IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #421  
Стар 13th May 2013, 15:28
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ей браво, стискам палци всичко да се е получило и ще чакаме снимки, когато си готов за тях. Обаче при теб много са те мъчили, човече това е много дълга операция и сега заради упойката се чувстваш парцал.

Аз пък сега се замислих, нали знаеш жените колко лесно се хващат по разни писаници по списанията, за това ако мъжът има голям номер обувки или голям нос, значи има и голям .......

Направо да се зачуди човек да си резне ли носа или не
Това беше шегичка, просто се опитвам да ви повдигна настроението, че в този раздел на форума виждам доста страдание, а това не ми харесва
Отговори с цитат
  #422  
Стар 14th May 2013, 07:31
krokodil krokodil не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 44
По подразбиране

Хора, аз съм на 3 седмици вече, обаче още не чувствам изобщо върха и лявата страна на носа си, подут е и от топлото, и ако правя някакви по-интензивни упражения се раздува вътре лигавицата, затруднява ми се дишането, секрети също имам, макар, че яко пръскам със Стеримара и сребърната вода.
Кажете ми нормална ли е тази безучвственост и докага продължава, силно се надявам всичко да е наред, изпаднала съм в страх вечер да не си легна на носа и да го изкривя или да му направя нещо...
Страх ме е да почна да си тичам по-интензивно пак и да ходя на фитнес
Момчета, пуснете снимки и вие, да ви видим мъжките нослета!!!))))

Последно редактирано от krokodil : 14th May 2013 на 07:34
Отговори с цитат
  #423  
Стар 14th May 2013, 08:06
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Крокодилче, и аз нямам чувствителност на върха на носа,твърд е,секрети и аз имам. Чела съм,че безчувствеността продължава до 6-тия месец.Явно е нормален период.
Отговори с цитат
  #424  
Стар 14th May 2013, 08:47
veron4eto veron4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 16
По подразбиране

И при мен положението е същото, в допълнение кожата на носа е суха, грапава и малко синее, а самият нос понякога ми придърпва и тежи. Предполагам, че е нормално, особено като чета коментарите и в другите теми.
Между другото докторът ми каза, че вече няма проблем внимателно да издухвам носа, за да не се натрупват секретите, така че това доста помага на дишането.
Отговори с цитат
  #425  
Стар 14th May 2013, 11:40
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

При мен чувствителността се върна до края на втория месец. А относно секретите явно е идивидуално, защото след 14-ден нямах никакви...
Отговори с цитат
  #426  
Стар 14th May 2013, 16:34
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Скоро ще ви покажа снимки за консултация, тъй като вие сте добре запознати повечето, а аз не съм бил на консултация и ще е добре да чуя мнения.

Все пак добре, че може да се постват снимки, които да се виждат само от регистрирани, защото не искам никой, който ме познава да знае, че имам намерения да си коригирам носа, преди това да се случи.

Може и вероятността да е малка да ме види някой познат, но винаги има риск ! Във турският форум, който го разглеждах през google chrome разбрах, че там може да се разглежда личната галерия на потребителя, само след не по малко от 25 поста във форума, това много добре измислено.
Отговори с цитат
  #427  
Стар 15th May 2013, 15:29
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
Red face

Цитирай:
Първоначално написано от krokodil Виж мнението
Страх ме е да почна да си тичам по-интензивно пак и да ходя на фитнес
Момчета, пуснете снимки и вие, да ви видим мъжките нослета!!!))))
Спокойно можеш да тичаш и да ходиш на фитнес. Аз не веднъж съм говорила с Асенов за притесненията си относно спорта, понеже тренирам таекуондо и се състезавам. Естествено той никога не пропускаше възможност да се помайтапе с моите "бойни страсти". Така, че фитнеса и бягането не биха ти навредили. 3 седмици не са малко - не подценявай възстановителните функции на собственият си организъм - за този период има определена степен зарастване, не е пълно, но е достатъчно за да понесе средно физическо натоварване.

Колкото до чувствителността на носа, въпреки че минаха 4 месеца от моята операция, аз също чувствам опъване на носа при определени мимики. Връхчето ми все още е доста твърдо и на моменти доста болезнено. Но по него е работено доста, така че мисля, че е нормално.

Последно редактирано от Beauty_on_Duty : 15th May 2013 на 15:53
Отговори с цитат
  #428  
Стар 15th May 2013, 18:30
erika19 erika19 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 9
По подразбиране

Аз започнах да тренирам вече,първо имах притеснения като Крокодил,но сега даже се чувствам по -добре ,само където не правя някои упражнения във фитнеса напрягащи главата,поне в началото т.к. д-ра ми каза да внимавам....
Отговори с цитат
  #429  
Стар 23rd May 2013, 23:00
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Асенов обясни ли ти защо плаките ще стоят толкова дълго време?
Отговори с цитат
  #430  
Стар 26th May 2013, 15:43
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

А би ли показала снимка и от преди, ако нещо може и на ЛС, защо ми важно да видя за какво става на въпрос и това, което ти е казал доктора, дали е защото те не могат да го направят или просто не е възможно. На мен ми харесва правият ти нос и въобще всичко, което виждам на снимката , обаче качеството на снимката е много зле. Красиво лице и лошо качество на изображението е много лоша комбинация !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:02.