IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 9th October 2008, 17:34
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Еми добре тогава каква е идеята да разберете, че ви лъже, като няма да се разделите с него? На мен би ми било по-лесно да не знам, отколкото да се тормозя и да го търпя.
Ако сме стигнали до там да се лъжем , има 2 варианта или се разделяме, или се търпим, като е по-добре да не си знаем изцепките.
Ама да му чета смс-ите и да не правя нищо, за мен си е мазохизъм.
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #92  
Стар 9th October 2008, 17:34
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

NESCAFE, разбирам те. В първия момент ми стана неприятно, че ме нападаш, но после разбрах, че зад думите ти стои нещо изстрадано. Все пак не разбирам с ровене как ще решите проблема. Той ако е решил да лъже може да го направи по 1000 начина.
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
  #93  
Стар 9th October 2008, 17:45
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Ако някой ми беше казал преди години,че аз ще надникна в телефона на мъжа ми,щях да се смеяда не казвам с какво,но ето,че и в мен се прокрадна нотка на съмнение и го направих,не се гордея с това.Но исках сама за себе си да се уверя дали има ''почва'' за развитие това мое недоверие към него.
Отговори с цитат
  #94  
Стар 9th October 2008, 17:53
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Любопитно ми е, но се старая да не го правя!Просто не искам да знам!Мразя обаче ачик, ачик да ми бутат изневерите в лицето ми.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #95  
Стар 9th October 2008, 18:47
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

На всички ,които не са го правили искам само да им пожелая никога ,ама никога през живота си да не се почувстват така ,че да стигнат до там ,че да "проверяват" половинките си.Това не е до човек и до манталитет.Всеки от нас е нормален човек ,зачиташ личното пространство на другите ,но има случаи/моменти ,в които това е по-силно от теб и принципите и те кара да прекрачиш границата.Никой не печели от това ,но в такива моменти "то" не пита

Нес
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #96  
Стар 9th October 2008, 19:24
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от misheto7
Никой не печели от това ,но в такива моменти "то" не пита
Нес
Благодаря за разбирането
Мише,
Отговори с цитат
  #97  
Стар 9th October 2008, 19:31
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NESCAFE
Благодаря за разбирането
Мише,
Само който не го е изпитал на собствения си гръб не знае за какво става въпрос
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #98  
Стар 9th October 2008, 20:05
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Мише, може от любопитство дa ми се е искaло, но не съм го прaвилa, защото не е редно за мен и защото не ми е приятно някой дa се рови в личните ми нещa. Тaкa че ми се е слувaло и съм се спирaлa.
Случвало ми се е и неволно дa видя кореспонденция нa гaдже с други жени и то с достa интересни предложения, но не съм го прaвилa тaйно, човекa не се усети и сaм ме излъгa и се оплете. Последвa скaндaл, после се сдобрихме и могa дa ти кaжa, че въпреки товa не съм му челa кореспонденциите и не съм му бърникaлa в личните нещa, защото не е редно и за мен не е нормaлно и не искaм дa бъдa тaкъв човек.
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #99  
Стар 9th October 2008, 23:52
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от misheto7
Цитирай:
Първоначално написано от NESCAFE
Благодаря за разбирането
Мише,
Само който не го е изпитал на собствения си гръб не знае за какво става въпрос

Много съм съгласна мацки.Един път загуби ли се доверието, то и да смениш мъжа болката и поуката си остават и те карат да бъдеш винаги нащрек и да се самозастраховаш.


Хубаво или не аз и да не се съмнявам в нещо си пак си ровя из мобилния на мъжа ми или на някоя приятелка например, но нито тя нито аз се сърдим или някоя от др-те ми приятелки или приятели например.

Абе ако нямаш тайни, няма и какво да криеш.
Отговори с цитат
  #100  
Стар 10th October 2008, 00:56
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Една моя приятелка преди време провери телефона на мъжа си... беше си променил поведението и тя не знаеше какво става. Намери любовни смс-и и от там се разплетоха и други неща.... и се разведоха после. Детето е при нея.

Друга моя позната се разровила на компа и видяла по-сериозен флирт на съпруга си, направила му един "хубав" скандал но после явно нещата са се изгладили и си запазиха брака. И те имат деца.


Затова подкрепям напълно мнението на Мишето:
Цитирай:
Първоначално написано от misheto7
На всички ,които не са го правили искам само да им пожелая никога ,ама никога през живота си да не се почувстват така ,че да стигнат до там ,че да "проверяват" половинките си.Това не е до човек и до манталитет.Всеки от нас е нормален човек ,зачиташ личното пространство на другите ,но има случаи/моменти ,в които това е по-силно от теб и принципите и те кара да прекрачиш границата.Никой не печели от това ,но в такива моменти "то" не пита

Нес

Цитирай:
Първоначално написано от marimari777
За това избягвам да нарушавам чуждото. Стига да не се усъмня нещо.....
Темата е зададена "за полвинките". Това значи много различни неща в различните ситуации - възраст, етап от връзката, характер, предистория, гаджета ли са или съпрузи, с деца или без и т.н. и т.н... Но това за "чуждото" когато спите в едно легло и сте едно цяло не ми е съвсем понятно.. Според мен може всеки да си има своята (необходима) територия и без това да е тайна.
Да, някои казват, че сексът не е повод за запознанство, така погледнато може и да сте чужди, но тогава каква "полвинка" ти е!?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Надзъртателителефонитенаполовинкитеси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:21.