IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th August 2006, 19:16
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране епилатор КАКЪВ!!!!!!

Моля мацките, ползващи епилатор да ме светнат кой е най-добрия или поне от кой тип да си купя. Нямам претенции за цената, важното е да е ефикасен и ако може по-малко да боли
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th August 2006, 20:18
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

от 11 години ползвам епилатор, вече съм с втори Филипс Сатинел. струва около 45-50 лева. аз съм много доволна. но за болката не мога да ти гарантирам...особено ти както си се бръснала толкова много години а и всеки има различен праг на болка 8)
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th August 2006, 20:49
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Аз ползвам Браун, ама модел отпреди 7-8 г., щото ми трябва веднъж на 2-3 месеца само за ръце.
Айде бе, няма ли някой с по-фешън епилатор , да даде съвет?
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th August 2006, 21:05
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Моят е пресен - няма и месец . Осмелих се с него да си мина мишниците - виждали само бръснене . О , небеса , паднаха повече косъмчета , отколкото от краката ми . / там съм си с епилатор / . Имаше болка , но търпима , дължина -3-ти ден след бръснене . Сега карам по една седмица , за удоволствие си минавам ако имам единични косъмчета , но е много по-добре да правя така , отколкото всяка сутрин с бръсначката . И от първия път излязоха фини и мекички . Епилатора ги дърпаше с фоликулите им .
И накрая модела - Philips Satinelle Soft HP 6409/09 . Има приставка за обезболяване -това е ролка с малки мъниста , които минават след дисковете и те масажират . Има приставка за намаляване зоната на действие и за теб , ако случайно нямаш време - приставка за бръснене - сухо . Цена 99лв от веригата Технополис .
Търси си епилатор с дискове , а не пинсети , боли по-малко или поне на вид не са толкова страшни .
Отговори с цитат
  #5  
Стар 27th August 2006, 22:48
Lady Marmalade Lady Marmalade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2004
Град: Plovdiv
Мнения: 195
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady Marmalade Изпратете съобщение чрез MSN до Lady Marmalade Изпратете съобщение чрез Yahoo до Lady Marmalade
По подразбиране

И аз съм с Филипс Сатинел, доволна съм, върши си супер работата.
Ако си чувствителна вземи си епилатор с приставка за обезболяване. Аз не ползвам такава и не мога да кажа дали има ефект.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th August 2006, 09:50
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

аз също съм с нов епилатор на Филипс е ,но трябв ада погледна марката ,може би е като на Дива,има обезболяващи мъниста за масажиране ,бръснеща приставка и такава за деликатни зони,на цвят е бяло с цикламено ,отстрани с гумено покритие да не се плъзга.Аз съм мн доволна и навсякъде си махам космите с него,ама абсолютно навсякъде и не ме боли,но аз преди това ходех само на кола маска
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th August 2006, 10:03
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Ама всичките сме едни платенииии реклами - все едно рекламираме .
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28th August 2006, 10:06
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

аз съм шефа на Филипс за Бг, кво се чудиш
Отговори с цитат
  #9  
Стар 28th August 2006, 10:29
Аватара на Limoni-Johni
Limoni-Johni Limoni-Johni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: BG
Мнения: 576
Изпратете съобщение чрез ICQ до Limoni-Johni
По подразбиране

Имах Филипс Сатинел, с обезболяваща приставка, която ползвах точно 2 пъти... После навсякъде - ръце, крака, подмишници, бикини, си карах ей-така... Сигурно съм мазохистка!
От една година имам Ровента без каквито и да е било екстри...
Може би от всички глезотийки по епилаторите, най-полезна би била лампичката... 'Щото колко пъти съм се взирала и пак изпусна някой гаден косъм...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 28th August 2006, 11:16
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Ма ако знаете колко съм ви благодарна Даже си поръчах вече ето този
http://www.best.bg/stock.asp?cat_id=833&id=2012
Разликата с модел 6409 е само в бръснещата глава, но аз има дамска самобръсначка на Филипс, така че не ми трябва. Спестявам 24 лв за едно хубаво хапване и пийване Чакам го утре или вдруги ден да ми го докарат в офиса и вечерта ще пиша за крясъците, може и запис да направя. Последно питане - днес съм се блъснала, сряда ще стават ли за скубане?
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: епилаторКАКЪВ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:20.