Джамбазов е ..нямам думи! Понеже по едно време доста се бях притеснила от кървенето (всъщност на сутринта направо се бях изтормозила от цяла нощ смяна на кърпички!!!), той като влезе в стаята и като ми заговори едно ведро и спокойно направо забравих за случката имам предвид , че не е от хората , чието спокойствие те напряга още повече (докато се чудиш "тоя изобщо чу ли ме кво му казах ?!?!")
това е засега от мен, аз сега съм мн щастлива, надявам се да просължава да ощастливява хората )))))
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:57.