IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 15th September 2008, 15:17
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

права си,но звучи много тъжно и жалко...ако всеки започне да бяга след време няма да остане държава (то имаше такива прогнози м/у другото)
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #162  
Стар 15th September 2008, 15:19
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mycka
права си,но звучи много тъжно и жалко...ако всеки започне да бяга след време няма да остане държава (то имаше такива прогнози м/у другото)
то пък щото сега има държава
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #163  
Стар 15th September 2008, 15:22
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

strangenick2 Няма да те нападам защото уважавам мнението ти,но недей да изпадаш в крайности ,че по света е цветя и рози пък в България е тиня .Майка ми е обиколила света и никъде няма лесно и живота не е прекрасен.Специално за Италия не искам да си отварям устата, защото майка ми три месеца се възстановяваше от престоя си там.Това което се случва всеки ден в България е ужасно,но по -голяма част от нещата се случват и в чужбина.И все повече ми прави впечетление ,че няма пост в които да не кажеш нещо против Бг и ,че всички масово трябва да напуснат от тук.С такъв начин на мислене освен да затънем повече не виждам какво друго може да стане.Тези деца по улиците които псуват са "нашите" деца,тези които се бият и правят ПТП-та по улиците са "нашите" братя,бащи съпрузи и т.н.Не можем да вдигнем ръце и да кажем майната му ,аз заминавам да гледам старци ,да мия чинии и да бера портокали в чужбина .Така е най-лесно ...
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #164  
Стар 15th September 2008, 15:28
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bibi_82
Цитирай:
Първоначално написано от Mycka
права си,но звучи много тъжно и жалко...ако всеки започне да бяга след време няма да остане държава (то имаше такива прогнози м/у другото)
то пък щото сега има държава
е да така е...нека се изразя по друг начин-родината
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #165  
Стар 15th September 2008, 15:31
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Бе ако имам какво да работя в чужбина, хич не бих стояла тук. Не ми харесва тук начина на живот, манталитета ни, нищо не ми харесва. Но че не е лесно където и да си, съм съгласна. Въпрос на избор е кой къде ще живее. Не бих осъдила някой, който е напуснал България, защото ако там се развива, ако там му е по-добре няма смисъл да стои тук. Някои казват ама как може да заминават, а да не останат тук. Еми ще ви кажа, сигурна съм, че почти всички българи обичат родината си, но малко са тези, който обичат държавата си.
И защо да стоим тук? Освен роднините си, дрyга причина да стоя тук нямам, знам, че звучи тъжно, но така стоят нещата не само при мен, но и при много други хора.
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #166  
Стар 15th September 2008, 15:38
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от secretk
...Еми ще ви кажа, сигурна съм, че почти всички българи обичат родината си, но малко са тези, който обичат държавата си.
И защо да стоим тук? Освен роднините си, дрyга причина да стоя тук нямам, знам, че звучи тъжно, но така стоят нещата не само при мен, но и при много други хора.
съгласна съм
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #167  
Стар 15th September 2008, 15:40
Аватара на guineta
guineta guineta не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Бургас
Мнения: 579
По подразбиране

ти гледай да си събереш парцалите и да тръгнеш та ще видиш тогава какъв бой ще ядеш
__________________
-Къде беше на Нова Година?
-В леголото.
-Верно? И колко човека се събрахте?
Отговори с цитат
  #168  
Стар 15th September 2008, 15:42
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от guineta
ти гледай да си събереш парцалите и да тръгнеш та ще видиш тогава какъв бой ще ядеш
само чакай и ми глей сеира

тик так,тик так...
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #169  
Стар 15th September 2008, 15:42
Аватара на guineta
guineta guineta не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Бургас
Мнения: 579
По подразбиране

и аз идвам тогава
ти ще обясняваш на трите ми деца и ревящия ми мъж .....
__________________
-Къде беше на Нова Година?
-В леголото.
-Верно? И колко човека се събрахте?
Отговори с цитат
  #170  
Стар 15th September 2008, 15:45
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

хъхъ...чакам те зад ъгъла
събери 2-3 чифта пликчета в една торбичка от била и ще мина да те взема с жигулата
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Темазаоплакваниярешения
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:56.