IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 15th September 2009, 21:33
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

е то ако е зле работата,пак няма значение защото ако са си наред в отношенията ,нали касата е обща
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
Отговори с цитат
  #32  
Стар 15th September 2009, 22:01
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pifco
абе като има нормални отношмия ,какво значение кой плаща,по принцип си е работа на мъжа ,но защо не и жената ,а ако си ги мерят значи все някой го избива на комплекси
Точно на място казано
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 15th September 2009, 23:18
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Т-Е-Д-И
Мъжа плаща, така и трябва иначе срамота
Съгласна съм с Теди
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #34  
Стар 16th September 2009, 00:00
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Тате носи, мама меси.

Мне, не е за мен този принцип. Ако не работя и не участвам в семейното бюджетообразуване, не бих могла да се чувствам добре, просто не ми е присъщо на характера, все едно съм ...
... държанка ... пфф. Интересно ми е какво става с такива дами, ако някога нещо стане по неведомите пътища на живота и трябва да се оправят сами.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #35  
Стар 16th September 2009, 01:12
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Аз съм 'държанка", не работя и дори незнам за сметките с всичко се занимава мъжът ми, имам всичко от което се нуждая + събирам си пари от тези дето той ми дава(щото са ми много за ежедневните нужди...не се глезя постоянно)
И така имам винаги заделени...е верно негови са, но той незнае за тях!

При нас проблема е друг, че той НЕискаше аз да работя много години на ред, чак сега го склоних да започна работа, но не толкоз за пари, колкото да се занимавам с нещо и да не скучая, а и детето трябва да почва градина вече.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 16th September 2009, 01:25
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бобето
той НЕискаше аз да работя много години на ред, чак сега го склоних да започна работа, но не толкоз за пари, колкото да се занимавам с нещо и да не скучая.
Ами, според мен въпроса е не само какво иска Той, а какво искаш и Ти. Защото в семейството няма Аз и Ти, а Ние. Така че ако ти си искала да работиш, не заради пари, както казваш, а дори и за собствен кеф, не разбирам къде е причината да те спира.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #37  
Стар 16th September 2009, 01:48
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Всъщност неисках да работя кой знае колко, и затова не настоявах много, не че сега яко ми се работи, но знам че ако имам кариера , ще имам друг живот различен от този сега....понякога се чуствам обсебена от мъжа ми и детето ми.........с един нов ангажимент и една друга среда ще постигна баланса, предполагам...но това е една друга тема...
Отговори с цитат
  #38  
Стар 16th September 2009, 07:45
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Пожелавам ти успех, Бобе.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #39  
Стар 16th September 2009, 08:18
Аватара на Nanka
Nanka Nanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 235
По подразбиране

Бобе, това за средата е вярно. Когато живота ви се върти само около детето, мъжа, кафетата и магазините - сякаш циклиш и в един прекрасен момент осъзнаваш, че започваш да затъпяваш просто, защото не се чувстваш пълноценен. Именно заради еднообразието и цикъла, в който сами се поставяме (имам предвид жените) на моменти просто откачаме - избиват ни балансите в едно или друго отношение.
И една промяна - дори и да запишеш да учиш нещо или да започнеш работа променя коренно ежедневието, целите, мисленето и самочувствието ти.
Не винаги се започва работа за пари, особено когато не ти се налага, както в твоя случай. Важно е ти да усетиш, че имаш нужда от промяна.
Друг е случая с такива като мен, които освен нуждата за пари се борим и да се докажем. За мен е хипер важно да бъда винаги над очакванията си, да надскачам целите и възможностите си в името на успеха. Но пак казвам при мен водеща винаги е била нуждата от пари. А стандарта, който съм постигнала е изцяло мое дело...и се гордея със себе си.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 16th September 2009, 09:11
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Браво Nanka! И аз започнах работа "малка", за да се издържам сама, но постепенно дойде и желанието ми да се доказвам пред себе си и амбициите ми растат още повече, виждайки какво е постигнал човека до мен. Не искам да се меря с него, то няма и място за сравнение, защото амбициите са ми в съвсем друга област. И все пак, който и да плаща сметките в даден момент, е хубаво да знаеш, че човека до теб има потенциала и желанието да действа и да се развива... защото всичко се случва.
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Койплащасметките
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:43.