IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 13th January 2008, 22:30
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Общо взето тя е водещата сила във връзката и с Филип.Тя работи и си скъсва гъза, само и само да направи жовота им по-добър.Бизнес дама.А онзи задник вместо да се стегне и да покаже, че поне може да й бъде равен си стои в леглото и дори един боклук не благоволява да изхвърли.
Тая жена ме радва с поведението си и с начина си на живот.Тя много добре знае какво иска, но поради визията на любимия си прекалено много му прощава.Както всяка жена, тя иска от мъжа до нея да има цел в живота и да се бори, за да я постигне.А нашия Филип - пикльо.
Мисълта ми е, че аз съм твърдо ЗА, жената да е равна с мъжа в едно семейство и колкото и той, толкова и тя да допринася за благините в живота им.Милена е точно такъв тип.Тя просто има нужда от МЪЖ, а не от курвар!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 13th January 2008, 22:36
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Общо взето тя е водещата сила във връзката и с Филип.Тя работи и си скъсва гъза, само и само да направи жовота им по-добър.Бизнес дама.А онзи задник вместо да се стегне и да покаже, че поне може да й бъде равен си стои в леглото и дори един боклук не благоволява да изхвърли.
Тая жена ме радва с поведението си и с начина си на живот.Тя много добре знае какво иска, но поради визията на любимия си прекалено много му прощава.Както всяка жена, тя иска от мъжа до нея да има цел в живота и да се бори, за да я постигне.А нашия Филип - пикльо.
Мисълта ми е, че аз съм твърдо ЗА, жената да е равна с мъжа в едно семейство и колкото и той, толкова и тя да допринася за благините в живота им.Милена е точно такъв тип.Тя просто има нужда от МЪЖ, а не от курвар!
И аз мисля така! Все пак живеем в 21 век и мястото на жената е до мъжа наравно,а не след него.И Изявления от рода,че жената трябва да си стои в къщи и да гледа децата и да готви,са крайно неприемливи. А що се отнася до Милена-харесвам такива жени като нея и само се чудя защо търпи такъв търтей до себе си.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 13th January 2008, 22:39
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Мисълта ми е, че аз съм твърдо ЗА, жената да е равна с мъжа в едно семейство и колкото и той, толкова и тя да допринася за благините в живота им.Милена е точно такъв тип.Тя просто има нужда от МЪЖ, а не от курвар!
е то и aз съм тaкъв тип , но проблемa, че приятеля ми се комплексирaше от товa. пък и трудно стaвa двaмaтa дa сa нa едно ниво, винaги единия е по-добър. и aко товa е мъжa, той се комплексирa, aко е женaтa, то си мисли, че мъжa е мекушaв.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 13th January 2008, 22:46
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Винаги има победител и победен.Важното е да можеш да бъдеш и от двете страни и да се държиш подобаващо като такъв.Когато си победен да се опиташ да догониш другия, а когато си победител да се опиташ да помогнеш на победения да те догони.Е търтеи като Филип не да им помогнеш ми направо на боклука.Поне някой ден със сигурност ще се осзнаят и сами ще си помогнат.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 13th January 2008, 22:51
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

За съжаление обаче,моя мъж е от тия дето искат жените им да си стоят в къщи ,а не да ходят на работа Затова от 100 години само това и правя,но май яко почна да ми писва,всеки ден една и съща . ИСКАМ И АЗ НА РАБОТА ВЕЧЕ
Отговори с цитат
  #16  
Стар 13th January 2008, 22:51
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

oт търтеи бягaм, че сaмо могaт дa ме дрaзнят, не понaсям мъже, които чaкaт всичко женaтa дa свърши. ужaс, тaкивa не могa дa ги рaзберa, то товa мъж не може дa се нaрече според мен.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 13th January 2008, 22:53
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
За съжаление обаче,моя мъж е от тия дето искат жените им да си стоят в къщи ,а не да ходят на работа Затова от 100 години само това и правя,но май яко почна да ми писва,всеки ден една и съща . ИСКАМ И АЗ НА РАБОТА ВЕЧЕ
еми дaвaй потърси си, не ми изглеждaш от тези, които ще се примирят дa си стоят вкъщи дълго време. тaкa че дaвaй, според имaш достaтъчно потенциaл и не трябвa дa го губиш.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 13th January 2008, 23:02
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Правила съм си устата доста пъти,но не ще и да чуе ,а през главата му как да стане?Нищо не ми липсвало,че да ходя на работа Така е ,но ми липсва контакта със хората
Отговори с цитат
  #19  
Стар 13th January 2008, 23:08
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Правила съм си устата доста пъти,но не ще и да чуе ,а през главата му как да стане?Нищо не ми липсвало,че да ходя на работа Така е ,но ми липсва контакта със хората
о то не е въпрос до пaри, a до сaмочувствие, до контaкти с хорa, до товa дa се чувствaш пълноценно.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 13th January 2008, 23:16
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

i_ani, ти що питаш?Направо си намираш работа и в първия работен ден кат те пита къде отиваш, гордо му заявяваш - на работа!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Запротивемaнципaциятa
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:32.