IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #591  
Стар 6th November 2008, 21:53
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Имплантирал ти е нещо там ... ....
Отговори с цитат
  #592  
Стар 7th November 2008, 10:10
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

аз също съм оперирана при Тонев но нямах нито една синина по тялото,все едно не съм оперирана.
само коремчето ме наболяваше все едно имам колики.
Отговори с цитат
  #593  
Стар 7th November 2008, 21:38
paq4eto paq4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Sofiq
Мнения: 21
По подразбиране

Днес се дигнах и отидох да Пловдив да ме види,каза,че не е страшно и ще ми мине за 3-4 дни,събрала се е течност там и трябва да се резорбира от организма,успокои ме.Искам да ви питам и нещо друго,гърдите ми започнаха да правят някакви мускулни спазми и се втвърдяват и отпускат,колко време ще е така и колко време ще са отекли?Много ви благодаря за съдействието.Целувки
Отговори с цитат
  #594  
Стар 7th November 2008, 22:01
Аватара на Кари Брадшоу
Кари Брадшоу Кари Брадшоу не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Sofia
Мнения: 208
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от paq4eto
Днес се дигнах и отидох да Пловдив да ме види,каза,че не е страшно и ще ми мине за 3-4 дни,събрала се е течност там и трябва да се резорбира от организма,успокои ме.Искам да ви питам и нещо друго,гърдите ми започнаха да правят някакви мускулни спазми и се втвърдяват и отпускат,колко време ще е така и колко време ще са отекли?Много ви благодаря за съдействието.Целувки
Това е добра новина
Отговори с цитат
  #595  
Стар 9th November 2008, 23:31
paq4eto paq4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Sofiq
Мнения: 21
По подразбиране

Отоците ми спаднаха,болките намаляват и се надявам скоро да съм доволна и да изпитам радостта от новичките придобивки.
Отговори с цитат
  #596  
Стар 11th November 2008, 06:13
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

ЧЕСТИТО И ОТ МЕН!Със здраве да се фрицкате!
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #597  
Стар 12th November 2008, 12:52
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Здравейте момичета!!!Едва днес се докопах до компа за да ви пиша ...В петък на 07.11 ме оперираха.Всичко мина много добре. Не съм имала болки /само като ми извадиха дренчетата/ и сега си почивам в къщи. Вече си имам нови цицки и благодарение на док. Тонев съм добре. Слава богу,че навреме са ми извадили старите импланти,защото вътре е станало нещо страшно. Доктора каза ,че за пръв път вижда такива образувания като моите и ми даде месата да ги изследвам в лаборатория. Ще видим какво ще се окаже. Така,че аз си нямам вече мои гърди/всичко е остъргано и изчистено/ но пък си имам хубавки импланти.Кажете ми толкова стегнат ли трябва да е сутиена,че чак не мога да дишам и ми прожулва под мишниците?
Отговори с цитат
  #598  
Стар 12th November 2008, 16:34
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Ами не чак да ти спира даха,но да ги държи доста добре,така че да не мърдат.Но виж при теб е друго положението,в смисъл с операцията и изчистването,така че моят съвет е да попиташ док
Отговори с цитат
  #599  
Стар 13th November 2008, 00:17
paq4eto paq4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Sofiq
Мнения: 21
По подразбиране

честито мила и да нямаш повече проблеми.Моят сутиен сущо беше много стегнат,сега съм на 1 седмица и вече дишам по-нормално,с него се чувствам сигурна,даже съм си поръчала още един.Утре ми махат конците и доктора ще ми го донесе и ще изпера този.
Отговори с цитат
  #600  
Стар 15th November 2008, 11:54
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Паяче, кажи как мина махането на конците-боли ли много?Аз ще ходя в понеделник и се притеснявам,защото като ми махаха дренажа- чак изкрещях от болка. Добре,че нямаше никой на етажа/беше неделя/ иначе щяха хората да подскочат...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДаседоверялинадрТонев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:07.