IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd March 2007, 11:18
Аватара на Артур Поничката
Артур Поничката Артур Поничката не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 132
По подразбиране Рокли и Шивачи

Ставам все по-голям фен на роклите. Знаете как е с възрастта човек не просто купува каквото е модерно, но и открива какво точно на него му харесва.
Забелязали ли сте обаче, че по бутици и магазини рядко се предлагат рокли - красиви, разнообразни, секси, не прилепнали по тялото нискокачествени low cost боклуци, а вдъхновяващи ракли, с които обувките стоят още по-секси, а жената просто се преобразява.

Ако знаете местенце с такива, посъветвайте!

Мисля си също, че вероятно хубавите рокли ги няма, защото най-добрия вариант е да ти я ушият. Знаете ли някой добър шивач тук в София (също ми предстои да съм шаферка на сватба, 4 момичета сме и ще сме в еднакви рокли, естествено ще ни трябва шивач). Трябва ми някой сръчен шивач/ шивачка, който да взима нормални пари за услугата и да не ни отчайва с несъразмерни торби и побъркани шевове.

Ще съм благодарна на всички, които откликнат. Между другото, ако знаете и шивачи в Княжево, ще сте Златни!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd March 2007, 11:31
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=4251
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd March 2007, 11:52
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Аз също съм голям фен на роклите, ОБАЧЕ в България изобщо няма такива, за каквито говориш.
Всичките ми рокли са купени от чужбина, там има мноооого богат избор, но винаги съм се чудила защо тук не мога да открия. Роклята е много удобна и женствена дреха, сигурна съм че ще се търси.
Някакъв избор на рокли съм виждала само в Манго.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd March 2007, 15:03
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

Ние вчера с една приятелка посетихме една 2ра употреба. По принцип не съм голям фен, защото в повечето случаи не намирам нищо хубаво, но си има моменти, в който ми се иска да ровя и да хвърлям там без да подреждам
Та вчера с нея се занесохме до един огрооооомен секънд хенд и О, чудо!
Сдобих се с 2 рокли с етикетите!!!!
И двете ми стоят перфектно! Рядко се случва, но явно...
Абе много съм доволна
А понеже са лекички, няма да ви казвам и колко струват 8)
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd March 2007, 15:30
Аватара на Артур Поничката
Артур Поничката Артур Поничката не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 132
По подразбиране

Абe ти ме подсети, че съм виждала едни ужасно редки, но страхотни попадения в приятелки - уви на мен не ми се е случвало (не да купувам от втора, а да попадам на нещо хубаво).

Къде е тоз магазин, освен ако не е тайна, с цел ти да се разхождаш с яки рокли, а ние тъжно да те подминаваме облечени в тениска и дънки
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23rd March 2007, 17:24
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

Секънд Хенда в Хаджи Димитър над магазин Европа. Общо съм ходила там 3 пъти, но никога не бях виждала рокли. Останаха още няколко добри попадания (едното с етикет, ама нещо не ми хареса, не е мой стил)

Иначе 2те рокли ми излязоха 6лв., дори и у нас да се разнасям с тях, пак си е оферта въпреки, че наистина са хубави и не бих искала да ги оставям неоценени
Отговори с цитат
  #7  
Стар 23rd March 2007, 17:27
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

дай да ги видим
Отговори с цитат
  #8  
Стар 23rd March 2007, 18:48
ASALEIA ASALEIA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 4
По подразбиране Re: Рокли и Шивачи

Цитирай:
Първоначално написано от Артур Поничката
....Забелязали ли сте обаче, че по бутици и магазини рядко се предлагат рокли - красиви, разнообразни, секси, не прилепнали по тялото нискокачествени low cost боклуци, а вдъхновяващи ракли, с които обувките стоят още по-секси, а жената просто се преобразява...
Това все едно аз съм го писала!
__________________
Най-тъмен е винаги часът преди изгрева!
http://www.glitterkiss.com/images/or...76e20e4c07.gif
Отговори с цитат
  #9  
Стар 23rd March 2007, 21:50
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

sladkatony, може би трябваше да ги снимам облечени ама след малко излизам и няма много тайм
Червенката ми е леко широчка и разкроена малко от кръстта надолу... такъв е модела :P, а черната е по по мен Като за 6лв. са си перфектни :P , че са по-добре и от тия магазини, дето "шито недошито" им викам



http://serenity.hit.bg/P3232551.jpg
Отговори с цитат
  #10  
Стар 26th March 2007, 14:27
Аватара на Артур Поничката
Артур Поничката Артур Поничката не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 132
По подразбиране

Сладурски са Нимфеа! Червената с някое балетно жилетче от късите, малко гердани и секси сандали може да е вдъхновяваща.

ASALEIA уви! Толкова жени разсъждаваме по тоя начин, а малко магазини се взимат в ръце!

Попаднах на рокли с Индивидуалност в Capasca, между 60 и 80лв, но са леко инфантилни (не че това не е красиво) и от друга страна, твърде взискателни са за цената си - не са рокля, която можеш да облечеш повече от 3-4 пъти и след това тя да е все така въздействаща и като остарява, да ти е любимата Дневна Дреха с която да имаш куп спомени.
Но като цяло след обиколка в мола на Стамболийски не видях кой знае какво. Изключая Aftershock, чиито цени шокират и без After.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РоклиШивачи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:11.