IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 3rd November 2007, 18:27
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Reason, аз също съжелявам, че при теб операцията не се е получила! Не го пожелавам на никого! ВСИЧКИ грешат! Сега си се насочил към Джамбазов, който едва ли е безгрешен. Сигурна съм, че има хора, които биха те уверявали да не ходиш при него по една или друга причина. Гаранция няма. Тук сме, за да преценяваме способностите на даден хирург, базирайки се не само на ЕДНО мнение. Напоследък толкова се спори тук, че чак става тежко за четене. Хайде мир.
Отговори с цитат
  #92  
Стар 3rd November 2007, 18:36
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Когато отидох при него преди 3 години, той ме уверяваше как щяло всичко да е наред и как нямало да има проблеми и т.н.След първия фал, който се получи при него ровейки се из интернет попаднах на форум, в който той отговаряше на питания на потребители.Регистрирах се и анонимно го попитах, за това каква е гаранцията операцията да е успешна.Той даде интересен отговор от сорта на:Каква гаранция Вие искате и мислите, че би Ви удовлетворила?
Тоест един вид искаше да каже, че такава няма.Е, добре, защо подяволите, когато ходих на личен разговор с него той не ми каза това?И колко операции са му необходими да направи, за да се получи добър краен резултат?2,3...N?Нито съм Банка ДСК АД, нито съм автомобил, за да си прави с мен малки, но много "ремонти"!
Отговори с цитат
  #93  
Стар 4th November 2007, 15:20
stilna_mlada stilna_mlada не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 149
По подразбиране

Не разбрах само, защо отиде при Тонев? Някой препоръча ли ти го или ти сам си го избра и по какви критерии?
Отговори с цитат
  #94  
Стар 4th November 2007, 17:01
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

2003-та нямаше много много пластични хирурзи.Признавам си беше ме срам, че ще си правя такава операция и не се допитвах до никого.Рових се в нета, но малко успявах да намеря.Намерих тогава единствено Тонев и Сердев.Втория много бързо разрах, че е въздух под налягане, а за Тонев нямаше отзиви.Този форум също не съществуваше тогава.Отидох при него на консултация и отношението, което получих от него ме удовлетвори напълно и ме успокои.Отдавам грешките му с мен на това, че нямаше много практика тогава.Подразни ме факта, че не беше честен до край с мен.Дори и да ми беше казал тогава, че няма гаранция пак щях да се оперирам при него, просто защото тогава все още не се говореше токова свободно както сега.Плюс това не познавах хора, които са си правили пластични операции.След година разбрах къде другаде се правят пластични операции в Пловдив, но като отидох ми кааха, че отдавана не правили такива неща.Препратиха ме при Асенов, който е колега на Тонев в хирургиите в Пловдив.След още една година, обаче разбрах, че всъщност на мястото където ми обясниха, че ужким не се занимавали с подобна дейност не било така.Те никога не са спирали да ги правят.Оказа се, че имало някви борби за "клиенти", които били препращани при определени лекари.Общо взето смътни времена бяха тогава.Дай Боже, човека да се е научил...
Отговори с цитат
  #95  
Стар 4th November 2007, 19:38
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Reason, съжалявам за случилото се с теб! Успешна реоперация ти желая.
Но сега искам да кажа за момичето, с което бях в една стая след операцията. На нея Тонев й беше правил и носа и ушите. Изглеждаше много добре и точно, защото беше останала доволна от работата му, беше отишла при наго да си прави и мамопластика.
Така, че очивидно има прогрес в работата му...не само за цици, а и за лице.
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #96  
Стар 9th November 2007, 11:49
monti monti не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 93
По подразбиране

А някой да ми каже нещо за Медикус алфа ?Д-р Тонев ще ме оперира там аз мислех че работи само в Каспела или поне никой не е споделял за Медикус . Пак започвам да се шашкам.
Отговори с цитат
  #97  
Стар 9th November 2007, 12:07
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Др.Тонев работи освен в Каспела и в Медикус.Има ли значение къде ще си?Важото е да мине всичко ок,и да си доволна от новите придобивки.
Аз ще се оперирам при него в Пловдив.Пиши после как е минало в тази тема.Да не ни забравиш.И аз се шашкам защото моята дата е на 03.12.До тогава ще събирам инфо за да се подготвя психически.
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #98  
Стар 9th November 2007, 12:16
monti monti не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 93
По подразбиране

много ясно че ще пиша ама аз съм на 30.10 и не знам дали няма да остана в Пловдив по дълго може да не съм ти от полза секси ти сигурно си споменала вече ама не си спомням вие на какви сс.се спряхте аз исках 390 но док. ме отряза категорично и каза350сс. се си мисля че ще са малко пуста лакомия.Прецени че имам около 300 но на мен не ми се вярва
Отговори с цитат
  #99  
Стар 9th November 2007, 13:54
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от monti
много ясно че ще пиша ама аз съм на 30.10 и не знам дали няма да остана в Пловдив по дълго може да не съм ти от полза секси ти сигурно си споменала вече ама не си спомням вие на какви сс.се спряхте аз исках 390 но док. ме отряза категорично и каза350сс. се си мисля че ще са малко пуста лакомия.Прецени че имам около 300 но на мен не ми се вярва
:P :P Не се притеснявай, мило. Дори и да е "сбъркал" в преценката си, че имаш 300 сс, да речем че имаш 200 + 350 = страхотен бюст, повярвай ми. Аз съм с 375, а преди това нямах и 50 сс и пак се получиха добре. Успех!
Отговори с цитат
  #100  
Стар 9th November 2007, 14:32
monti monti не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 93
По подразбиране

много ти благодаря Гуени дано си права ако мога по късно ще ви пусна снимка да се види нагледно какви са сега а току що ти гледах снимчиците изглеждаш супер след браулифта.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДаседоверялинадрТонев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:31.