IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 13th January 2008, 23:19
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Абе самочувствие не ми липсва изобщо ,но контактите с мн. хора -ДОСТА.Лятото не се свъртам в къщи,но сега ми е тъпо,защото не мога да пантосвам толкова .Обеща ми ,че малкото като тръгне на градина ще ме вземе при него да му помагам.Спирам да говоря повече за себе си
Отговори с цитат
  #22  
Стар 13th January 2008, 23:26
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
i_ani, ти що питаш?Направо си намираш работа и в първия работен ден кат те пита къде отиваш, гордо му заявяваш - на работа!
о товa е редовен номер нa мaйкa ми, тя всичко тaкa прaви.
и мен ме е нaучилa тaкa, тa не знaм кой ще ме търпи
Отговори с цитат
  #23  
Стар 13th January 2008, 23:30
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Не ми дава сърце да си оставя малката кукличка в ръцете на чужда жена,това не го разбирам така,че.........
Отговори с цитат
  #24  
Стар 13th January 2008, 23:32
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Ми тогава я остави на чужд мъж.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 13th January 2008, 23:34
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Не ми дава сърце да си оставя малката кукличка в ръцете на чужда жена,това не го разбирам така,че.........
мaйкa ми рaботи откaкто съм нa 1 годинa, вярвaй ми възможно.
за мен се е грижилa първо бaбa ми, после в детскaтa грaдинa.
и нищо не ми е липсвaло, никогa не ми е пречило товa.
вaжното беше , че когaто се прибере вкъщи, тя е с мен.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 13th January 2008, 23:40
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Това за чуждия мъж,не е никак лошо
Отговори с цитат
  #27  
Стар 14th January 2008, 03:16
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Мисълта ми е, че аз съм твърдо ЗА, жената да е равна с мъжа в едно семейство и колкото и той, толкова и тя да допринася за благините в живота им.Милена е точно такъв тип.Тя просто има нужда от МЪЖ, а не от курвар!
Защо Reason,не е ли по добре жената да е нежната половинка ,да се грижи достатъчно добре за семейството ,да си гледа и възпитава детето ,мъжа, къщата и себе си , ако има възможност и да ходи на работа а вие да си стягате гащите и да изкарвате кинти за това семейство,защото нямате други задължения и да ни помагате когато имаме нужда от помощ.защото ако чакаме на някой мъж да се грижи за тези неща които ти писах ,означава ти да станеш половин жена да възпитаваш, да чистиш колкото нас ,да переш ,да гладиш да пишеш домашни и учиш всеки ден и куп други и да го правиш както трябва,а не през куп за грош пей сърце,пък и да си мислиш за изневери ,сфирки и незнам си какво ,тогава с ръка на сърце ще призная да сме равни.Ако на теб би ти харесвал такъв живот Ок,съгласна съм да си сменим местата аз да работя и да изкарвам кинти а ти да вършиш моята работа аз ще съм екстра.Мъжът за мен трябва да изкарва пари и за тва да мисли най много и после за благото на себе си това е мое мнение и никой не задължавам с него
Отговори с цитат
  #28  
Стар 14th January 2008, 04:21
Аватара на hubavelka
hubavelka hubavelka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 1 479
Изпратете съобщение чрез MSN до hubavelka
По подразбиране

С две ръце съм ЗА еманципацията. Мъжете и жените са равни и трябва да бъдат третирани като такива (говоря за жените в случая) , да ама за съжаление не винаги е така.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 14th January 2008, 05:34
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

hubavelka,хубаво е с 2 ръце съм За но е трудно за повечето щото всеки иска на готово.Ние сме равни в къщи и двамата работим той повече и двамата се грижим абсолютно по равно в къщи и няма мъжки и женски задължения,аз правя малко повече неща в семейството нормално ,трудно им е на мъжете бе жина,виждам старае се помага с всичко но не го мъча много като виждам че му убягва малко женската работа Трябва сте много еднакви като хора като разбиране на живота да имате страшно много общи неща и пак не сте еднакви в задълженията си в семейството.А ако имаш впредвид мъжо да помага в къщи и да имаш личен живот просто задължително.Ако наистина те обича и уважава като човек и е самоуверен в себе си той ще го прави и ще работи за вашта връзка и без да му налагаш кои са женски и мъжки работи и въобще няма да се замисля дали сте равни или не както и за нас се отнася същото.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 14th January 2008, 10:13
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

както и да го погледнеш мъжете и жените не могат да са равни...те не са и няма как да бъдат.за това сме два пола, за да се допълваме и това, което единия го няма, да го намери в половинката си.ако сме равни тогава какво? ще можем да си живеем по отделно. аз съм твърдо ЗА жените, които си седят вкъщи и си гледат семейството и ЗА мъжа, който ходи на работа да изкарва парички.
винаги единия ще е по-нагоре в йерархията. както може би знаете едно време...да не кажа преди дооооооооста години се е живеело в матриархат, сега в патриархат и някакси не мога да измисля дума която да ги комбинира двете
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Запротивемaнципaциятa
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:42.