IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2881  
Стар 21st April 2015, 08:38
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kakvoto Виж мнението
Рядко коментирам, но като видя писания като коментара на lily.ana в друга тема, възмущението напира в мен.
Абе виЙ ... добре ли сте или що? Лилянка правела уж завоалирани реклами ... мале ... много се извинявам, ама трябва да си доста тъп за да стигнеш до тоз извод. ША сА гръмна ... Пък и нахални брей ...
Отговори с цитат
  #2882  
Стар 21st April 2015, 08:43
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
От време на време има такива изблици...
Еййй, сега загрях, то тоз изблик е бил заради страстната седмица ...
Отговори с цитат
  #2883  
Стар 21st April 2015, 08:55
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Стискам палци и аз, Ge-Ta.
Боже, момичета как ми липсвахте! (То не било лесно да имаш първокласник ) Все ви четях по-малко (даже още не съм ви дочела), но за писане не оставаше време. Да сте ми живи и здрави всичките и все така да ме разсмивате!
На новичките спокойствие и само спокойствие и хубави емоции с новите придобивки!
Отговори с цитат
  #2884  
Стар 21st April 2015, 15:22
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Начи Инче бех почнала да пускам димни сигнали... къде се изгуби?!?!?!?!?!
Отговори с цитат
  #2885  
Стар 22nd April 2015, 10:33
Аватара на Ge_Ta
Ge_Ta Ge_Ta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 64
По подразбиране

Здравейте,операцията мина..вече съм си в къщи..още от вчера се чувствах мн добре..ставах..няма болка....има дискомфорт...даже от вр на вр забравям ,че има нещо..ако не беше задължително да се лежи 2-3 дни щях да отида на работа даже..Обслужването е страхотно...както и доктора...само дето гърдите не съм си ги видяла..в петък когато махат конците ще е..
Отговори с цитат
  #2886  
Стар 22nd April 2015, 11:24
Аватара на gakj
gakj gakj не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ge_Ta Виж мнението
Здравейте,операцията мина..вече съм си в къщи..още от вчера се чувствах мн добре..ставах..няма болка....има дискомфорт...даже от вр на вр забравям ,че има нещо..ако не беше задължително да се лежи 2-3 дни щях да отида на работа даже..Обслужването е страхотно...както и доктора...само дето гърдите не съм си ги видяла..в петък когато махат конците ще е..
Честито да си ги носиш със здраве
Отговори с цитат
  #2887  
Стар 22nd April 2015, 14:24
Mirchoni Mirchoni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 39
По подразбиране

Здравей Ge_Ta, честито и от мен
Моля те, разкажи малко повече за преживяното в колко часа беше в клиниката, кога ти сложиха абокат, кога те извикаха, кога се събуди и какво чувстваше? Аз съм след 20тина дни и адски много се вълнувам

Последно редактирано от Mirchoni : 22nd April 2015 на 14:31
Отговори с цитат
  #2888  
Стар 23rd April 2015, 07:56
PlasticLady PlasticLady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 52
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ge_Ta Виж мнението
Здравейте,операцията мина..вече съм си в къщи..още от вчера се чувствах мн добре..ставах..няма болка....има дискомфорт...даже от вр на вр забравям ,че има нещо..ако не беше задължително да се лежи 2-3 дни щях да отида на работа даже..Обслужването е страхотно...както и доктора...само дето гърдите не съм си ги видяла..в петък когато махат конците ще е..
Добре дошла в клуба! ) Да си ги носиш със здраве!
Отговори с цитат
  #2889  
Стар 23rd April 2015, 11:37
Аватара на Ge_Ta
Ge_Ta Ge_Ta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 64
По подразбиране

В 7.30 бях там, оправихме документация, платих и ме настаниха..чисто и приятно е..грижат се за теб постоянно.. Към 8.30 ми сложиха абокат, дойде д-р Стоянов и ме нарисува и мисля че към 9.30 влезнах на операция..Продължила е към час и половина..Когато се събудих се чувствах много добре/ не бях яла и пила вода от 17 часа предишния ден/.. Нямах никаква болка..имаше лек дискомфорт..В началото ми помагаха да ставам до тоал , но късния следобед сама ставах..и всичко правих сама..обличах се , пуших на терасата..лягах и т.н...До този момент вече 3ти ден не съм почувствала никаква болка и сама си ставам и оправям..Важно е да се лежи и да не се движиш за да се наместят имплантите както трабва..
Иначе има напрежение в гърдите особено , когато станеш..чувството е както като кърмиш и са ти препълнени с кърма( ако си имала такъв период)..но нищо кой знае какво
имам лека температура 37-37.1 и тя ме оспива много , но добре че е така , защото както се чувствам мн добре няма да мирна иначе..Няма нищо страшно..Ако те интересува нещо повече питай
За гърдите нищо не мога да ти кажа..утре ще ми махат конците и ще ги видя..за сега се вижда че са големи..
Отговори с цитат
  #2890  
Стар 23rd April 2015, 11:40
Аватара на Ge_Ta
Ge_Ta Ge_Ta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 64
По подразбиране

а забравих да спомена , че имаше друго момиче на съседната тераса , което също беше операирано този ден и видимо както и аз се чувстваше мн добре ..
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:28.