IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 24th January 2007, 22:34
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Червенокоска,смисъл има, зависи от положението. Аз бях оглушала от сливиците А доколкото знам, ако се извадят всички, няма как третата да порастне пак.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 25th January 2007, 01:13
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

8)
Отговори с цитат
  #43  
Стар 25th January 2007, 12:25
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Много благодаря за съветите, въпреки, че малко изместихме темата от пластична на чисто битова хирургия! Моля за извинение, ама Бюти, тази тема която пусна за упойките наистина ме шашна, преди да се оперирам най-малко мислех за последствията от упойката! А при мен дори, Калкова беше готова да ми отмени деня на операцията заради анастезията! Чудя се на куража, който имах да се реша на операция, но естествено тази тема още я нямаше в ефир
Отговори с цитат
  #44  
Стар 25th January 2007, 12:30
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #45  
Стар 25th January 2007, 16:50
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Естествено ,че трябва да си ги казваме ,в крайна сметка трябва да знаем какви права имаме и какви рискове крие една анестезия
Отговори с цитат
  #46  
Стар 27th January 2007, 21:42
merry merry не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1
Изпратете съобщение чрез ICQ до merry
По подразбиране

понеже ми предстои операция на носа се интересувам от всички рискове които евентуално могат да се появят.много се притеснявам от упойката дали наистина ще ми подейства! сьщо така искам да питам някой чувал ли е за др Недев от клиника Темелков гр.Варна моля пишете ми
Отговори с цитат
  #47  
Стар 28th January 2007, 23:21
Poly Poly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 117
По подразбиране

Аз съм ходила при д-р Недев,защото имах в продължение на година постоянна хрема. Еми оправи ме човека,но не зная колко е добър в операците.Да допълня и,че е със страхотно чувство за хумор

А за упойките - като пуснах темата имах едни страхове,но сега след всичко написано - изпадам в кома от ужас
Отговори с цитат
  #48  
Стар 24th February 2007, 13:00
llkk llkk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 1
По подразбиране

Относно темата за анестезиите искам да ви кажа, че е редно,а и най-добре за всеки от вас да се консултира с анестезиолога,който ще се занимава с вас.Именно той е човекът,който може най-добре да отговори на въпросите ви и да ви успокой от предстоящата анестезия.Всяка анестезия крие някакъв риск,но същия риск носи и самата хирургическа интервенция,само дето хирурзите си траят,за да не ви подлашват излишно.Доверете се на анестезиолога,защото той е и човекът който се грижи за вас в следоперативния период когато лежите в реанимация или интензивното отделение.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 24th February 2007, 15:07
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от llkk
Относно темата за анестезиите искам да ви кажа, че е редно,а и най-добре за всеки от вас да се консултира с анестезиолога,който ще се занимава с вас.Именно той е човекът,който може най-добре да отговори на въпросите ви и да ви успокой от предстоящата анестезия.Всяка анестезия крие някакъв риск,но същия риск носи и самата хирургическа интервенция,само дето хирурзите си траят,за да не ви подлашват излишно.Доверете се на анестезиолога,защото той е и човекът който се грижи за вас в следоперативния период когато лежите в реанимация или интензивното отделение.
В западна Европа е нормална практика преди операция да се видиш с анестезиолога който ти задава разни въпроси за здравословното ти състояние и ти обеснява наи подробно какво ще ти прави!Аз по природа съм много страхлива и не търпя на болка , бях споделила това с лекаря а той от своя страна беше го записал в картона ми и при срещата ми с анестезиолога той вече знаеше за страховете ми.Отдели ми достата4но време за да разсее страховете ми а по време на операцията да не чуствам никаква болка.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 24th February 2007, 15:28
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

При мен имаше също 1 час разговори с анестезиолога преди операцията но и въобще с целят екип тоест двамата оператори+анестезиолога. Проф.Темелков също присъства но предполагам че това се получи защото се извършваше за първи път подобна операция на здрав човек и общо взето ме гледаха като писано яйце чак неудобно ми ставаше на моменти.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Запълнатаупойка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:18.