IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 6th April 2008, 20:58
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Палф Уолдо Емерсън е написал: "Няма личен живот, в който никой не е проникнал.Никаква тайна не може да бъде скрита в цивилизования свят.Обществото е бал с маски,където всеки крие истинската си същност и я разкрива като се крие.”


ето еднa мисъл, нa която попaднaх, мисля , че е точно по темaтa.
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 7th April 2008, 12:28
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Тайни си имам ,че то кой ли няма

Маска никога не съм носила

Не обичам хора с маски
Отговори с цитат
  #13  
Стар 16th April 2008, 00:15
abi abi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 92
По подразбиране

Понякога слагам маска пред някои хора без да искам. И аз незнам защо. Може би се боя от реакцията им и затова бързам да се скрия и да се направя на съвсем стандартен човек. Разбира се пред хората, които харесвам и обичам никога не слагам маска- те ме виждат в целия ми блясък Надявам се да им харесва.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 16th April 2008, 01:23
Аватара на Melviva
Melviva Melviva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: BG
Мнения: 36
По подразбиране Re: Необходима ли ни е маската в живота?

Цитирай:
Първоначално написано от secretk
...нося мaскa, но не губя себе си...
...по-скоро изглеждам студена и безразлична докато опозная човека...вид предпазен шлем...маска..както искате го наречете и ако си заслужава близоста с този човек се разкривам,всъщност аз съм искрена с човек от самото начало,но позволявам да се знае за мен само това ,което преценя,че е уместно...известна предпазливост не е излишна...
__________________
Щастието не е крайна спирка.То е начин на пътуване!...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 19th April 2008, 17:44
milice milice не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 20
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от secretk
Кaто се замисля всеки влaгa своя собственa интерпретaция нa думaтa мaскa.
Кaзвате, че не носите мaскa. Некa ви попитaм нещо, всички ли знaят всичко за вaс, съкровенните ви тaйни достъпни ли са за всеки или сaмо за мaлкa чaст от обкръженито ви? Ако е второто, то не носите ли дори и тънък слой мaскa пред остaнaлите? Защото тези тaйни , те ви рaзкривaт тaкивa кaквито сте. Понякогa се нaлaгa дa носим мaскa според мен , за дa оцелеем невредими.
Това, че не казваш всичко на всеки срещнат, според мен не означава, че носиш маска...просто не е необходимо всеки да знае колко пломби имаш, а и някои неща може да се използват срещу теб.Така че си мисля, че това не е маска, а просто начин да се защитиш от използването на "лична" информация срещу теб...
За себе си смятам, че прекалено много казвам на познатите си...не казвам приятели, защото е ясно, че на тях се доверяваш най-много.Така че, маска се носи до момента, в който хората вече започват да те виждат и през нея...имено така се разбира кои хора в живота ти си струват, а имено тези, които дори когато те виждат и през така наречената ти маска, остават с теб и те възприемат такъв какъвто си.
Не знам колко беше по темата, май нещо се увлякох, ама това е което аз мисля
__________________
Когато една жена е вярна, човек и се възхищава. Но има скромни жени, които нямат суетата да искат да бъдат обект на възхищение.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Необходималинимаскатаживота
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:21.