IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2991  
Стар 1st February 2012, 12:11
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Бижу, ако говориш за Ильо Стоянов, цените му са абсолютно актуални. Единственото странично плащане е да си платиш изследванията и сутиена. Останалото - операция, седене в болницата, ядене, пиене на корем, превръзки, конци и прегледи не се плащат допълнително.
А аз имам един хем неудобен, хем смешен въпрос. Вчера за първи път от как съм с импланти правих секс, уж исках да внимавам ама нещата станаха малко по невнимателни така да го кажа...и в един момент човека даже едно хубаво се отпусна отгоре ми върху гърдите и аз не се усетих в началото ама после се замислих леле да не се спукат. Сега чета какви са реакциите при спукване и пише че не може да разбереш сам. Не ме боли, не ме сърби...има ли някаква опасност от някое усложнение, на два месеца съм вече. (засрамена емотиконка)
  #2992  
Стар 1st February 2012, 12:29
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Ако се е отпуснал за кратко, едва ли са успели да се спукат
Ама гледай да ги пазиш. Все пак си на 2 месеца. Мъжът знаеше ли, че си с импланти?
__________________
Ordnung muss sein!
  #2993  
Стар 1st February 2012, 12:36
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Маркова, да, него имах предвид. Мерси!
А сутиена той ли го препоръчва или мога да си взема какъвто искам спортен?

Като чета какво си писала и за сеХса...спек си е. Дано не ги мисля постоянно дали са ОК или не
  #2994  
Стар 1st February 2012, 13:02
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Останалото - операция, седене в болницата, ядене, пиене на корем, превръзки, конци и прегледи не се плащат допълнително.
А аз имам един хем неудобен, хем смешен въпрос. Вчера за първи път от как съм с импланти правих секс, уж исках да внимавам ама нещата станаха малко по невнимателни така да го кажа...и в един момент човека даже едно хубаво се отпусна отгоре ми върху гърдите и аз не се усетих в началото ама после се замислих леле да не се спукат. Сега чета какви са реакциите при спукване и пише че не може да разбереш сам. Не ме боли, не ме сърби...има ли някаква опасност от някое усложнение, на два месеца съм вече. (засрамена емотиконка)
Аз бях толкова зле,че не се възползвах ни от яденето,ни от пиенето

Ох Маркова,:girl_haha само отгоре бе жена ) Аз пък и желание нямам,може би е реакция от упоиката.аМА моито се върти като бик на червено ,без да мушне рогата
Аз да попитам обаче до кога е възможно образуването на КК ??
В смисъл,ако махна сутиена по рано от 2 та месеца ,през деня поне...Вечер ок ,ще спя с него...Мога ли да навредя по някакъв начин на имплантите???
Макар че миналя ден бях за 10 мин без...Е то бяха болки ,изтръпнали,дървени...Офф
А
  #2995  
Стар 1st February 2012, 13:13
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Няма срок за КК. Винаги може да се получи - и на 5-та, и на10-та година.
Това е от рисковете, с които се съгласяваме
__________________
Ordnung muss sein!
  #2996  
Стар 1st February 2012, 13:17
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

markova2007, мен ме развесели, но си ги попазвай де
Бижу, аз се изказах за това, че Ильо не обича да си признава грешки. ПОне така беше, когато бях активна в темите тук 2008-2009г. Може пък вече да не прави грешки - понаучиха се всички да правят добре нещата, особено при хубав старт.
Със или без сутиен не е от значение за КК мисля ...
  #2997  
Стар 1st February 2012, 13:23
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Сутиена ти го изписва доктора, поне Стоянов прави така. като отидох да ми свалят конците ми казаха че може от време на време да свалям сутиена, но за спане задължително с него. След контролния преглед след месец и половина док. ми каза че вече може да слагам и други сутиени за през деня но да си спя със спортния и то вече цял живот да си имам навика да си спя с него за да ги запазя от увисване.
  #2998  
Стар 1st February 2012, 13:25
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението
Аз да попитам обаче до кога е възможно образуването на КК ??
В смисъл,ако махна сутиена по рано от 2 та месеца ,през деня поне...Вечер ок ,ще спя с него...Мога ли да навредя по някакъв начин на имплантите???
А
Май няма връзка м/у носенето на сутиен и КК ?! Аз поне не съм чувала де

Аз през деня си го махах сутиена отвреме навреме (и сега пак така) колкото да си почина от ластиците, че ме стягаха, но вечер задължително си го слагам. Особено щом си прясна, не бива да спиш без него.

Маркова, голяма беля си мЪ, къде го намери тоя тигър да ти ляга на циците ?

Не вярвам че може да се спукат от това, мен ме е страх да не ми се обърнат при по див сеХ
  #2999  
Стар 1st February 2012, 13:26
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Аз спрях да ходя със сутиен ,белким поовиснат малко
  #3000  
Стар 1st February 2012, 13:32
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от блонди Виж мнението
Аз спрях да ходя със сутиен ,белким поовиснат малко
Уффф, аз мисля, че за моите няма шанс, имам чувството че са ми са заковани .
И аз съм си го мислила това - да махна сутиена, но ме е страх да не ми увисне само жлезата и да стана пак катастроФ, като преди

Блонди, тия дни ще се снимам и ти пращам снимка

Лъке, не ми каза, твоите импланти слязоха ли от операцията насам и белезите мръднаха ли ти поне малко ?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:04.