IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 10th October 2008, 12:14
Аватара на Reni_Reni
Reni_Reni Reni_Reni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 703
По подразбиране

Против шпионажа съм!И против патологичната ревност,да ми се звъни през 10 мин уж за нещо и второто изречение е къде съм с кой съм кога се прибирам.. Веднъж ме търси някакъв мъж ,объркал номера човека . Аз му казах че има грешка но той пак звъни,случва се. И моя вдигна и се държа адски арогантно и нападателно,дори се ядосах за момента.Дори да му ровя по телефона,той винаги може да ми каже че е по бизнес,защото работата му е такава че се чува и среща с доста хора. Вече съм над тия неща,както се казва изстрадала съм ги,мислила съм ги и съм преценила сама за себе си че няма смисъл от такива неща. В крайна сметка не прави това което не желаеш да ти правят на теб.
Отговори с цитат
  #112  
Стар 10th October 2008, 12:30
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

Гуени, грешно ме разбираш, никого не нападам и не се защитавам ,защото няма пред кого и за какво. Изразявам позиция, това, че на някого не му харесва и го приема като лична нападка не е мой проблем или цел. Радвам се, че минавам за момиченце така се и чувствам, а също така колко и какъв опит имам не можете да кажете защото не ме познавате. Аз тук никого не съм обидила, но са сметка на това мене ме нарекохте как ли не... постовете ми сами по себе си не могат да са се изродили, най-много аз да съм се изродила, ама какво да направим, никой не е застрахован...
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
  #113  
Стар 10th October 2008, 12:44
Аватара на Reni_Reni
Reni_Reni Reni_Reni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 703
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NESCAFE
Цитирай:
Първоначално написано от secretk
Това да се ровиш в чуждите вещи без позволение, не е много нормално и честно
За да започнеш да го правиш това ,вече си осъзнал,че с теб постъпват ''ненормално''
Какво значи ненормално? Аз не се ровя не защото няма да е честно,не съм толкова праведна хехехе. Не го правя защото не ме кефи и нямам нужда да го правя. И защото знам колко е гадно да ти нямат доверие ей така без нищо.
Отговори с цитат
  #114  
Стар 10th October 2008, 12:50
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Определено ако имам повод,ще го направя.
Абсолютно подкрепям мненията,че предпочитам да науча истината по този начин,отколкото да съм в невидение дни,месеци или години
Досега е имало периоди,в които съм се ровила и съм намирала разни неща,периоди,в които съм се ровила и не съм намирала и такива,в които не съм се ровила.Въпрос на период е За десет години какви ли не неща ти сервира една връзка ...
__________________
Получавам сигнали от кораба Майка ...
Отговори с цитат
  #115  
Стар 10th October 2008, 12:56
Аватара на Reni_Reni
Reni_Reni Reni_Reni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 703
По подразбиране

Един телефон не издава почти нищо. Може да се изневерява и без смс-чета и звънене...Който се съмнява по добре да си наеме детектив или на му направи някой номер ,сега няма да се впускам в подробности. Много е изтъркано вече това с телефоните И разпечатка да се извади какво,ще тръгнем да звъниме на всички непознати номера ли Аз съм от другата страна на медала-повярвайте адски е дразнещо и тъпо! Но всеки си решава за себе си.
Отговори с цитат
  #116  
Стар 10th October 2008, 13:00
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reni_Reni

Какво значи ненормално? Аз не се ровя не защото няма да е честно,не съм толкова праведна хехехе. Не го правя защото не ме кефи и нямам нужда да го правя. И защото знам колко е гадно да ти нямат доверие ей така без нищо.
Ама чакай сега бе,кой тука ти говори за кеф да гледа чужди телефони,не вярвам някой да се наслаждава на това действие.
Тука не говорим за патологични случаи на неодържимо желание за дебнене и следене,а за моменти,когато си се усъмнил в нещо и за твое успокоение си погледнал.
Проверката е майка на знанието Някои дават примери първо да се говори,ами ако наистина е имало нещо и човека заличи доказателствата ,които го уличават,кво правим тогава... живеем в заблуда
Отговори с цитат
  #117  
Стар 10th October 2008, 13:03
Аватара на Reni_Reni
Reni_Reni Reni_Reni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 703
По подразбиране

Хубаво погледнал си за успокоение,той преди това е изтрил всичко,или е с прима ката която си я крие и какво,ние си се заблуждаваме...
Отговори с цитат
  #118  
Стар 10th October 2008, 13:03
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Ами почти всеки е бил и от едната,и от другата страна на медала и в зависимост от това осъжда или оправдава една такава постъпка. А иначе тук не става въпрос за "великото следене",защото е ясно,че има много по-ефикасни начини да откриеш изневяра.В противен случай темата щеше да е озаглавена например "Десетте най-добри начина да хванеш половинката в изневяра"
__________________
Получавам сигнали от кораба Майка ...
Отговори с цитат
  #119  
Стар 10th October 2008, 13:06
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Добре де и като не живеете заблуда, като разберете, че ви лъже какво правите? Това ми е много интересно, какво правите с истината, която получите? Каква работа ви върши?
Питам ви съвсем искрено, понеже на мен не би ми свършила работа.
И съм съгласна с Рени, че е дразнещо, ако разбера, че половинката ми бърка в телефона или каквато и да е част от мойто лично пространство без да ме пита, няма да му простя, и няма да го забравя и ще има и добър скандал.
Никoй няма правото да ми бърка в личните неща!
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #120  
Стар 10th October 2008, 13:11
Аватара на Reni_Reni
Reni_Reni Reni_Reni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 703
По подразбиране

Ровейки ми в нещата той ми пада в очите,едва ли не толкова се притеснява...няма ми доверие-това ме наранява. Или веднага ми идва на ум че е комплексар ,само как си показва слабостта! Като копой!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Надзъртателителефонитенаполовинкитеси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:20.