IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 16th September 2009, 09:42
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

И аз съм държанка Вале мари, що тъй на анатемоса Кво може да стане, ако остана сама- ще почна работа. Инвестирали сме така, че и недай Боже да остана сама, да имам от какво да живея. На път сме обаче да сменим ролите догодина живот и здраве и да започнем нещо, с което повече аз да се занимавам, за да освободя мъжа си от стреса, той ша сменя пелени
Отговори с цитат
  #42  
Стар 16th September 2009, 09:47
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Ние пък се надскачаме кой повече сметки да плати Докато и двамата имаме пари, хич не ги мислим - който свари, този плаща. Като вземат да се затягат нещата, стават общи и ги планираме прецизно
Отговори с цитат
  #43  
Стар 16th September 2009, 09:57
Аватара на Ленин
Ленин Ленин не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Не харесвам амбициозни жени. Не харесвам жени, харесващи амбициозни мъже. Последните също не ги харесвам.
Амбициозните хора - те винаги са недоволни от постигнатото и развиват понякога комплекс за малоценност.
Въобще, силно се надявам да има по-малко такива хора, както и да ги срещам по-рядко.

п.п. Ето и едно тестче:http://www.triada.bg/tests/welcome.asp?testid=Ambicia
Отговори с цитат
  #44  
Стар 16th September 2009, 10:41
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Явно всичко си опира до човека. В момента страшно много завися финансово от своя приятел, защото сме в различна "ценова листа". Това положение обаче никак не ме удовлетворява! Не се чувствам комфортно. Имах възможност да изкарвам странично допълнителни пари за известен период от време и това определено ме направи щастлива.

Защото платих сама сметката си за мобилния, купих подарък на приятеля ми, няколко пъти го заведох на ресторант. Нищо не остана за мен, една блузка не си купих! Което донякъде го учуди. Може би очакваше, че всичко, което спечеля, ще бъде пръснато по магазините за дрехи. А аз точно тогава си дадох сметка, че парцалките са били просто едно компенсаторно поведение на липсата на достатъчно самочувствие.

Тук може би трябва да спомена, че съм забелязала, че в католическите и в мюсюлманските страни, мъжете поемат грижата за финансовата стабилност на семейството. Това може и да е до семейството, разбира се, но просто те се чувстват отговорни да задоволяват нуждите на жената до тях.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 16th September 2009, 10:46
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Ай и аз да кажа. Ние сме с общ бюджет. Печелим по равно и всеки си ги получава в сметката си, затова първо харчим неговите пари, после моите Понякога (но мноого рядко) дори успяваме да заделим малко настрани Иначе сметки за ток, тел - той ги плаща, кабелна, интернет също. А аз купувам храната и пиенето и готвя от дъжд на вятър. Зимата 2-3 пъти седмично, лятото - хич. Аз си отделям от моите пари, ако искам да си купя нещо по-така или за фитнес примерно. А той от неговите си харчи за колите и така. Безнин зарежда този, при когото светне лампичката хихи
Иначе по заведения като ходим, ако сме заедно де, винаги той плаща. А имам едни познати, които са заедно от 3 години и живеят заедно, но са ми смешни като седнем на някоя кръчма и всеки си вади от портмонето, кой, какво е изял и да си връщат чак ресто един на друг. Или пък решаваме да ходим на почивка някъде и единия казва, аз нямам пари. Ами тва не го разбирам. В този смисъл всичко ни е общо, иначе всеки си знае, с колко взлиза
Отговори с цитат
  #46  
Стар 16th September 2009, 10:59
Аватара на Patety
Patety Patety не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 335
По подразбиране

Ние сме с общ бюджет, аз си изкарвам пари, понякога плащам всичко аз, понякога той. Винаги съм си мечтала да съм държанка обаче, хич не ми се бачка, ама нямам избор. Сигурно ако пък съм държанка, ще искам да бячкам, абе угодия няма
__________________
Forgive me my nonsense, as I also forgive the nonsense of those that think they talk sense.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 16th September 2009, 11:37
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ленин
Не харесвам амбициозни жени. Не харесвам жени, харесващи амбициозни мъже. Последните също не ги харесвам.
Амбициозните хора - те винаги са недоволни от постигнатото и развиват понякога комплекс за малоценност.
Въобще, силно се надявам да има по-малко такива хора, както и да ги срещам по-рядко.

п.п. Ето и едно тестче:http://www.triada.bg/tests/welcome.asp?testid=Ambicia
Съгласна съм с теб.
Тестът е ужасен, няма алтернатива на отговорите, не мога да го попълня
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат
  #48  
Стар 16th September 2009, 13:39
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от xxxxx
Тук може би трябва да спомена, че съм забелязала, че в католическите и в мюсюлманските страни, мъжете поемат грижата за финансовата стабилност на семейството. Това може и да е до семейството, разбира се, но просто те се чувстват отговорни да задоволяват нуждите на жената до тях.
Точно поради тази причина и това си възпитание мъжът ми, неиска аз да работя.
Жените бачкат , но по-скоро за собствено удовлетворение.

Пък и нищо се незнае....може утре да ми бие шута....нали трябва да сме малко от малко независими.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 16th September 2009, 14:15
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Не знам закакво иде реч,но се забавлявам като чета,може да се пробваме да пишем само по темата,поне един път
Отговори с цитат
  #50  
Стар 16th September 2009, 14:18
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Джоли, повярвай ми, и аз не знам Май Хейт да поразчисти тука

Стрейндж, Ем, Ледено Сърце, Нанка, Емико, Пиф
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Койплащасметките
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:44.