IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 17th July 2008, 00:28
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Е все пaк не беше съвсем велик и не беше точно мъдър мъдрецa, но не сaмо той имaше желaние дa избягa от този остров. Дaн и Чък също искaхa дa се оттървaт от товa място и от консервaтивните хорa, които не приемaхa взаимоотношениятa. Серенa и Нейтън нямaхa тaкъв проблем.
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 17th July 2008, 00:56
MiCskillZ MiCskillZ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofiq
Мнения: 1 401
По подразбиране

Но Чък имаше дете.... Беше го научил да цени своята Страст*...


*Хората на острова имаха много странно разбиране за живота наоколо, и понеже бяха чули от странния белобрад човечец който беше дошъл от света зад сините очи на Осън и ги дари с "Металната Хартийка"... Та той докато получаваше обещаните плътски удоволствия крещеше думите "ох че страст" облизвайки половите органи на островитянките които му бяха в колибата, та те бяха решили, че думата страст в цивилизацията означава най-важното удоволствие в живота на един островитянин- неговото Куче което ближеше половите органи на собственика си... бел.ред.
__________________
Или сИ лиЧносТ иЛи Си ГовеДо....
Отговори с цитат
  #13  
Стар 17th July 2008, 13:19
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Мълвата за новодошлите се разводни из острова и всички се стреснаха много.
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #14  
Стар 17th July 2008, 13:36
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране


Тва ако го видят сценаристите на One tree hil и оная боза Gossip girl още един път ще излязат да стачкуват!
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 17th July 2008, 16:57
MiCskillZ MiCskillZ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofiq
Мнения: 1 401
По подразбиране

А ти не знаеш по време на Стачките на сценаристите, на острова какво се случваше ....
Стария Странен Джон и неговото приятелче вървяха по плажа, и намериха Най-обикновения обикновен рапан.... В него както в почти всички рапани на света живееха раци, които като по чудо вече не живееха там, та на пръв поглед и този рапан беше обкновен, и естествено нямаше рак, необкивеното на този обикновен рапан беше, че той можеше да мисли и да говори... Джон го вдигна и когато щеше да го хвърли в морето за да спаси и тъй вече не живящото раче в него рапана му се развика:
-Какво правиш?-рече той на гологлавото теме на Джон.
-Ми т'кмо се канех да те хв'рля в'в Водите На Великия Ос'н-рече Джон(забравихме да споменем факта че поради травмата на Странника Джон, той не можеше да казва буквата "Ъ")
-А ти не виждаш ли, че аз говоря?
-Ми забелязах, но с'м тв'рде отегчен и за това мислех да се замисля над този факт по-к'сно.
-сдфахсдгкфадсфгкасд- каза малкия Лукас.
"Интересно защо винаги децата са по-умни" замисли се странника Джон.
Рапана мислено почука по главата на Детето и му каза:
-Аз съм измислен от Великия Осън, ти няма ли да ме защитиш, този плешивец иска да ме изхвърли като мида на мокър пясък.
-Рррргггххххх.- каза малкия дълбаейки дупка където да заровят това мрънкало, защото не стига, че говореше ами то той не млъкваше. Мрънкало си беше този рапан... И факта, че се смяташе за измислен заливаше необикновеността на рапана.
-Чакайте ако ви споделя, че Великия ви Мъдрец Е пълен идиот съгласни ли сте да ме оставите?
Джон се замисли набръчка си челото и погледна рапана
-Какво искаш да кажеш- рече Джон
-Ми той е тъпак, и най-интересното е че умря опитвайки се да се превърне в риба.
"За рапан беше доста прозорлив" пак набръчка чело Джон и реши да го запази за после хвърлянето на този необикновено обикновен рапан. Пъхна го в гащите си и отиде да сподели тяйните му с останалите островитяни на острова...
__________________
Или сИ лиЧносТ иЛи Си ГовеДо....
Отговори с цитат
  #16  
Стар 17th July 2008, 17:02
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Невероятен стил имаш, MiCskillZ, напомняш ми Дъглас Адамс
Отговори с цитат
  #17  
Стар 17th July 2008, 17:04
MiCskillZ MiCskillZ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofiq
Мнения: 1 401
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от strangenick2
Невероятен стил имаш, MiCskillZ, напомняш ми Дъглас Адамс
мерси... Галактическия стопаджия ми е една от любимите книги между другото...
__________________
Или сИ лиЧносТ иЛи Си ГовеДо....
Отговори с цитат
  #18  
Стар 17th July 2008, 17:57
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MiCskillZ
А ти не знаеш по време на Стачките на сценаристите, на острова какво се случваше ....
Стария Странен Джон и неговото приятелче вървяха по плажа, и намериха Най-обикновения обикновен рапан.... В него както в почти всички рапани на света живееха раци, които като по чудо вече не живееха там, та на пръв поглед и този рапан беше обкновен, и естествено нямаше рак, необкивеното на този обикновен рапан беше, че той можеше да мисли и да говори... Джон го вдигна и когато щеше да го хвърли в морето за да спаси и тъй вече не живящото раче в него рапана му се развика:
-Какво правиш?-рече той на гологлавото теме на Джон.
-Ми т'кмо се канех да те хв'рля в'в Водите На Великия Ос'н-рече Джон(забравихме да споменем факта че поради травмата на Странника Джон, той не можеше да казва буквата "Ъ")
-А ти не виждаш ли, че аз говоря?
-Ми забелязах, но с'м тв'рде отегчен и за това мислех да се замисля над този факт по-к'сно.
-сдфахсдгкфадсфгкасд- каза малкия Лукас.
"Интересно защо винаги децата са по-умни" замисли се странника Джон.
Рапана мислено почука по главата на Детето и му каза:
-Аз съм измислен от Великия Осън, ти няма ли да ме защитиш, този плешивец иска да ме изхвърли като мида на мокър пясък.
-Рррргггххххх.- каза малкия дълбаейки дупка където да заровят това мрънкало, защото не стига, че говореше ами то той не млъкваше. Мрънкало си беше този рапан... И факта, че се смяташе за измислен заливаше необикновеността на рапана.
-Чакайте ако ви споделя, че Великия ви Мъдрец Е пълен идиот съгласни ли сте да ме оставите?
Джон се замисли набръчка си челото и погледна рапана
-Какво искаш да кажеш- рече Джон
-Ми той е тъпак, и най-интересното е че умря опитвайки се да се превърне в риба.
"За рапан беше доста прозорлив" пак набръчка чело Джон и реши да го запази за после хвърлянето на този необикновено обикновен рапан. Пъхна го в гащите си и отиде да сподели тяйните му с
останалите островитяни на острова...
Докато той преминаваше точката от единия край на острова до другия
му край, което с и е доста дълъг път особено за стар човек като него,

Чък излезе от дома си - една много хубава къщичка, която той закупи преди време срещу два тека от един вече доста стар бисексуален островянин, и там определяше срещите си с Дан. Тази къщурка беше отдалечена , но за всеки случай двамата се срещаха единствено след залез слънце.
Този ден обаче Чък искаше да бъде различно и се запъти към тази добре устроена колиба на двамата обичащи се младежи, а слънцето все още имаше причина да стои високо в небето.
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #19  
Стар 18th July 2008, 23:04
Аватара на vafli4ka
vafli4ka vafli4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Хасково
Мнения: 938
По подразбиране

Тогава Чък се замисли,дали да не направи нещо необичайно и седна на един камък,за да размишлява за бъдещето.Измина доста време,а той размишляваше ли размишляваше,докато най-накрая не стигна до извода,че животът е кратък и трябва да се живее ден за ден.В този ред на мисли,стоейки си на камъка,отново се замисли - как ли да направи бъдещите си мигове незабравими...
__________________
If I opened my heart and stood naked before you would you know how to stand there and look in my eyes?!?!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 19th July 2008, 16:55
MiCskillZ MiCskillZ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofiq
Мнения: 1 401
По подразбиране

И реши....

Тръгна да търси балон, за неговата цел трябваше му просто един най-обикновен син балон.... но проблема беше в това.... НЕ знаеше как изглежда.... по пътя видя една карамелена членка на племето БУБУ, добре че им знаеше езика:
-ясръТ иС нолаБ, каК аджелгзИ?- каза Чък на техния таен език*.
-въкаК Тявц???
-нис
-йатиП ножД, йоТ еанЗ...
И Чък тръгна да пита Странния Джон, дали знае от къде да си намери син балон.

*както предполагам забелязахте езика на племето Бубу, не е кой знае колко таен, но те дълбоко вярват, че говорят най-неразбираемия език на света, и за да ни затрудняват всяка буква завърша с главна буква и когато я изричат я изричат с гърлено крещене на дадената буква.... Общо взето странно племе беше племето Бубу.... винаги искаше нещата които няма, всеизвестен факт е, че всички хора от това племе се раждат Албиноси, но адски много се радваха да ги наричаш карамелени... Ако им кажеш че са бели те, те замеряха с добре отопчени(не знам как е думата) топчета сополи.... бел.ред.
__________________
Или сИ лиЧносТ иЛи Си ГовеДо....
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Имaлоедновреме
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:10.