IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 9th October 2008, 16:45
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Как ли не, ще му чета смс-ите и ще му се ровя в телефона. Ние сме свободни хора, всеки има право на личното си пространство. А телефона си е лично пространство.
Съмнения ако имам пак няма да му чета телефона, а ще говоря с него, ако има проблем ще се разделим, ако е заблуда-ще продължим да сме заедно. Ама да му буда пъдарин, все едно е на 5 години няма да стане.
Ако толкова си пише смс-и с други, значи не иска да е с мен, следователно прав му път, да си търси щастието, няма да му се моля да остава с мен.
Мразя да ми пипат и четат нещата и за това и аз не го правя. А и за какво ми е да го чета? не виждам смисъл сама да си търся проблеми.
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #82  
Стар 9th October 2008, 17:10
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalei
NESCAFE, аз говоря за себе си, никого не нападам.
Напротив,с предния си пост индиректно ме нападна,вмъквайки твоето виждане.И аз се почувствах задължена да поразсъждавам върху написаното от теб и да се опитам да те разбера,но уви ... не успях.Толкова либерални и обичащи да дават свобода жени ,за мен са нереални и неестествени.На приказки всеки го докарва,ама като му ''опре ножа'' ,започва да гледа под друг ъгъл на ситуацията .
Така ги виждам аз нещата!
Отговори с цитат
  #83  
Стар 9th October 2008, 17:14
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Ама това не е либералност, това е нормално отношение и държание на голям човек.
Все едно да кажеш, че е доброта да не се убиват хора . Това да се ровиш в чуждите вещи без позволение, не е много нормално и честно, защото на теб ако ти бъркат във вещите, доволна ли ще си?
И какво печелите като ги четете тези смс-и? Не мога да разбера, каква е целта на това занимание. Само би ми станало по-гадно, без значение дали е защото ме лъже или защото не ме лъже, а съм се усъмнила в него и съм му нарушила личното пространство.
И каква е тази любов, ако все ще си мисля да не би случайно да ме лъже. То това е безсмислено и даже нелогично. Защо ми е да съм с някои, ако му нямам поне малко доверие?
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #84  
Стар 9th October 2008, 17:15
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Напротив,с предния си пост индиректно ме нападна,вмъквайки твоето виждане.И аз се почувствах задължена да поразсъждавам върху написаното от теб и да се опитам да те разбера,но уви ... не успях.Толкова либерални и обичащи да дават свобода жени ,за мен са нереални и неестествени.На приказки всеки го докарва,ама като му ''опре ножа'' ,започва да гледа под друг ъгъл на ситуацията .
Така ги виждам аз нещата![/quote]

Напълно съм съгласна
Отговори с цитат
  #85  
Стар 9th October 2008, 17:17
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

Ами виж, ако ти доставя удоволствие може да се чувстваш засегната, но ти казвам, че не ми е било това целта. Твоя пост го видях едва след като написах и пуснах моя Не знам дали съм либерална, това са ми принципите и не възнамерявам да ги нарушавам, защото те ми помагат да се чувствам добре. Аз не ти давам квалификации и те моля и ти да се въздържаш да ми даваш такива. Споделям мнението на сикрет и всичко, което бих написала от тук нататък се припокрива с него.
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
  #86  
Стар 9th October 2008, 17:20
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от secretk
Това да се ровиш в чуждите вещи без позволение, не е много нормално и честно
За да започнеш да го правиш това ,вече си осъзнал,че с теб постъпват ''ненормално''
Отговори с цитат
  #87  
Стар 9th October 2008, 17:23
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

NESCAFE, сигурно имаш причини да седиш при човек, който те лъже. Съвсем добронамерено ти го казвам това. Но мислиш ли, че с ровене и непрекъснато съмнение в другия нещата ще се оправят?
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
  #88  
Стар 9th October 2008, 17:25
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

И като постъпва ненормално с мен, се разделяме, не си играме на кой може повече да се бърка в на другия нещата и да му нарушава личното пространство. Аз така ще постъпя, но всеки си решава за себе си и е прав за себе си.
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #89  
Стар 9th October 2008, 17:31
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Когато между вас двамата стои едно дете,някакси картинката се променя и всичките ти възгледи се пречупват през ''призмата'' на грижовната съпруга.Не можеш така лесно да си хванеш чукалцата и да почнеш да се мяташ неориентирана насам - натам в търсене на нова любов.Затова хем правиш компромиси,хем гледаш и да не те мислят пък за много проста и наивна,абе сложна работа.
Отговори с цитат
  #90  
Стар 9th October 2008, 17:31
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Е,то отстрани е много лесно-разбираш,че мъжа ти те лъже и хоп разделяте се.Бързо и просто.

Но когато си живял години с въпросния човек и има чувства между вас,макар и поизбледнели с времето,се оказва безкрайно трудно!

Пък и всеки преценява за себе си
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Надзъртателителефонитенаполовинкитеси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:45.