IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 21st September 2011, 08:06
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цуце, верно трябва да отскоча до Лондон (хем да се видя с теб, хем със завистливата Нелка ). Общо взето и аз имах предвид това, което казваш ти!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 21st September 2011, 08:17
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Не вярвам само аз да съм обградена от хора, които носят положителното в себе си.
Не си само ти, Лил

Аз пък мисля, че много мацки отдават прекалено голямо внимание на силикона си. Все им се струва, че другите им завиждат, че злорадстват, че тайно им се присмиват....Ми това си е вид протеза, бе хора. Като нямаш ръка, слагаш протеза, като нямаш крак - също, като нямаш коса, слагаш перука. Какво толкова има да го мислите, а пък най-вече да се вкарвате в някакви филми, кой какво мисли и дали завижда. Толкова много глад, мизерия, нещастие, болести, смърт, несправедливости има около нас, а вие - силикона, та силикона. Ма тоя свят не се върти около ничий силикон, разберете го това. Ако се опитате да вложите енергията (мисловната) която влагате в силикона си, може би ще промените света към по-добро...поне с частица.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 21st September 2011, 08:30
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Аз пък мноогу обичам да си ги пристегна в сютиена и да ми се вижда цепката
Е, не при всяко излизане и навсякъде, де. Но пък е толкова женствено..

И ако "приятелка" ми направи забележка за това - значи просто не е приятелка. Приятелската завист /дори да я има/ е благородна, признаваш че другият е по-добър, по-хубав, по-умен от теб. Ти пък имаш други достойнства, които са по-.....

Все едно двама приятели - единият с по-скъп и по-марков часовник или с по-скъпа и маркова кола, когато излязат заедно, единият да прави забележка на другия защо е излязъл с този скъпия часовник или кола
Мъжете не правят така.
__________________
Ordnung muss sein!

Последно редактирано от ЛИСКУ : 21st September 2011 на 08:33
Отговори с цитат
  #24  
Стар 21st September 2011, 08:33
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Ех, Лъки, Лъки.....
Отговори с цитат
  #25  
Стар 21st September 2011, 09:01
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Охххх Лъкета как ме разсмя

Ааааааааа и да добавя, защото някъде по-горе прочетох, че и мъжете злобеели... ако питате сичкото мъш вярвам, че 99% ще искат колкото повече толкова повече цици. Не бъркайте влажния мъжки поглед със злоба, такова животно нема!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 21st September 2011, 09:07
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Анджак Ем, ама хора разни.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 21st September 2011, 09:07
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Е анджък, де

Моят мъж например харесва да излизам така, с деколте, но не "злобее" и не му пука, че някой друг може да ме загледа или пожелае

Разбира се, в тази работа има много греховност, но..това е друг въпрос.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 21st September 2011, 09:23
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Аз пък завиждам на силиконките! Много даже! И потривам ръце кога и аз ще имам...

Завистта е нещо нормално - виждаш нещо, което харесваш и ти го искаш същото за себе си. Вече как реагираме на зависта ни различава. Аз си признавам, че съм искала циците/чантата/обувките/носа на ближния... но никога не съм реагирала с яд и злоба - казвам си - щом някой го има, значи и аз мога да го имам! И се надъхвам! Приемете ги тези неща за нормални - една "приятлека" ако почне да те храни зад гърба, за дето си си направила цици, утре ще почне да те храни, че имаш готино гадже, а тя нама. Не е до силикона - до хората около нас е.
Неллс малко неправилно го изтълкува И аз харесвам новите ти сандали , но това не поражда нито злоба нито завист в мен По скоро бих те помолила да ги обуя за една вечер!
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 21st September 2011, 09:28
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Аз пък мноогу обичам да си ги пристегна в сютиена и да ми се вижда цепката
Е, не при всяко излизане и навсякъде, де. Но пък е толкова женствено..

И ако "приятелка" ми направи забележка за това - значи просто не е приятелка. Приятелската завист /дори да я има/ е благородна, признаваш че другият е по-добър, по-хубав, по-умен от теб. Ти пък имаш други достойнства, които са по-.....

Все едно двама приятели - единият с по-скъп и по-марков часовник или с по-скъпа и маркова кола, когато излязат заедно, единият да прави забележка на другия защо е излязъл с този скъпия часовник или кола
Мъжете не правят така.
ЛъкЕ на времето имах една позната която беше метър и 20 на токчета ,но с огромен бюст , мацката редовно ходеше с дълбоки деколтета от които се виждаха чак гащите и .Хората като я видеха я зяпаха в захлас, а приятеля и ходеше гордо изправен до нея и изобщо никога не им дойде на ум защо аджеба ги гледат така
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 21st September 2011, 09:29
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Цуце, верно трябва да отскоча до Лондон (хем да се видя с теб, хем със завистливата Нелка ). Общо взето и аз имах предвид това, което казваш ти!
Ще е усетиш ти най накрая , че сме от една порода
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквивъзприематоколните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:08.