IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 2nd March 2010, 23:52
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

Тогава който и да питах нищо не ми казваше..чак сега ми казват .. че не е трябвало там... Доктора на ДЮШ на Левски ми изписа хапчета...не ми помогнаха... иначе при касапина ме прати .. мишо илиев... те двамата са си дружки..мишо илиев понеже не може да оперира.. си праща пациентите при мазнейков и си делкат паричките...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 2nd March 2010, 23:52
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от evelinho
скъсан менискус и частично скъсване на предна кръстна връзки.. той въобще не ми е пипал менискуса .. а кой знае кво е направил с връзките..в петък ми казаха,че въобще не е имало нужда от операция...сега ходя на иглотерапия..трябва да направа 12 процедури..изпускам 3 мача ... и остават 4 .. в които не се знае дали ще играя...съсипаха ми живота тия
tва им е любимото...отварят ,режат кожата...говорят си 15 минутки ала бала и после шият и ти викат готов си ,а то изобщо не е имало нужда да се прави нищо примерно,само да си оставиш паричките и да си мислиш че си топ
дано се оправиш бързо!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 3rd March 2010, 23:07
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

ще мине..поне с малко съм се разминал..
Отговори с цитат
  #14  
Стар 23rd March 2010, 21:19
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

Бях при д-р Тони Георгиев...показах му снимката без да му казвам,че е правена преди операцията .. и той каза "минала е добре...менискуса е здрав..и връзките са здрави...няма страшно нищо ти няма.." като разбра че е от преди операцията направи странна физиономия и само ми каза че трябва да правя 2 пъти повече стречинг от другите..сега като правя така се чувствам перфектно... мазнейков и илиев са престъпници
Отговори с цитат
  #15  
Стар 25th March 2010, 15:10
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

Защо не пуснеш една жалба до лекарския съюз и с копие до министерството? Егати и престъпниците, кой знае колко хора са бастисали! Сега тече предаване по Нова тв - Здравей България, обади се на тях. То вярно е че докторите имат собствена престъпна група да си крият бакиите, ама все пак....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Стави
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:30.