IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #181  
Стар 21st August 2008, 00:22
radet0o0 radet0o0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 2
По подразбиране hmm

днес разбрах за тези хапчета и мисля утре да се ги поръчам но казах на сестра ми за тях и и обясних (като за странични ефекти)че от тях имаш много енергия и не ти се спи, наспиваш се бързо и не ядеш и тя ми отговори: Ами да това сигурно са амфетамини, не ти се яде, сменяш си настроенията постояно, имаш много енергия и слабееш, не се пристастяваш кам тях както към екстази или хероин но ти изяждат направо черния дроб и са много вредни за здравето.
Каза ми също да поровя в google за амфетамини и щяло да ми излезнат признаците които сте написали по горе (това което сте написали за саня и за енергията) .........
Отговори с цитат
  #182  
Стар 21st August 2008, 00:29
radet0o0 radet0o0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 2
По подразбиране me again

пак съм аз.
Ето и какво намерих в гоогле (съжелявам и ако някои преди мен е казал че това може би са амфетамини, просто не ми се четат всичките мнения по темата).

Амфетамините са психо-стимулиращи синтетични вещества, предназначени за медицински цели. Много употребявани през Втората световна война, по време на войната във Виетнам и от хипитата. В първите години на използване са предписвани при депресивни състояния и като средство за отслабване.

Описание: получават се изцяло синтетично. Към тях спадат: бензедрин, фентамин, векамин. Често употребявани амфетаминови производни са : метиламфетанин, метедрин, первитин. Същите са познати под различна форма: таблетки и инжекционно.

Действие: предизвикват еуфория, възбуда с усещане за енергичност, повишен тонус, повишено настроение, супер активност, маскиране на умората, повишена работоспособност.
Преките физиологични и психични ефекти са: сухота в устата, разширени зеници, повишено кръвно налягане, ускорен пулс, повишена температура, учестено дишане, прилив на енергия.Продължителната употреба води до увреждане на мозъчните клетки,параноидно състояние, безпокойство, тревожност; психични симптоми, които могат да прераснат в агресия; повишено кръвно налягане; кожни обриви и инфекции.

Последици: бързо развиване на толерантност и покачване на дозата, апатия, безсъние, депресия, дезориентация, тревожност, загуба на апетит, конвулсии, понякога смърт. Развива се силна психична зависимост
Отговори с цитат
  #183  
Стар 21st August 2008, 21:47
ninacvetanova13 ninacvetanova13 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Ефекта е невероятен,пише ви една 40 годишна жена.Забързана в ежедневие и работа пропусках да обръщам внимание накъде отиват килограмите ми,но давайки си сметка един ден вярвайте ми ужасих се от самата себе си.Няма жена която да не иска да изглежда добре,всъщтност има такива на който не им пука,но аз нейсках да бъда от тях.Мили дами започнах като много от вас на сляпо,свалих всички излишни килограми,та дори и повече,Боже чуствах се и се чуствам чудесно,нямах никакви странични ефекти,но може би всичко е в нагласата на човек.Няма как да правя реклама на продукт върнал самочуствието ми на жена,но бих искала да кажа на всички само едно-НЕЧАКАЙТЕ.
Отговори с цитат
  #184  
Стар 11th September 2008, 16:07
k444 k444 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1
По подразбиране

здравейте,пия хапчетата от 10 дни.искам да ви кажа че съм неадекватна,дезориентиран ,световъртежа не спира.изследвания на лекарството не могат да бъдат направени от всеки защото трябва да бъдат извършени в специална лаборатория.и се чудя само на мен ли ми е зле,моля ако има друг като мен нека отговори
Отговори с цитат
  #185  
Стар 5th October 2008, 03:35
Ventzislava Ventzislava не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Висока сум 170см и тежа 70кг. Чувствам се перфектно и сьм много щастлива в собствената си кожа
Отговори с цитат
  #186  
Стар 7th October 2008, 13:58
Аватара на elvins
elvins elvins не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 13
По подразбиране

Аз също взех вчера таблетките "Супер слим". Достави ми ги жена, въпреки че по тел. разговарях с мъж. В кутия зелена са и на тях има превод на руски език. ТЪй като знам руски го прочетох и не видях нищо обезпокоително. Имат срок на годност и дата на производство. Но най вероятно се внасят контрабандно, защото нямат описание на български и разрешително за внос от МЗ. Определено се замислям дали да ги пия, след тази информация която прочетох. Ако някой се интересува от тях взела съм за целия курс опаковка и половина и ги предлагам ако някой е решил да ги пие. Нека да ми пише на личния пр.
Отговори с цитат
  #187  
Стар 8th October 2008, 13:42
j_joy j_joy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Би трябвало да са същите. Моите са ето така, с опаковка: http://super-slim.net/index1.html
Отговори с цитат
  #188  
Стар 9th October 2008, 08:01
j_joy j_joy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3
По подразбиране

На мен лично - добре! Нямам проблеми със съня вечер. Само това с жаждата, но се преживява! На моменти си усещам пулса ускорен, но не знам дали е от хапчетата, защото аз така или иначе съм била винаги с по-ускорен пулс.
Отговори с цитат
  #189  
Стар 10th October 2008, 10:14
Аватара на elvins
elvins elvins не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 13
По подразбиране супер сдлим

Като ви слушам момичета и аз май се навих да ги почна! Мойте също изглеждат така като на STEIISI1. Две мои колежки си купиха също и вече 4 ден ги пият пък нищо им няма. Това със глупостите че били амфетамини ми се струва доста тъпо, притова за 40-50 лева?! Има ли някой тук който ги е ползвал поотдавна да каже резултата? Има ли йо-йо ефект след време, че то ако си възвръщаш кг. след период от време, що да се тровиш?! Пишете моля, тези които вече сте ги употребявали и как се чувствате след това, като ги спряхте?
Отговори с цитат
  #190  
Стар 12th October 2008, 15:46
Аватара на elvins
elvins elvins не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 13
По подразбиране За хапчетата Супер слим

Виждам че още никой не е писал след мен. Вчера сутринта взех първото (със сигурност и последното) хапче. До обяд се чувствах добре, пиех вода според препоръките, почти нищо не ми се ядеше, докъто не дойде следобеда! Започна се с изнервеност, или по-точно напрегнатост, след което започна силно главоболие! До вечерта не спираше главоболието, при което реших да си премеря кръвното налягане! Изпаднах в ужас и шок 166/100. Главоболието продължи цяла нощ, главата ми беше като изтръпнала и не можех да си намеря място! Кръвното ми играеше но беше постоянно високо. Чак сутринта към 5 ч. се поотпуснах и успях да заспя нормално. Естествено не повторих взимането на хапчето тази сутрин. В 10 ч. сутринта кръвното ми беше още високо, някъде 150/90, но постепенно ми се нормализира и сега е 125/85.Мисля че състоянието ми е породено от приема на тези таблетки, защото в момента нищо ми няма. И все пак ще отида при лекаря за профилактичен преглед през седмицата за да се уверя в състоянието на здравето си! Но определено не бих рискувала повече да приемам тези таблетки, защото искам да съм здрава! Не натрапвам мнението на никого, просто искам да споделя какво изживях. И поради факта, че таблетките са с неясен произход и забранени в някои държави смятам да потърся друг алтернативен и безопасен за здравето метод за отслабване!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: SUPERSLIM
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:58.