IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 8th May 2006, 12:03
Poly Poly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 117
По подразбиране За пълната упойка

Чувала съм, че пълната упойка съкращава живота с години...Какво знаете по въпроса? Аз лично два пъти съм раждала с пълна упойка и сега бих искала да си направя липосукция и цици, ама много се притеснявам да не ми станат много упойките.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th May 2006, 12:35
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

хахахах, е ше умрем млади и красиви, кво се притесняваш
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th May 2006, 12:35
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

Това за съкращаването на живота се отнася за упойките от преди 20 години. Съвременните не влиаят на продължителността на живота. На мен ми обясниха, че се правят от азотни газове, а азота съществува и в атмосферата и ние го приемаме чрез кислорода.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th May 2006, 12:34
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

За двуазотния окис (N2O) е вярно, че изцяло се издишва, а не се задържа в организма. Но това не е същото вещество, което е в атмосферата - инертният азот (N2).

При общата упойка освена двуазотния окис ("райския газ") се приемат и лекарства венозно, като част от тях се отделят непроменени, а други се разграждат от черния дроб. Но е неоснователно да мислиш, че общата упойка ще ти скъси живота. Просто по-голямо медикаментозно натоварване, и толкова.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th May 2006, 09:57
Poly Poly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 117
По подразбиране

А някой гледал ли е по Discovery един филм за това колко случая има на хора, които не ги е хванала упойката, т.е. били напълно в съзнание, но без да могат да помръднат или да кажат нещо и са чувствали ужасната болка през цялото време на операцията. Чак има клуб на такива хора, като това им е оставило травма за цял живот.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th May 2006, 10:00
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Офф, попадала съм, толкова е ужасно!!!
Аз от един зъб като ми вадиха колко ме беше страх, а да ме режат... То може и да не боли, но самата мисъл може да те унищожи...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th May 2006, 10:02
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Не се притеснявайте от пълната упойка- сега са доста усъвършенствани. Все пак не е добре да се подлагаме често на пълна упойка, защото все пак си е стрес за организма. Аз например една седмица след упойката и при секциото и при пластиката се чувствах като "цапната с мокър парцал"
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th May 2006, 15:36
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

мен са ме оперирали с пълна упойка два пъти,сга ми предстой нова операция,пак с пълна упохйка и да ви кажа честно страх ме е малко
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10th May 2006, 17:45
Truth Truth не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 104
По подразбиране

Според мен, съвременните упойки не са прекалено вредни, натоварват организма разбира се, но нали и операциите не са всеки ден. Но хубаво е в дните преди и след упойката храната да е по-лека, да няма алкохол и т.н.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 23rd January 2007, 19:36
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Запълнатаупойка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:28.