IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 10th October 2008, 13:14
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reni_Reni
Хубаво погледнал си за успокоение,той преди това е изтрил всичко,или е с прима ката която си я крие и какво,ние си се заблуждаваме...
Абе ти в кви филми се вкара Карай си от другата страна на медала и си живей необозпокоявана от такива смешни тревоги,евала на такива трезвомислещи натури.
Само не забравяй,че медала има две страни и да не ти го врътне някой неустно и на гърдите ти да блестне и другата страна.
Отговори с цитат
  #122  
Стар 10th October 2008, 13:14
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reni_Reni
Ровейки ми в нещата той ми пада в очите,едва ли не толкова се притеснява...няма ми доверие-това ме наранява. Или веднага ми идва на ум че е комплексар ,само как си показва слабостта! Като копой!
Съгласна съм , също така говори за несигурност в себе си. Предпочитам ако има съмнения лично да ме попита.
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #123  
Стар 10th October 2008, 13:16
Аватара на Reni_Reni
Reni_Reni Reni_Reni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 703
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от secretk
Цитирай:
Първоначално написано от Reni_Reni
Ровейки ми в нещата той ми пада в очите,едва ли не толкова се притеснява...няма ми доверие-това ме наранява. Или веднага ми идва на ум че е комплексар ,само как си показва слабостта! Като копой!
Съгласна съм , също така говори за несигурност в себе си. Предпочитам ако има съмнения лично да ме попита.
Отговори с цитат
  #124  
Стар 10th October 2008, 13:17
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

НЕСКАФЕ не са никакви филми, ти ако тръгнеш да изневеряваш в телефона ли си държиш нещата, това е все едно да убиеш и да оставиш оръжието от престъплението на местопрестъплението с твоите отпечатъци и телефон за връзка с теб. Много ясно, че си ги трият. То ако не го правят, трябва да са супер идиоти или да ти имат доверие, че не им бъркаш в телефона(ама това не ми се връзва с човек, който изневерява).
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #125  
Стар 10th October 2008, 13:20
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от secretk
Питам ви съвсем искрено, понеже на мен не би ми свършила работа.
И съм съгласна с Рени, че е дразнещо, ако разбера, че половинката ми бърка в телефона или каквато и да е част от мойто лично пространство
Никой няма да ти бърка,ако не даваш поводи затова,ако си искрена и всеотдайна във връзката си, ако доказваш,че държиш на този човек и той ще се отнася честно към теб.Няма как да има недоверие в такива отношения,но започне ли да те яде "червейчето''на съмнението,тогава правиш грозни работи.
Отговори с цитат
  #126  
Стар 10th October 2008, 13:21
Аватара на Reni_Reni
Reni_Reni Reni_Reni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 703
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NESCAFE
Цитирай:
Първоначално написано от Reni_Reni
Хубаво погледнал си за успокоение,той преди това е изтрил всичко,или е с прима ката която си я крие и какво,ние си се заблуждаваме...
Абе ти в кви филми се вкара Карай си от другата страна на медала и си живей необозпокоявана от такива смешни тревоги,евала на такива трезвомислещи натури.
Само не забравяй,че медала има две страни и да не ти го врътне някой неустно и на гърдите ти да блестне и другата страна.
Никой не е застрахован от нищо. Просто това не е в стилът ми и не вярвам тепърва да тръгна да се променям, а и не искам.
Отговори с цитат
  #127  
Стар 10th October 2008, 13:24
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NESCAFE
Цитирай:
Първоначално написано от secretk
Питам ви съвсем искрено, понеже на мен не би ми свършила работа.
И съм съгласна с Рени, че е дразнещо, ако разбера, че половинката ми бърка в телефона или каквато и да е част от мойто лично пространство
Никой няма да ти бърка,ако не даваш поводи затова,ако си искрена и всеотдайна във връзката си, ако доказваш,че държиш на този човек и той ще се отнася честно към теб.Няма как да има недоверие в такива отношения,но започне ли да те яде "червейчето''на съмнението,тогава правиш грозни работи.
И какво печелиш, при положение, че знаеш, че те лъже, а стоиш при него, аз така ще се тормоза повече.
Според е добре да знаеш, ако това ще ти даде повод и сигурност в намерението ти да се разделите, ама да знам, че ме лъже и да го търпя, няма да стане. Така ще изпадна в нервна криза.
Предпочитам да съм в заблуда, отколкото да мисля постоянно, сега дали отива при тази, дали ще ме излъже пак и само да седя и да се примирявам.
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #128  
Стар 10th October 2008, 13:29
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Рени,то не пита искаш ли,не искаш ли.То и аз навремето не вярвах ,че ще направя някои неща,ама на -правя ги.Човек се променя докато е жив,рядкост са хората,останали верни на идеалите и принципите си.
Секретк,много си малка все още,нямаш нужния опит,имаш доста път да извървиш в тази трудна област,за да си наясно.
Отговори с цитат
  #129  
Стар 10th October 2008, 13:30
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Айде да не казвам ,че повече от вас се оляха в изказванията си.Чужд акъл в чужда глава не влиза.Да не говорим ,че сте и доста крайни в изказванията си.

natalei само искам да ти кажа ,че като някой му се счупи колата или му ебат жената не му се подигравай защото не се знае и на теб кога ще ти се случи.Това ,че говориш на другите що им изневеряват не знам защо изключваш себе си от това число като нищо не се знае.
Това ,че даваш свобода някому не значи ,че ти осигурява някакви привилегии или застраховка,както и обратното може да му счерняш живота и пак да не мръдне встрани.Всичко опира до човек.

Сикрет проверката е защото вече както казах и по-горе са рядко случайте в които мъжете да постъпват мъжката и за да може когато му говориш с факти да не ти вика ,че си луда и параноичка и вскъщност няма нищо

Накрая ще кажа на всички да не си мислят ,че онези от нас които са проверявали телефоните на половинките си са някаки маниачки и го правят за кеф за да нарушават чуждото лично пространство ,а защото са имали Причина

Както каза Нес живейте си необозпокоявани от другата страна на медала .Няма да си поватарям пожелянията.Има ги по-напред в темата
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #130  
Стар 10th October 2008, 13:30
Аватара на Reni_Reni
Reni_Reni Reni_Reni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 703
По подразбиране

Според мен това не доказва нищо,начина не е ефикасен.Така този който рови си се самозаблуждава и сам си замазва очите в повечето случаи.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Надзъртателителефонитенаполовинкитеси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:56.