IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #371  
Стар 20th April 2013, 23:18
Nose Nose не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 74
По подразбиране

Елена,това че ще ти е 1ва операция е голямо предимство от финансова гледна точка,а и за крайния резултат също! Много добре си направила,че 1во си се позаинтересувала,прочела си мнения за хирурзите... Защото аз намерих този форум едва,след като си изпатих,уви...

За асиметрията на лицето,и аз я имам,макар да не съм падала.Нормално е,доста хора я имат,просто при нас кривите носове засилват този "ефект" Мисля си,че ако се центрират право върху лицето , то ще стане по-симетрично.

Последно редактирано от Nose : 20th April 2013 на 23:21
Отговори с цитат
  #372  
Стар 20th April 2013, 23:26
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

И аз се радвам, че го има този форум, не че не бях сменила в главата си няколко БГ доктора, но към всеки имах резерви, сега определено нямам ти решила ли си кога и при кой ще ходиш?
Отговори с цитат
  #373  
Стар 20th April 2013, 23:44
Nose Nose не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 74
По подразбиране

Илхан или Дилбер! За Авшар не си мисля изобщо,идва ми прекалено скъп и не мога да си го позволя...
С Дилбер смятам да се чуя идната седмица.Момичето,което ми превежда от турски е болно обаче,и тя и всички в тях,и чакам да се оправи,за да не я занимавам с моите си проблеми... Тогава ще я накарам да се обади на Дилбер...
С Илхан консултацията ми е мнооого напред,чак края на юли...
Отговори с цитат
  #374  
Стар 21st April 2013, 06:19
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Авшар е много добър но наистина е най скъпия в Турция. В фейсбук го наричат< the lord of the nose>.За мен беше много важно заради белега защото тук в България на колкото консултации отидох ми разправяха, абе ние ще те оправим ама има вероятност да се скъса кожата на белега представяте ли си.
Ами рими, заради белега ти на теб ти е трябвал пластичен хирург , не знам до колко другите турски УНГ хирурзи биха се справили. Много точно си се насочила към него. А имаш ли представа за другите ревизии на какви цени са били. Аз си спомням като исках цена от него преди 3 месеца ми беше написал 8500 евро.
Отговори с цитат
  #375  
Стар 21st April 2013, 06:25
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
В Истанбул ще ви трябват електронни карти които се зареждат с определена сума за градския транспорт с тази карта могат да пътуват няколко души за да не си купувате за всяко качване билет с картата излиза по евтино и по удобно Утре ще я питам моята приятелка от къде в Истанбул купи такава карта тя я купи докато бях в болницата
Картата се казва Истанбулкарт, купува се около трамвайните спирки , аз си купих такава от автогарата. Преди да сляза в метростанцията от една сергия . Само питаш Истанбулкарт и ще те насочат Иначе на автогарата имаше един който знае български и го питах за метростанцията , тръгнах към нея , след това питах един младеж при самата метростанция на английски за метрото и дали знае от къде да си купя Истанбулкарт и той ми посочи сергията , която се намира до входа за метростанцията.
Отговори с цитат
  #376  
Стар 21st April 2013, 09:29
zara_6666 zara_6666 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 55
По подразбиране

[QUOTE=Rabiosa;786047]За брадичка, едва ли...но уши мисля, че може....все пак е УНГ
Аз бях гледала на Илхан....брадичка+нос,уши+но , устни+нос.На мен ми се иска третото,но ме е страх да не станат прекалено"сочни" че после направо не знам какво ще правя този доктор

Последно редактирано от zara_6666 : 21st April 2013 на 15:48 Причина: :)
Отговори с цитат
  #377  
Стар 21st April 2013, 09:30
zara_6666 zara_6666 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 55
По подразбиране

Rimi,много ти e хубаво нослето,честито!

Последно редактирано от zara_6666 : 21st April 2013 на 11:02
Отговори с цитат
  #378  
Стар 21st April 2013, 10:51
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Честито, Рими! Чудесен резултат!
Отговори с цитат
  #379  
Стар 21st April 2013, 12:16
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

[QUOTE=zara_6666;786091]
Цитирай:
Първоначално написано от Rabiosa Виж мнението
За брадичка, едва ли...но уши мисля, че може....все пак е УНГ
Аз бях гледала на Илхан....брадичка+нос,уши+но , устни+нос.На мен ми се иска третото,но ме е страх да не станат прекалено"сочни" че после направо не знам какво ще правя този доктор
Значи съм в грешка...Зара а знаеш ли за уши Илхан колко взима?
Той прави и устни?!?!?!?!? Добър ли е, знаеш ли? Направо да взема да му кажа пълна промяна да ми прави Можеш ли да провериш дали хората са доволни от устните, които прави, с какво ги прави и колко струва

Последно редактирано от Rabiosa : 21st April 2013 на 12:19
Отговори с цитат
  #380  
Стар 21st April 2013, 13:45
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Кери единият от пациентите беше мъж от Швейцария операцията му струваше 11000 евро но съчетана с лифтинг не можах да разбера колко от тях са за носа но като се има предвид че моя нос струваше 9400 евро мисля че неговия излиза по евтино. До колкото помня Бъни беше споменала че в Англия цените са горе долу същите като на Авшар и моя нос излезе горе долу колкото нейния в Англия.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:58.